Jump to content

Ауди Клуб България участва във Фолксваген Клуб Фест


Wizi

Recommended Posts

Няма ли кой да затвори тая тема? Вертера бързо да се извини за публикуваната информация и да си носи масовката в Експо центъра, най-важното е всеобщото благо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги, не така с лошо, но не от мирогледа на ауди фен, а от мирогледа на безпристрастен участник!

Понеже се заговори за това кой какво бил направил за подобни събирания и прочее...

Аз НИЩО НЕ СЪМ НАПРАВИЛ! Именно и за това не съм си позволил да коментирам НИТО ЕДНО СЪБИРАНЕ! До сега! Нито конкретно, нито завоалирано и общо!

Искрене, не говорим за определени модератори или за УС, което видиш ли ние не сме се сетили да направим! Не става въпрос кой се е сетил и кой не - въпросът е да се съхрани направеното до тук!

Не само, че не може един фест да се организира от страна на УС, ми и на организиран вече фест не можем да отидем от дразги и кавги!

Предлагам такива остроумни изказвания от горния род, от типа кой е пръв по време за идеята за форум и кой е мазохист да не се пръкват!

Прав ли съм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

martinich, следващото ти налято масло в огъня ще ти донесе перманентен бан. Прекаляваш!

Абе в края на краищата, Wizi, що трябваше да реагираш агресивно на предложенията за колата на Влади?

Агресивно? Селски по-скоро. Ако го бях обидил може и да беше станало агресивно, но това бе начина по който протече разговорът ни.

По принцип който се е нагърбил с организацията, негово си е окончателното решение. Казваш, че сте решили да участват "уникални" автомобили и толкоз.

Що? :hilezh: Аз сам ли правя организацията? Аз ли съм АКБ?

Решенията се взимат колективно!

Всеки си има мнение, моето не съвпада с твоето, а виждам, че не съм единствен.

Но аз не съм се захванал с организацията и не искам да го налагам.

Кое мое мнение не съвпада с твоето, че не те проследих напълно в мислите ти?

Ти не си се захванал с нищо, прав си. Но налагаш мнение.

А иначе защо просто не направите някаква комбинация - да има и някоя бегачка, да има един по-стандартен, но гледан екземпляр и нещо по-старо, класика някаква...

Защо не изброиш директно никове, имена, коли? Не говориш със собствениците, не ги агитираш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрене, не говорим за определени модератори или за УС...

Не само, че не може един фест да се организира от страна на УС...

Прав ли съм?

Говори се за модераторите непрекъснато...А пък за УС-то....още по-непрекъснато...

Като казах, за това кой се се сетил пръв и е направил нещо имах предвид: Какво сега!?Като нещо не ни кефят, да си закриват сдружението и да се махат, а някои тука ще направят ново такова?!И форум и т.н.

.........

.........

Сам знаеш много добре дали си прав, кога си прав и за какво си прав!? :hilezh:

Мир да има, пак казвам твърдо против всякакви конфронтации съм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не изброиш директно никове, имена, коли? Не говориш със собствениците, не ги агитираш?

С какво право? Нали е един обикновен юзер, не е дори член на УС?

Нали обясниха батките, че за да правиш каквото и да било от името на клуба, трябва да си член на УС?

Или бъркам?

Мир да има, пак казвам твърдо против всякакви конфронтации съм...

И се досещам защо...

Онзи ден пуснах доклад за лимона, че попържа на майка и ти пръв долетя! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да правиш каквото и да било от името на клуба, трябва да си член на УС?

Или бъркам?

Бъркаш. Разликата между "да правиш каквото и да било от името на клуба" и "да дадеш предложение", особено като те питат, мисля е ясна :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш! Тук не избираме модератори, администратори, УС, членове на клуба или нещо подобно, че да трябва да си "батка" за да дадеш своя глас.

Какъв е Жоро, че да предложи своята V8-ца? Защо той може, а други не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дайте да направим организация.

Нека всеки следващ пост да е с 3 или 4 коли - предложения от съответния, който пише поста.

Или анкета.

Все още е вторник и мисля че може да се направи нещо по организацията - нали в петък се вкарват колите - значи все до тогава има време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и "да дадеш предложение", особено като те питат, мисля е ясна :steinigung:

Е от къде на къде тогава ще ги агитира еднолично да участват ми кажи? Все пак го питаш постфактум, не преди събитието, нали?

...не говориш със собствениците, не ги агитираш?
Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не драматизирайте нещата излишно, няма смисъл...И без това нещата са достатъчно зле...и в клуба отсъства какъвто и да било дух на сплотеност и единомислие. Ползата от това да се вадят кирливите ризи е нула, дори отрицателна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дайте да направим организация.

Нека всеки следващ пост да е с 3 или 4 коли - предложения от съответния, който пише поста.

Или анкета.

Все още е вторник и мисля че може да се направи нещо по организацията - нали в петък се вкарват колите - значи все до тогава има време.

