Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво за организацията, супер беше дори лошото време нямаше как да развали настроението. За две неща съжалявам само - че бях само за 1 час(но ще си наваксам на следващата среща) и че бях единствения с C3-ка.

Иначе благодаря на всички които се постараха това събитие да стане реалност. :bdaysmile::rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер организация! ;)

Аз и приятелката ми си изкарахме прекрасно въпреки лошото време. Всичко беше предварително премислено и подготвено. :bia::bdaysmile::rotcol:

Огромни благодарности и на колегата дето си е отворил вратата в моя заден десен панел :P:lol:

Редактирано от Don_Diego_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно изживяване благодарение на организаторите :bdaysmile:. Малко дъжда ни беше в повечко, но пък от друга страна всичко мина като "по вода" :rotcol:. Страхотно беше да видиш толкова много фенове събрани на едно място въпреки дъждовното време, обединени от марката AUDI. Организацията работеше като добре смазана машина :lol:. Хотела беше супер, храната също. За всичко беше помислено с най-малките подробности. Личи си, че организаторите са вложили много сили и енергия за да направят събитието незабравим спомен. Искрено се надявам тези събори да станат традиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час се прибрах. По късно ще пиша....

Ето награда от tuning.bg за всички ауди фенове и Ауди Клуб България ! :bdaysmile:

Промо клипчето

Клипът е веднага след статийката. От tuning.bg ми казаха, че имат доста материал събран и ще направят още клипове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Поредният номер на задното стъкло на Ванката (Himika) - 223 !

023874704-big.jpg?r=0

Това значи 223 аудита въпреки този дъждовен, мъглив и студен ден.

Благодаря на всички, които посетиха събора ! :bdaysmile:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съборът беше страхотен! Въпреки, че умрях от студ цял ден, си струваше да съм там .... Много се радвам, че присъствах и се надявам това да се повтори отново другата година. До сега не бях ходила на подобни събития,но това далеч надхвърли очакванията ми.

Огромни благодарности към организаторите и всички останали, участвали в подготовката на това грандиозно мероприятие! :wall:

РЕСПЕКТ колеги, че с цената на вашите усилия и отделеното време направихте това събитие възможно! Благодаря Ви! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна организация

Евалана на съфорумците които са положили толкова труд за да се организира всичко и да баде приятно

А най важното е да се дигне малко адреналина :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и хотелът беше пълен с фенове на марката, паркингът се пръскаше по шевовете си.. Следващата национална среща според мен трябва да се проведе във ваканционно селище :wall:

..Дъждът поддържаше адреналина на ниво, пък и стана шоу :zustimm:

Благодаря за прекрасното мероприятие :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само и еденствено :wall::wall::zustimm: към хората допринесли за осъщяствяване на това събитието и за перфектната организацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wall::wall::zustimm:към всички организатори и перфектната организация.

Да се надяваме следващият път времето да е слънчево и да сме двоино повече :flehan:

Редактирано от marcy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше хубаво, освен едно, много бързо свърши . Чакам следващото издание на събора. Надявам се скоро да се повтори. Евала, Влади:flehan: . Ставаш за организатор на таква събития.:wall::wall::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъствието ми на този събор за първи път, въпреки лошото време, ми напомни тръпката когато бях за първи път на Формула 1 в Турция.Благодарности за организаторите. :wall: .Сина ми,въпреки че,умря от студ дето се вика,изгледа всички гонки и конкурси докрая.Само съжалява че не си показа Ауди фанелката заради студа.Това е бъдещето.Винаги ще има Ауди фенове.И още веднъж :zustimm: на организаторите. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите за организирания фест. Само искам да попитам - имаше ли после (вечерта) възможност за нощувка или не?

Едит: И друго (малко странно) - можете ли да ми кажете кой е колегата с тъмносинята А4-ка РА 0453 ВК :wall:

Редактирано от centrino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за организацията, супер беше дори лошото време нямаше как да развали настроението. За две неща съжалявам само - че бях само за 1 час(но ще си наваксам на следващата среща) и че бях единствения с C3-ка.

Иначе благодаря на всички които се постараха това събитие да стане реалност. :zustimm::flehan:

Не беше само ти с С-3ка. Имаше и една Ямболска , черна.

Събора беше на много високо ниво, браво на организаторите :wall: . Догодина пак да има събор и то на още по-добро ниво и повече коли. :wall:

Редактирано от shefa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен събирането беше УНИКАЛНО :wall:

А като се замислиш какво можеше да се случи още преди да е започнала същинската част и ти става още по-готино нали :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...