Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 2


grizzly

Recommended Posts

Това се случва също и ако дръпнеш ръчната в движение. Аз примерно опитах няколко пъти със 160км/ч, автомобила се държи чудно. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера прибирайки се към Бургас ми се наложи да спра изведнъж, когато натиснах рязко педала и мигновено се включиха аварийните.

Интересна и доста полезна екстра!

Аз я имам на Фиестата,първият път се опулих blink.gif,после ми стана ясно какво е след няколко теста.laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера прибирайки се към Бургас ми се наложи да спра изведнъж, когато натиснах рязко педала и мигновено се включиха аварийните.

Интересна и доста полезна екстра!

При мен май я няма, не си спомням това да се е случвало :gruebel:

Колите ви вероятно са 2006 нагоре....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е 2005, но мисля си го има. Не съм го пробвал де.

Аз имам 2 биалетки да сменям. Тия на стабилизиращата щанга. Късите дето са извити като кифли. Колко ли ще ми струват?

Днеска смених маслото. Сложих Кастрол Едч 5w30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sky: аз бях сложил на 2.0тди биалетки марка MEYLE, 40 000км са минати оттогава и още не са се скъсали или да скърцат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sky: аз бях сложил на 2.0тди биалетки марка MEYLE, 40 000км са минати оттогава и още не са се скъсали или да скърцат.

И са без пари.

А Lemforder-а са с изтрит ОЕ номер вътре и на половин цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да видя какво ще излезе като цена. Днеска като сменях маслото и ги видях.

Тя не тропа ли много? От разбити биалети тропа яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то изглежда, но явно не е .... окачването на 4F-a е доста държеливо - не знам как са го постигнали

Предполагам, че като се наводни с коли на по 500 000 км. ще им излезе пак името на скъпи трошливи предници

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окачването си е същото. И за първи път съм съгласен с веско, като почнат масово да внасят гробовете пак ще има легенди колко са трошливи тия предници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава серия. Камо ли пък S6 на дизел. Всичко е hand made. Има една лимитирана серия 25 години quattro. Мойто и на verter са такива. Кожата се води волтера и е доста дебела и релефна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава серия. Камо ли пък S6 на дизел. Всичко е hand made. Има една лимитирана серия 25 години quattro. Мойто и на verter са такива. Кожата се води волтера и е доста дебела и релефна.

Значи спокойно обявата може да се сложи в темата с Горубленските лафове :D

и думите

S6 PACK Limited Edition 17/100 произведени броя.

Колата е произведена в лимитирана серия от 100 броя и е без аналог на пазара!

са пълна измислица ужас :steinigung:

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро е limited edition на фирмата MS, a не на Ауди. Ауди, поне не съм чувал, нямат такава лимитирана серия от 100-ина автомобила, единствено знам за "25 Jahre quattro", за което говорят и колегите по-горе, всичко друго е меко казано измама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...