Jump to content

Ауди Клуб България участва във Фолксваген Клуб Фест


Wizi

Recommended Posts

Аз предлагам:

1. На Жорката V8-цата - уникален модел, който ме привлече като фен на Ауди. Спиращ дъха ми и до днес, когато срещна запазен екземпляр.

без да целя да обидя колегата...освен, че модела е страхотен и запазен...става ли за изложение?

п.п. аз не съм го виждал лично /+интериор/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 383
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За сега потвърдили участие са Жоро с V8-цата и Сашо с S6-цата.

Няма ли някой с лъскаво В2 примерно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е добре да се огледаме и за по-нова кола предвид, това което имаме потвърдено засега.

Някой няма ли лаченко тт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любо, аз пък предлагам твойта кола?

Няма проблеми от моя страна, стига да не си ми фен само ти :steinigung:

А и няма смисъл. Моделът е като на Сашо, 2 еднакви коли стават. А и червения цвят е много по-добър от баналното сиво.

За Ве-8 на Жоро, сигурно има някоя и друга драскотина, но като цяло е ОК. А и това не е Женевския салон, да показваме чисто нови коли...

Позволих си да предложа 3-те коли, не само защото ми харесват, а и защото знам, че собствениците с кеф ще ги докарат. Само за Влади се съмнявам, но тайничко се надявам той да е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Не се карайте, колкото коли успеете да предоставите за изложението - все ще бъде във Ваша обща полза и ще говори за Вашия Клуб.

Не искам да засягам никого, но нямате си и идея колко човекочаса ресурс изисква организирането на подобно мероприятие.

За ваше сведение само, ние колегите от VWclub сме над 20 човека и изнемогваме, но имаме предишен опит от подобни мероприятия и вече започваме да се сработваме, имайки предвид, че всеки един от нас е на работа през деня и цялата организация се върши в останалото свободно време.

Важното е да работите заедно и да загърбите противоречията, напрежението около всяка една такава организация неминуемо води до някакви конфликти, които уверявам ви са само временни и ако успеете да ги превъзмогнете това ще ви сплоти още повече.

Надявам се да се видим на Феста, не остана време...

Поздрави,

Васил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми от моя страна, стига да не си ми фен само ти :lol:

А и няма смисъл. Моделът е като на Сашо, 2 еднакви коли стават. А и червения цвят е много по-добър от баналното сиво.

hah за съжаление тук повечето хора нямат критерий как и какво се иска от един автомобил за масовия вкус говорим... само хора като теб и мен си знаят през какво са минали, преживяли - колко пари са наляли, за да си докарат колите в състоянието , в което се намират и тепърва още колко "метаморфози" ще претърпят тия коли докато се начешем как си трее ...за това аз съм сигурен , че колкото и хубава да е на колегата колата , твоята е доста по напред в "хранителната верига" и заслужава да бъде видяна и оценена !

и казваш като те питат какъв цвят ти е колата , ти отговаряш: - банално сива!....а? :lol::)

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даммм, на Любо колата е ненормална! Само веднъж я видях, ама наистина е впечатляваща.

ако банално сиво значи перлено бяло, да не стане грешка <_<

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:steinigung: Много се радвам че успях(ме) да стартираме наново идейния замисъл на темата. Отново колегите изказват мнения, "сондират" се варианти и сега вече вярвам, че всичко ще се нареди. Наздраве :gruebel: Аз също ще се опитам да дойда. Кога ще е най-добре ? Ако има нещо за помагане - по обедно време, нещо пици, фанти и т.н. да се купуват. Колко човека сте предвидили да стоят на щанда. Кажете не крийте. Редактирано от centrino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз предлагам твойта кола. Веднъж само я видях и останах силно впечатлен. :gruebel:

Силно се надявам, колеги, че ще изгладим различията и поне този път ще се съберем силна група, представяща достойно никак не малобройното ни общество. :steinigung:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора действайте със снимките В-осмици компетишъни и прочие. Не се знаеме и там е проблема, тези които редовно посещават НИМ се знаят, но тези които не идват редовно или въобще не идват, какво за тях?!?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се замислям - нямам снимки на колата си. Обикновено лежа под нея, не я снимам.

Пак казвам, няма проблем да я докарам, само една автомивка за 1-2-3 часа и готово. Но познавам отблизо колата на Сашокос, момчето от 1 седмица се е захванало да я направи още по-перфектна. Със сигурност изглежда по-внушително на външен вид. И по-автентично - аз изхвърлих широкия порше стайл стоп - според мен седи отвратително на комби. Сложих си обикновени стопове от А6.

Сигурен съм, че има много запазени и интересни екземпляри във форума. За съжаление по сбирки не съм идвал от доста време, назад съм с инфото кой какво кара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Сашо колата е мноого сериозна. Само си мисля, че последния път беше с едни джанти от Б8, които са хубави, но развалят автентичността. Ако още е с тях, може би е добре да ги махне за изложението. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо момче.... прав си,че на Сашо колата е супер откъм външен вид.Но пък при теб има един друг плюс :steinigung: като отвориш капака,има какво да радва при теб :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе направо съберете три S6-ци C4 !

червена (натурална), бяла (брутална) и някоя черна седан и готово. :steinigung:

От VW клуба ще гледат ей така :steinigung:

Чудя се кое е по голям проблем - да се изберат 3-4 аудита за чужд фест или да се организира ауди фест с 30 наши коли (аудита).

И защо нямаме ретро коли в добър вид? Шкода и VW с какво се различават от нас, че разполагат с толкова класики.

Има нещо специфично, но ми убягва какво е то.

Ауди има 100 годишна история, а най-старата кола, която евентуално бихме могли да представим е някое купе от 80-те. Що така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей момци, никой не отрази колегата от ФВ-форума-Васил, мисля че трябва да му благодарим за пожеланието и да се вслушаме в съвета му!Прав е, че колкото коли да съберем, все ще е от полза и "експириънс"!!!От таз тема след време трябва да се даде началото на една друга.......организационна.......проучваща......и постепенно все повече заангажираща хората с "УДИТА" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо момче.... като отвориш капака,има какво да радва при теб :)

Ей дребния :zustimm: отдавна изхвърлих Гарет 30-ката, сега съм с един много по-дребен и незабележим сешуар. Чак не се вижда под другия хардуер. Демек под капака - скука за гледане.

2 еднакви коли е абсолютно безсмислено.

3 еднакви е лудост.

Дано Анди да е спазарил нещо, че не остана време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizzi, дали може да кажеш някакъв статус на какво дередже сме, трябва ли да се помага нещо и всякакви такива неща около Феста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е адски елементарно и лесно! Общо взето хората от Фолксваген Клуб толкова добре са се погрижили за всичко, че нашето е песен!

Ето малко прясна информация от преди 5 минути:

- колите за момента са само две. Жоро с V8 и Сашо с червената S6

- щанда ни ще бъде готов утре по някое време, а ние ще минем петък късен следобед да си закачим винила и да оставим някой друг рекламен продукт

- вратите за посетители ще бъдат отворени от 09.30 до 18.30 часа! !

Всичко останало по вътрешната организация касае само няколко човека + мен. Всички останали заповядайте да си изкараме готино! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желаещи с възможност да отделят по няколко часа киснене в Експото от събота сутрин (9 без нещо най-късно) както и неделя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...