Jump to content

--------ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ-------


Millen76

Recommended Posts

Браво! Много се радвам, че и колеги от други форуми прояваяват интерес към инициативата и подкрепят нещата с каквото могат. БЛАГОДАРИМ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Desislava Ivanova Здравейте, аз съм майката на Биляна. Днес от нова телевизия направиха репортаж за Биби, който ще бъде излъчен утре вечер (18.11.2010) по календар от 19 часа.

Разчитаме,че с Вашата подкрепа, ще успеем да осигурим на детето качествено лечение. Вярваме,че един ден тя ще порасне и сама ще реши къде да живее. Но ще знае че в България има... добри българи....Благодарим Ви !!!

(facebook)

Не забравяйте да гледате!!!

Редактирано от REPLAY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Репортажа по Нова се оказа че може да го излъчат в неделя.

Ето и резултата от кампанията до момента:

40 905.63 лв. по левовата сметка

3 556.34 евро по евровата сметка

698.21 евро po paypal

За SMS-ите за сега нямам информация, утре ако ми ги кажат ще публикувам и тях.

Благодарим ви още веднъж!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 10 смс-а от мен :) А за шествието ще дойда задължително . В момента агитирам и другите колеги от Ямбол за да сме повече коли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото е,че малко по малко расте сумата.

Дано другия месец вече сте извън България и Биби се радва на Коледа здрава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АПЕЛ КЪМ ПРОДУЦЕНТА И УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ "ВЕЛИКОЛЕПНАТА ШЕСТОРКА" по bTV/ сезон 2010 г.

АПЕЛ КЪМ ПРОДУЦЕНТА И УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ "ВЕЛИКОЛЕПНАТА ШЕСТОРКА" по bTV/ сезон 2010 г.

Уважаеми г-н Халваджиян, Уважема г-жо Салич, Уважеми г-н Заберски, Уважаеми участници в предаването, Обръщамe се към вас с апел да станете посланици на доброто, което ще помогне на едно НЕоставено от родителите си, но ИЗОСТАВЕНО от държавата си българче да живее! 5-годишната Биляна от Плевен трябва да се лекува в чужбина от редкия вид рак, който я разболя точно на рождения й ден. За целта са необходими 50 000 Е. С вашето предаване вече втори месец молите всеки от нас да помогне на бебетата от Шумен да намерят дом и семейство, ставайки съпричастни с безотговорността на техните "производители". "Производители" наричаме хората, които подчинявайки се на нагона си правят бебета, дават им живот и безсъвестно и бездушно ги захвърлят по домовете за сираци в България. Голям процент от нацията счита вашите усилия за преливане от пусто в празно, защото се опитвате да повлияете продукта на един страшен социален проблем, който и в този момент, както и в часовете, през които вие сте в ефир създава нови и нови попълнения за тези домове. За разлика от тези деца, едно българче - 5 годишната Биби има дом, има и родители. Но е изгубила здравето си. Бихте могли да намерите дом и семейство за всяко дете от Шумен. Да! БИХТЕ! Което означава, че е вероятно да се случи! ТОВА ОБАЧЕ, КОЕТО СЪС СИГУРНОСТ МОЖЕТЕ ДА ОСЪЩЕСТВИТЕ, Е ДА ВЪРНЕТЕ ЗДРАВЕТО НА БИБИ, АКО ОТДЕЛИТЕ ОТ СЪБРАНАТА СУМА ЗА ВАШАТА ИНИЦИАТИВА 50 000 Е! Дайте, за да получите и вие! Станете съпричастни с това, което всички ние - НЕзвездите от шоубизнеса, НЕбизнесмените от България, а обикновените хора на България се опитваме да направим - ДА ПОМОГНЕМ НА БИБИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колегите от работата събираме пари и утре ще направим превод по сметката. Уведомила съм ги и за шествието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ наколко sms-а и от мен, колегите от бмв форума ви подкрепяме в нелеката битка. стискам палци, детенце ще се оправи :rolleyes:

Редактирано от Sity of Sin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постера е разлепен на всички важни места в Мото Пфое където да го видят максимален брой колеги и клиенти. Надявам се също, че управителите ще направят дарение от името на фирмата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го сложих във фейсбук като профилна снимка и тагнах всичките си приятели...дано има поне минимална полза за детенце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим на всички за помощта - усилията ви дават резултат:

45 356.63 лв по левовата сметка

3 686.22 евро по евровата сметка

1 257.11 евро по paypal

Утре следобед ще мога да взема данни и за SMS-ите.

PS От ПОРШЕ БГ също ни подкрепиха за което СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРИМ!!!

Редактирано от Millen76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме ги с нетърпение. Във фейсбук постоянно агитирам и поствам материали със събраните средства. Групата вече е 4500 души някъде около 7-800 на ден. Дано всички пускат SMS-и а не само да харесват страницата. Има доста коментари от които може би някой касаят и вас.

Преди малко четох коментар на една жена че е превела 300 лева. Дай Боже повече такива коментари да четем.

Постнал съм постера на стената в страницата и съм призовал всеки който иска да си го разпечата ЦВЕТНО като го залепи в деня на шествието.

Редактирано от REPLAY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, плевенски електронен вестник е сложил рекламен банер на челно място:

Посредник

Благодарим на екипа, който списва вестника и на главния редактор г - жа Иванка Ватева!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес залепих на задните странични стъкла, както и на задното стъкло, листовките с призива за помощ, които бяха качени в една от темите. Това веднага даде резултат: докато ги лепях на паркинга, човекът, който паркира зад мен, спря, попита ме за какво са, обясних му подробно и веднага пусна SMS :icon_arrow::respekt::lol:

2681564X.jpg

Редактирано от a3_karam_a3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си да напиша материал за случая в сайта, към който съм сътрудник. Статията бе публикувана и във Фейсбук групата "1 000 000 българи" с 204 000 фенове. Надявам се да съм полезен. Успех със събирането на средствата и бързо оздравяване на Биби!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, вече си разпечатах в къщи на принтера плаката с "SOS Биби" за стъклото, от това по-лесно няма. Утре съм на линия да дам малкият си принос, но от сърце. Смятам, че директно (не с DMS SMS) през pay-pal или просто в кутията е по-добре, защото така всичко, което дадем отива директно за Биляна, а не да лапат някои кретени от SMS -ите ДДС. Така, че...утре съм там, при кутията.

Надявам се да се справим и да съберем на време нужната сума. Нека Биляна тръгне най-накрая за Мюнстер. Ако има нужда от някакъв превод на нещо от немски - насреща съм (живяла съм 2 г. в Щутгарт ; и с англ. съм ок) , ще помогна с каквото трябва.

Само да знаете го "казвам". :hilezh:

Хайде, до утре и дано съберем парите.

Успех!

PS. Само питам, родителите ще дойдат ли, или си остават в Плевен ? :stupid:

5q (Петя) - MB Club.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...