Jump to content

при евтин бензин да карам ли на газ ???


Recommended Posts

при 1.25лв/л газ и при 1.97лв/л 95 сериозно се замислям дали да не изхвърля газовата,но нека видя първо и вашите мнения по този въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега къде е този евтин бензин?!Аз вчера сипвах на 2.17!!!

ела в Перник и ше ти капна и на тебе :rolleyes:

Редактирано от pace
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на горивото винаги варира нагоре-надолу,така че може да си направиш калкулация на какво гориво да караш в даден момент. Ако ти гори 10/100 (19,70лв) градско бензин, а 12 газ (15 лв),пак ти е по изгодно да караш на газ.С този мотор 2,3 колко бензин ти гори в града?

ела в Перник и ше ти капна и на тебе :flehan:

Ах този Перник,да не сте тунинговали и бензина вече :zustimm:

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж газта щяха педа..те да я намалят след летния сезон и така си остана скъпа :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ела в Перник и ше ти капна и на тебе :zustimm:

я кажи каде е тоя бензин, на тази цена в Перник ?

гледам си ми градски а незнаеш къде да зареждаш :flehan:

95-2.07лв

дизеляк-2.08лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли ми се струва че с този ефтин бензин ще ревете от проблеми с колите.....

аз три години карам с него и не съм изревал ма щом си рекъл :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз три години карам с него и не съм изревал ма щом си рекъл :steinigung:

Аз не казвам, че 100% бензина трябва да е некачествн. Просто като гледам какво е положението в България всеки гледа да лапа. Я с кофти бензин, я с пипани уреди да ти налива по малко и за това мако гледам с недоверие. Радвам се че наистина нямате проблема с бензина :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТАКА като гледам едровата цена на Лукоил е 1.98-1.99лв/л в момента. И някак си не мога да си представя че се продава гориво под себестойност.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен, колата с 95 върви по зле от колкото на ГАЗ. Като сложа 100 октана, нещата си идват на мястото, в полза на бензина...

По темата, няма смисъл да изхвърляш газовата, карай на каквото ти е кеф в дадения момент. Да не ревеш като стане 2.40лв.... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трявна видях цена 2.00 лв за 95 на бензиностанцията на Петрол

Правилно си видял,но причината е друга.Искат да ликвидират старото ми работно място и държат разлика от по 10 15ст.

Но за сметка на това народа реве на поразия от тях(петрола).И в крайна сметка на тези които им пука пак си зареждат на скъпите цени.

"думичката "ГОРИВО" и колко то е такова"

По бг законите си е точно такова.Това,че границите в които трябва да се вмести са доста широки,е съвсем друг въпрос.И нали се сешташ кой ги е написал,тея които внасят,правят и пласират "горивото".

Редактирано от IRON MAN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам си ми градски

... и като такъв те питам та да знам да се възползвам и аз.

Да не става дума за петролна база Драгичево?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера минавах през Трявна и видях цена 2.00 лв за 95 на бензиностанцията на Петрол в градчето.

Там поради някакви причини държат ниска цена - аз веднъж заредих газ на цена с близо 10ст по ниска от тази която знам и си помислих че са я намалили, ама после като погледнах по другите бензиностанции :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение че си си избил газовата, не виждам каква дилема изобщо може да е това?Газта винаги ще е по евтина, таааа....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
При положение че си си избил газовата, не виждам каква дилема изобщо може да е това?Газта винаги ще е по евтина, таааа....

тека е но маи си търся оправдание да изхвърля газовата за да си сложа музиката в багажника,че сега няма място :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Русе най евтиния 95 в момента е на 2.05 лв

Къде тази бензностанция?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...