Jump to content

Препоръчани сервизи


Recommended Posts

Улица Хризантема номер: дедазнам.

Караш по Борис 3 посока Перник. На Красно село десен и после първата пак вдясно. Мисля че е кафява вратата на сервиза, голяма. Пада се отляво на пряката като влезеш по нея.

Има го из форума, защо не се по разтърсиш малко?

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предполагам ,че някой не го харесват но сервиза на Руме Дунев е много читав. Ходя при него от много години и няма забележка поне при мен и има много техника след ремонта и разширяването.Е малко са високи цените но нали знаете- евтиното излиза скъпо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, понеже ме чака ремонт искам да попитам дали някой е ходил в ,някой от тези два сервиза: Pitlane или Топес. А ако някой е ходил, ако може да даде малко инфо как работят. Благодарско предварително! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

В най-близко бъдеще ще взимам Audi. Моля препоръчайте ми добър сервиз за диагностика на стара А4-ка 2000-2003, където няма да ми спестят истината и ще ми кажат дали колата е технически здрава. За София става въпрос.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на Мишо.За отрицателно време диагностицира трудното палене на AVF-а и сега пали от раз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един глас и от мен за Пепи - buzzi. Не познавам по точен човек. Работи много бързо и чисто (последния път даже тичаше и трябваше да се дръпна да не му се пречкам). Незнам как е с другите коли но съм сигурен че B4 може да го разглоби и сглоби за норматив. :flehan: :flehan: :flehan:

Редактирано от del22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХЕЕД 91 в София (северозападна), където и да ги пипнеш са в час, и няма да те размотават спрямо стойността на возилото... Обратна връзка, комуникация, предложения, вариянти. НО работят доста легално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз съм изключително стресиран от тъмното. Днес бях в сервиза му. Неколкократно от тъмнината падах и ставах. Няколко пъти колата ми падна от подемника от около 15 метра. Това се случи само и единствено , защото не е добре осветено. Принципно ми смени лагера за 2 ЧАСА, нещо, което се прави за около 7 минути максимум. Това лагера на главината, Не съм сигурен че той ми го смени. Имаше много клиенти, които си сменяха някакви неща, кой каквото имаше - нещо като на бит пазар. Затова и не знам кой ми смени лагера и дали ми смениха лагера. Но тия 2 ЧАСА бях под постоянен стрес заради едно куче в сервиза. Доста неосветено е и няколко пъти ме хапа това куче от страх, защото самото то е под стрес от това, че Влади му подвиква ( не съм сигурен че точно Влади му подвиква, имаше много клиенти).

Така за асистенциите. Аз всъщност като клиент отидох да му асистирам там, ПО принцип щото нямам какво да правя и ходя да асистирам на сервиза му там, защото както колегата по горе е писал нямат техника. Никва техника, няколко пъти отивах с футболна топка там - никви технически умения. Така относно момчето, което му е помагало. Днес пак беше там.

Но мисля че вече не е сред нас. Доколкото видях дойдоха някакви и го прибраха с кола. Оковаха го с вериги, сложиха му усмирителна риза и го отведоха. Кучето също.

За Влади не съм сигурен, защото нали не го познавам заради многото асистиращи клиенти, та не знам още кой прибраха.

Пак от тъмнината си съборих колата от подемника и си я прибрах.

ИЗ ПИСАНИЯТА НА ЕДИН АСИСТИРАЩ, ЕДИН ВЛАДИЕВ КЛИЕНТ.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

ИЗ ПИСАНИЯТА НА ЕДИН АСИСТИРАЩ, ЕДИН ВЛАДИЕВ КЛИЕНТ.

Колега, захванал си поста иронично, но може някои четящи да го вземат на сериозно.

Преди около месец бях в Стрекауто за смяна на консумативи с уговорен преди това час. Всичко си мина по план, колата беше готова за 3-4 часа. Минах около 1К км, нямам забележка. Мисля за смяна на съединител пак да се обърна към тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, захванал си поста иронично, но може някои четящи да го вземат на сериозно.

Преди около месец бях в Стрекауто за смяна на консумативи с уговорен преди това час. Всичко си мина по план, колата беше готова за 3-4 часа. Минах около 1К км, нямам забележка. Мисля за смяна на съединител пак да се обърна към тях.

Аз мисля че Влади се е доказал неколкократно пред достатъчно хора.

Също така мисля че коментари, подобни на този преди моя са меко казани безумни.

За неразбралите: коментара ми е силно ироничен, аз съм си мега доволен от работата на Влади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Пепи е много точен! :) Мисля,че повечето момчета го знаете :) Аз специално си закарах моята количка при него и ми каза за какво иде реч :) Сега ще я постегна! Надявам се,че ще си ме вози дълго и безаварийно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой да препоръча сервиз или майстор (за ходова част става въпрос, нещо тропа отпред :( ) за София който работи събота и неделя? За Б3 става въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, можете ли да препоръчате читав сервиз в София, където да ми махнат катализатора на А3 1.8Т АГУ (по възможност да работят и в Събота)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам бояджия във Варна, човека се казва Владо, тел. 0878/262821, има камера и работи зад цветния пазар на Чаталджа.Носих му колата, като всичко уговорено предварително(работа, цена, боя и най-вече СРОК) беше спазено перфектно.Цените му са повече от приятни на фона на останалите сервизи и работилници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...