Recommended Posts

И нека наводнението с Андроидни телефони с плоски страни започне СЕГА! 😂

Дреме ми за зарядното и слушалките, никога не съм ползвал мизерният чарджър (просто нямам модерен iPhone 11 Pro, първият въобще със смислено такова), еле пък слушалките им, които са........ 🤮 Яд ме е единствено, че това ги прави да печелят повече ;) 

А дали най-продаваният продукт няма да се окаже Iphone 12 Mini?

Трябвало е само в заключение да му сложат и на него таз военна екстра LiDar сензор ама ...

Чай да го видиме и него на живо колко е голям, че трябва да ъпгрейдвам, а не искам да си нося вратата на хола в джоба

Edited by VBI
Не цитирай предходно мнение!

Mini е с размери, сходни с тези на SE 2020, минимално по-малък е на височина. Другите разлики са толкова малки, че са пренебрежими.

Подкрепям теорията, че мини ще е най-продаваният, защото като цяло е доста слаба цялата тазгодишна серия и в никакъв случай не може да се нарече ъпгрейд.

Само батериите са кофтЕ ! 
Не ми се дават поече от 1К за тея парцали ! 

Минито бих го зел, ако е адекватно и адекватно на цена 

Edited by Prokopi90

6 hours ago, MAPTO7007 said:

А дали най-продаваният продукт няма да се окаже Iphone 12 Mini?

От сега го заглеждам:)

Повече прилича на старото SE с алуминиевата рамка,но с дисплей от край до край :zustimm:

Преди 4 часа, Prokopi90 написа:

Не ми се дават поече от 1К за тея парцали ! 

За мини цените започват от 780 евро за 64/4 варианта.

Чакай бре, от оператор 12-ката е около 1400 лева... минито трябва да е надолу...
Ама да видим

Edited by VBI
Не цитирай предходно мнение!

Изненадах жената с.... 12 про. В следващите дни очаквам коментари. Аз съм с 11ка... мнооого ми тежнеее (дали само при мен е това.... идея нямам). Искам да пробвам също минито,.... чи ми писна от тоя “китюк”

@Prokopi90 Не сме се разбрали просто. Аз говорих за цена без план. С план пак не ми се връзват нещата, да отиде на под 1100-1200лв. Много им е малка разликата в цените между стандартен 12 и мини. Има-няма 100евро. Но да видим, те нашите оператори вадят цени от задниците си. Забелязвам, че известен брой модели са по-евтини в "Техно" магазините, отколкото в операторските магазини. Това отново без план.

Вчера или онзи ден гледах мини-то в Плесио на цена 1759лв/128ГБ

Сега са без цена на сайта.

Изненадах жената с.... 12 про. В следващите дни очаквам коментари. Аз съм с 11ка... мнооого ми тежнеее (дали само при мен е това.... идея нямам). Искам да пробвам също минито,.... чи ми писна от тоя “китюк”
Про модела тази година е мега безсмислен според доста хора, които им правят ревюта. На хартия така изглежда.

Sent from my Samsung Galaxy S20 using Tapatalk

Преди 16 часа, s7r3l0k написа:

вадят цени от задниците си.

Ще се търси някой,който да го домъкне от щатите 

Е, както си и мислих стана. Ходих да плащам сметка, предложиха ми Мини за малко над 1100 с най-високия план. И тая година няма да е ябълка.

И Аз очаквах тука безобразието да е на ниво.

749 долара за 128ГБ в щатско са си 1240 лева към днешна дата. ( добра цена бих казал)

1720 лева за 128ГБ в нашите географски ширини е лакомия.

Те се оправдават с мита,ддс и печалба ама това са си 480 лева разлика,които ги плащаш със план,без план към оператор,че и отгоре.

Аз се чудя друго. Въпреки високите цени, народът пазари, а в същото време се реве, че било кирза?

Пичаги, не пиша тук защото не съм разбиратор, ама иам разни ядове. Първо, знае ли некой защо постоянно , ден през ден, се налага излизайки навън от wi fi да ми забива нета и да трябва да рестартирам?

Също така, от няколко дни постоянно ми иска парола за apple ID , въвеждам я и след некой час пак ми я иска?

Паролата може да си пробвал с грешна на друго устройство или си пробвал да смениш акаунт на устройтво. Абе помисли какво си правил на скоро с епъл ИД

това с интернета си е бъг и по някога се оправяше с ресет, по някога с хард ресет. Ъпдейтни с последната ОС

Последста иоС е.

скоро си смених паролата щото вече не я помнех мама им дееба

Някой може ли да препоръча доверен сервиз в Пловдив, в който да изтеглят снимки от починало SE с дефектирал дисплей и невъзможност да зарежда.

Благодаря предварително!