Jump to content

ВНИМАНИЕ КРАТЕРИ!!!!!!


SLO

Recommended Posts

Taka си е .. вчера се връщах от банско и е ад просто пътя там. Абе изобщо след радомир посока софия е ад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре айде да одредим дата и да се ораганизираме къто хората,сами ако не си свършим работата нема кои да ни я свърши.

И намесета на админите нема да е зле да сложат една тема най-отгоре с одредена дата и място на срещата!!!

Даваите предложение за ден и час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,и да се събереме,от кой и какво ще искаме?

Второ,те няма да говорят с тумбата,а ще искат един,макс. двама представители на цялото събрание,с написани искания и т.н. и т.н.

Тая работа е много сериозна и принципно се организира предварително от отговорни хора/отговорни по протеста/,а след това само се съобщава на участниците къде,кога,какво,защо,как...

Джора,май събота и неделя,синята зона не действа,така че ще минеме метър,няма да плащаме :dance::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото описано от SLO ми е до болка познато и в края на всяка зима кратерите там са факт, а след това ги кърпят. Защо не се направи един тотален ремонт с асфалтобетон и проблемът ще изчезне. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цък

Но въпроса не е само за околовръстното,а е принципен както и това че не се почистват пътищата зимно време,което също води до трагедий както дупките по пътищата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кво да се чудиме ами давайте вместо само в тази тема да се пишат мненията и директно на този емаил: btv_reporterite@btv.bg

Аз пуснах своето мнение! А вие? :dance:

Редактирано от bankera
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя пътувам често през моста между надежда и люлин, е какво не стига, че по един месец не ги оправят и някой дупки стават толкова дълбоки че и камион не минава ами нахварлят неква покривка...асфалт и след един ден вече почва да се изравя пак :dance: ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, вижте какво става в другите форуми:

http://www.renault-bg.com/forum/viewtopic.php?t=10870

http://www.citroen-bg.net/forum/viewtopic.php?t=4865

http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.p...=asc&highlight=

http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=5093

Как ви се струва идеята да се включат и таксиметровите фирми - не са никак малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хайде да действаме и т'ва е.

П.П.На мен ми стана смешно как на оня пич с 19ката му се рзпаднала предницата от 1 дупка.Шарнири,кормилни щанги всичко на пастет, ебати рендетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<офф>

Опашката за пререгистрация в КАТ днес била почти до сервиз Изток (в София).

:bia::):nixweiss:

Тия всичките коли да се вземат да се изсипят на пл. Народно събрание по-добре ама като сме си овце...

</офф>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сме тарикати и чакаме до последно да падне небето... Сега ще има опашки.

А за кратерите, нарочно не си взимам винетка, само чакам да ме спрат и да попитат защо нямам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша идеята да се исипят една дузина тро6ляци от някоя морга в знак на протест пред пл.Народно събрание за да видят какво става с колите ни заради тия пътишта :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се постигне нещо ако сме организирани като гърците, които в момента провеждат всенародна 24 часова стачка.Иначе само ще духаме супата.Но не виждам кой може да организира такъв масов протест.Няма кой. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърците-да,ама ние не ставаме явно!Трябва ни един емотикон изобразяващ

ОВЦА с надпис BG.При нас протести се организират само за да могат организаторите да облажат някой лев за да спрат кампанията.Иначе всички псуваме,а като дойде време за действия-айде някой друг да ходи. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маляките стачкуват всяка седмица за нещо д..ба и мързеливите гъзове...... :nixweiss:

но че ние трябва да направим нещо е вярно. Предлагам да се включим към колегите от другите форуми :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте много в участъка след Велико Търново посока Търговище, немога да кажа с точност къде, но там снощи прелетях над една яма напречно през цялото платно... широка около 50см, дълбоко около 25-30 см. Все едно земята се беше отворила. След това чух за това място и по новините. В следствие много автомобили с потрошени окачвания и спукани гуми.

:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де защо невземем да направим един лист(подписка или как там се казва) с оплакжания и искания и всеки да се разпише отдолу(или поне трите имена )да я пратим в бтв репортерите. Според мен е по-добра идея отколкото всеки да се жалва самостоятелно. А ако от там не ни обърнат внимание може да я пратим и в други инстанции. Все пак тук сме над 3000 човека.Вие какво мислите? :nixweiss::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...