Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Aз се казвам Иван, но всички ми викат Ванката. Не работя целогодишно, но лятото го раздавам като барман :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I az sym kolega na Int_27h i lllubo, QA sym :bia:

още един QA си имате в клуба ;)

ми така де някой трява да де грижи за контрола по качеството на Ауди :bia::hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казвам се емо ,работя в пункт за годишни технически прегледи, ако имате проблем свиркайте, в свободното ми време разглобявам аудита за части ,да припечеля малко над заплатата <_<:hilezh::bia: може частта която ви трябва да е при мен звънете :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви още един новобранец. Аз съм Венци. Колега съм на VAL и AMAL - Инженер геолог хидрогеолог. В момента работя в строителна лаборатория към една строителна фирма. Обикалям обектите из цяла България, базата ми е в София а по настоящем бачкаме във Варна. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Александър и работя в тв Планета, и отделно с жена ми имаме частен бизнес, внасяме и продаваме турска мая за хляб и турски маргарини и фритюрни мазнини за софия и софия окръг :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По образование съм хладилен техник,но от 90-та година работя в тежкото машиностроене като шлосер/заварчик :bia:

Редактирано от Flober
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продавам нови автобуси в Про Мобил АД, втора употреба коли и бусове в Про Ауто АД ( www.proauto.bg ), втора употреба камиони в моята си фирма. Освен това имам представителство на чорапите Феникс 94 и мога да Ви направя с лого и надписи по клубове.

Надявам се да мога да Ви бъда полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички :clown: Димитър е името ми според официалните ми документи, но със сериозна употреба се ползва названието Митко. :clown: Аз съм строителен инженер и работя като проектант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застраховател в Лев инс. Занимавам се със застраховане от 10 години. За хора от форума бих могъл да спретвам непреборими оферти. :clown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте! Аз пък съм технолог на всякакви алкохолни и безалкохолни по образование. Завършил съм ВИХВП по старо му и УХТ по ново му. Сега работя във фирма Филикон и правя натурални сокчета. Май май няма друг като мене тука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз пък съм технолог на всякакви алкохолни и безалкохолни по образование. Завършил съм ВИХВП по старо му и УХТ по ново му. Сега работя във фирма Филикон и правя натурални сокчета. Май май няма друг като мене тука

Кашончета не ви ли трябват...!!! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз продалжавам семеиния бизнес .А именно производство на памук -медицински и козметичен.Имаме 3 тата по големина фабрика в Турция и една тук в БГ.Изнасяме за ЕU и Бившия соц лагер .Относно БГ даржим 80 процента от пазара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. След като изчетох цели 21 страници с професии на аудисти, да взема и аз да се разкрия: експерт в държавен контролен орган. Някой ако има въпроси за води (разбирайте всички води в Източна България) да се пробва при мен.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм в сферата на недвижимите имоти през последните няколко години. Ако мога да съм полезен на някого да заповяда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...