Аз съм за! Ето моито фаворити:

mumak

Bra1nSicK

borkobg

и

verter

Поне една от тях наистина става за изложението. Дайте да видим другите колеги какво ще предложат. "Глас народен, глас Божи" :)

Защо все си мисля че можем да направим нужната селекция? Просто трябва да всеки да си каже мнението. Много е просто. И който спечели най-много гласове - отива на подиума :)

Редактирано от centrino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се видяхме с колегата vasstop :D от ФауВе форума и той беше искрено изненадан, че не сме избрали още кой ще присъства и доста учуден, че може да се караме за такова нещо :)

Стана ми неудобно, като му обясних, че не съм предложил например моята кола заради мръсен салон и драскотини на бронята :D , а той беше отпуска, за да организира нещата, беше ходил до Порше Изток да уговаря да докарат нови заслужаващи вниманието екземпляри :)

Определено има какво да учим на тема тийм спирит от братския форум (аз в частност и всички Ауди фенове тук като цяло) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Вертер

+1 Сектор - мисля за кабрио беше той

+1 За V8-ца, 1000% искам да я видя на живо

Може и да греша някъде в описаните предложения,но.....сорри

Казвам се Митко, от Костинброд съм 0897253507 и съм готов в неделя да помагам физически/хамалин/ :unsure::) !!!

Ако се закъса за работници и в събота съм готов да кръшкам от работа!

Редактирано от Motty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Динков или друга А6 Ц4

Вертера

В8-ак.

Като е добре да се замислим за ТТ отнчкъде, моето не става, защото има забележка и мръсен мотор.

Мисля че имахме изрядно ТТ из форума ...

Тошко също има брутална А3-ка - tarikata_cs.

Raino също има хубава 4-ка.

Дайте да замислим 3,4,6,8 и някоя екзотика като накрая се отсее една от тях.

Ако тр да се помага нещо съм насреща за двата дни.

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувам за С6-цата на Сашокос, Вирусчето и за В8-ака(не Б8). На Кро колата също бих искал да видя, но него май го няма от доста време.

Иначе съм навит да помагам в петък и неделя вечерта. В събота и неделя имам ограничено време.

Кажете какво има нужда да се свърши и да си разпределим задачите!

П.П. Престанете с дразгите и личните непристрастия, че ме дразните много! Приятели сте ми, ама айде да оставим малко това на страна. Другата седмица пак се почвайте!

Редактирано от Jorata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като също така е добре да има ясни критерии освен хубав тунинг или запазен вид.

Мисля че чист салон и моторен отсег трябва да е задълже освен гореспоменатото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Физически аз не мога- трябва ми колата уикенда ;) (а и 'приятното' време гарантира, че няма да изсъхне салона- задната седалка е на петнаа :unsure: ), но с две ръце съм за червената S6- ца.

Влади и V8- цата също са ми фаворити. Не си спомням името на един колега от Пловдив с много лачена Ц4/S4, но и тя заслужава да бъде видяна.

Последната номинирана от мен кола, но не на последно място е А8- цата на bubsan ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз щи дам моята Ц4ка за уикенда, ти изпери салона и дай колата в Експото :unsure: - Това е сериозно.

В БП е слънчево ...

Редактирано от Васко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и съм готов в неделя да помагам физически/хамалин/ :unsure:;) !!!

Ако се закъса за работници и в събота съм готов да кръшкам от работа!

Благодаря ти! ;) Вероятно няма да имаме нужда от мъкнене, влачене и други подобни, защото примерно изграждането на щанда си е задължение на Експо Центъра. Ако има нужда от помощ ще те имаме предвид! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а като включвате в плановете нови модели...и колата на Дакса става, Кю 5 на един друг колега /не му помня името, но Дакс го знае/.

на Вертера няма какво да говорим...тя си е за изложение винаги.

Иво Динков да не се прави...супер я е стегнал неговата.

по-старите и стегнати модели се броят на пръсти във форума...така че мисля те са ясни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не ме спрягайте повече . Няма смисъл. Отказъл съм се от изложението. Пропуснах си и финалната част на подготовката, така че вече е късно. Имам си и планове за неделята.

Изложение е това, трябва всичко да е на шест, всяка кола иска доста труд да се хвърли по нея, иначе ще се изложим.

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не ме спрягайте повече . Няма смисъл. Отказъл съм се от изложението. Пропуснах си и финалната част на подготовката, така че вече е късно. Имам си и планове за неделята.

не те спрягаме теб, а колата ти :unsure: за неделя си имаш джип ;)

п.п. истината е, че такова изложение изисква минимум едно пастиране+++ колко други колеги ще го направят??? /без да падне кит ;) /

Редактирано от kalinat28
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам:

1. На Жорката V8-цата - уникален модел, който ме привлече като фен на Ауди. Спиращ дъха ми и до днес, когато срещна запазен екземпляр.

1. На Влади (Verter) 4Ф-а, еталон за невероятно поддържана кола. Ако си сменя сегашната, ше да е за 4ф комби. Влади, дано да размислиш...

1. На Сашо (Sashocos) червения фургон S6 Ц4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...