Jump to content

--------ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ-------


Millen76

Recommended Posts

Петя , :mukkies: за подкрепата и огромната добронамереност, която демонстрираш и ти и стотиците интернет потребители, които показаха своята безрезервност към това начинание.

Ти задаваш въпрос, чийто отговор вълнува абсолютно всеки, трогнал се от тъжната история на Биби.

От самото начало не желаех Милен да присъства на Шествието. Не е нужно да му видим лицето, защото това не би ни донесло нищо повече от потушаването на едно изригнало спонтанно човешко любопитство. Не е нужно да откраднем на един татко ценните мигове, които ще изкара със своето болно детенце. Дете, което е вече достатъчно голямо и разсъдливо, за да си даде ясната сметка, че му се случва нещо лошо... Дете, което е преживяло кошмара на поредната тежка химиотерапия с целия си зловещ колорит от болка, отпадналост, влошени кръвни показатели и липса на имунитет.

Не се съмнявам, че Милен е и в момента в своя утихнал дом, замръкнал от избягалата детска усмивка. Чуваме се редовно, координирам и с него всяка наша стъпка.

Не е нужно Милен да е с нас на НИМ, за да приема от всеки добри пожелания, но и да преглъща горчивата лъжица на съжалението...нашето съжаление, че един нормален и по своему горд българин е протегнал ръка и към непознатия в името на своята прекрасна единствена рожбичка. Той ни е благодарен, непрестанно го пише и казва!!! Но нека не съсипваме допълнително едно изстрадало човешко сърце, нека му спестим каквато и да било емоция в момента.

Не забравяйте, че нашата борба можем само да я подплатим финансово и морално, можем да покажем на цяла България, че на нас ни пука за живота на едно българче, зад чието личице, стоят още стотици болни българчета.

Но не можем да си позволим да комерсиализираме нашето вече Грандиозно шествие, показвайки Рака и неговата отвратителна грозота и болка, която може да създаде у едно прекрасно, слънчево детенце.

Не можем да комерсиализираме и отчаянието на родителите от абсурдно неработещата здравна система и в частност, както каза Инкози - на онези, които с лека ръка подписват с отказа си смъртната присъда на Биби.

Всъщност, пожелавам си да видим Билянка здрава, грееща със своята неповторима усмивка.

За съжаление, не само моята воля спира Милен да бъде с нас. В момента на Биби кръвните показатели са изключително занижени от поредната химитерапия и детето се нуждае силно от нежността и топлата прегръдка на мама, както и от цялата безрезервна обич на тате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@RED-AUDI

Понеже спомена за занижени кръвни показатели. Ако е нужно даряване на кръв, мисля че можем да се организираме и за това.

Насреща съм за подобно нещо.

Поздравления на целия форум за невероятно позитивната кампания.

Вярвам, че малката Биляна ще оздравее напълно и ще радва дълги години мама и татко с прекрасната си усмивка.

Редактирано от nyankov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@RED-AUDI

Понеже спомена за занижени кръвни показатели. Ако е нужно даряване на кръв, мисля че можем да се организираме и за това.

<_<

Мисля, че след химиотерапия, няма нужда .

Ако Милен даде сигнал - ще сме заедно за кръводаряване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо едно голямо ЕВАЛА. Пожелавам ви успех утре, дано сумата се събере час по-скоро и всичко е наред. Аз, моите приятели и семейство също цъкнахме смси.

УСПЕХ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главата горе,дръжте се и всичко ще се оправи!

Пореден СМС и в понеделник сутринта ще приведа още някой лев по сметката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано всичко се оправи скоро късмет! +SMS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След днешния автопоход се отбих при vladi_di, повечето "стари" съфорумци го помнят от времето когато беше активен модератор тук.

Та той предложи следната помощ:

Следващата седмица (22.11 - 27.11) - преглед на окачването и спирачната система преди зимния сезон на всеки желаещ, като собственика на автомобила ще превежда сума по негово усмотрение в сметката за лечението на Биби.

Сервиза на vladi_di е лесен за намиране - движейки се по Цар Борис III (идвайки от центъра), завивате надясно по Житница и пак първата в дясно от Житница: ул. Хризантема 1. Телефон за връзка: +359 887 613639

Пари в сервиза няма да се вземат, няма да се правят списъци и други подобни - разчита се на добрата воля и морала на всеки възползвал се от услугата.

Айде народе - прегледайте "кокалите на старата баба" преди зимата, помогнете на Биби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели

Разбрах,че шествието е преминало много добре- за което ви благодарим. Сега ще чакаме отражението в новините.

Надявам се с това шествие и отзвука от него да се промени политиката на Министерството на здравеопазването относно разглеждането и одобрението на молби за лечение в чужбина. Това ще е най-важното послание. Защото има още много други деца които се нуждаят от специализирано лечение което за момента не може да бъде направено в България. А все пак те не са толкова много ,че да не могат да бъдат поети от бюджета на Министерството.

Благодаря на всички организатори и участници. Убеден съм,че резултатът от това шествие няма да е моментен !!!

PS. SMS-ите към вчерашна дата са били 8 280бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега.1 SMS и от мен,за повече нямам възможност за съжаление.Разпространил съм темата и сред познати и непознати в скайп.Дано всичко да завърши успешно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение чакаме да кажеш че стягате куфарите!!!!!

Всъщност само това чакаме, а сме много .Ако тръгвате от СОФИЯ може и изпращане да ви направим.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате и моята подкрепа и положителната ми енергия! Вярвам, че всичко ще се оправи за това прекрасно момиченце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петя , :flehan: за подкрепата и огромната добронамереност, която демонстрираш и ти и стотиците интернет потребители, които показаха своята безрезервност към това начинание.

Ти задаваш въпрос, чийто отговор вълнува абсолютно всеки, трогнал се от тъжната история на Биби.

O'k, o'k, само питах, не казвам, че държа да е в София, само се чудех къде е човека. :bia:

Логично, а и правилно е, да си е в къщи при семейството. Дано само скоро стягат и куфари за Мюнстер. Детенцето е много симпатично, с чаровни трапчинки на бузите. Заслужава си на 100 % да си върне детската усмивка наново. За цялото семейство там трябва да настъпи една прекрасна Коледа тая година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 35'000 лв трябват до 100.

Трябват и още, защото в 50теК евро не се включват последващите процедури ...

Така, че .. Никакво отпускане, другари и другарки !!!

Точно така! Виждам, че хората се радват на постигнатото на шествието(и с право!), но нека не се възгордяваме прекалено много и не забравяме, че трябва да се съберат още немалко пари! Така че нека всеки направи всичко възможно повече хора да разберат за каузата и да помогнат!

Редактирано от supervlao
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Респект за куража.Дано се оправи детенцето по-скоро.Скромна подкрепа и от мен.

Sent to:

Milen Stefanov

Email:

millen76@gmail.com

Date:

Nov 21, 2010

Time:

19:06:02 PST

Status:

Completed

Редактирано от simbat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...