Jump to content

АВТОПИЛОТ. ТЕМПОМАТ 30лв


Recommended Posts

Ами добре, ще те броя и теб. Значи с теб ставаме 4-ма. Само колегата да каже дали става на Голф 4 TDI 110 коня и на Beetle TDI 90 коня. За другата ми кола (Голф 4 PD 116 коня) е ясно, че става.

стават само че трябва да знаете че повечето 4ки са с неразглобяеми лостове за мигачи и или трябва оригинален лост или да се монтират копчетата другаде.

в момента имам само един оригинален лост за голф4 пасат б5 б5.5 и а6 цена 60 лв който го иска да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 479
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

не колега казвам ги. във форума на фолксваген е написано ясно. просто тук хората не ги интересува и сега когато се появи интерес го казах.

на последния колега на който монтирах темпомат в понеделник в стара загора също не се разглобяваше лостче. бръкнах изкарах едно разглобяемо и му го сложих без да му взема една стотинка. Уви това беше последния. ако искаш имам един неразглобяем който мога да ти подаря.

този с темпомата съм го купувал зада го сложа на някой който иска оригинален. така че нали се сещаш че няма как да ти го подаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм заинтересован от оригиналния лост, даже да не можем да се видим да го монтираш съм навит да ми го пратиш по куриер и аз да търся кои да го монтира. От Добрич съм, писал съм ти емаил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уви лоста замина преди няколко дни, вече имам един разглобяем лост, който мога да монтирам на някой желаещ, цената на лоста е без пари. само монтажа на темпомата се плаща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Вече и аз се сдобих с темпоматче, колегата е много коректен за едно кафе време колата беше готова. :zustimm:

Супер е, че има хора като колегата, който си разбират от работата и не ти дерат кожата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега писах ти ЛС, но нямям отговор... та да те питам тук!

При мен, за да се сложи оригинален темпомат, какво е необходимо да набавя?

Благодаря.

Редактирано от icemaan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега моето ауди е малко старичко но все пак да питам 100 Ц4 2.5 тди 115 кс с код на мотора АВР дали случаино и аз мога да се здобия с темпомат тай като е много удобна функция .плс пиши на лично:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здравеите колеги, за жилата няма и капка надежда, всичко може да се направи и темпомата да работи, но единственото което не мога да направя е да дам 100% гаранция че някога няма да болкира, а ако болкира и шофера не реагира адекватно може да стане катастрофа. представете си че в завой не поиска да се изключи поради дефектен вакум, или точно коато не очаквате се включи, пак поради дефектен клапан на вакума. Съжалявам но не мога да поема риска някой да ми тежи на съвеста заради няколко лева. при електронните всичко си е заводско и няма начин да се обърка нещо заради мен.

проекта е замразен за неопределен период.

а за а4 на колегата от предишния пост, тези процедура става но е драстично по скъпа и зависи от обурудването на колата, нека ми звънне и ще му обясня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

не колега за по-новите вече не става така, то става но ляга към 300-400лв. и няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз си сложих при колегата но преди 2 месеца на AUDI A4 TDI AFN уникално точен е и за уникално време го сложи работи безпроблемно мн благодарности

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...