Jump to content

Кола мечта А6 С6


Recommended Posts

Това многи ми допада...

Точно тази, пичът я държа няколко месеца, на цена над 30К. Явно, вече е решил сериозно да я продаде. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това имам подозрения, че е перфектно, колкото снимките, които са му направили. И Full явно не включва дори ксенонови фарове. Пък и така като гледам кормилото и кожата скоро ще прави половин милион. Въобще не мога да разбера, как някой очаква да продаде кола с такава обява...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това многи ми допада, обаче се плаша от консумацията на гориво на този двигател... ГИ за него сигурно ще струва над 2500лв?!

Не го вземай това. Като го гледам е 3.2 бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази са я снимали в сервиза,тамън зглобена, тези хора акъл имат ли?! Джамбаз-аматьор : смешна работа!

А за бензинката - много ми харесва някой има ли пряки наблюдения за този двигател?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/u480489

Тази според мен не е лоша. Този пич има доста обяви на коли в Италия, имаше и един Олроуд на добра цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как очаквате да купите за 20К лв кола която като нова преди 6 години е струвала 150К лв и после да нямате никви проблеми....

Много скоро очаквам 3.0тди да стане следващият душегуб и най-мразен двигател у форума щоооото и на 2.5 му е скъп ремонта ма на 3.0 сигурно е кошмар.... :stupid:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го вземай това. Като го гледам е 3.2 бензин.

3.2 е сигурно на половината километри на всеки дизел, който може да си купи.

Времето ще покаже за 3.0 дизел, кажете сега за 3.2 бензин - обслужване по-скъпо ли е?

Горивото му е по-скъпо, обслужването не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, взема ли бензин - монтира се задължително ГИ!

Надявам се, да не се смеете: има ли случай на екзплозия при катастрофа? Това е главната причина да се притеснявам от газификацията на автомобил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, взема ли бензин - монтира се задължително ГИ!

Надявам се, да не се смеете: има ли случай на екзплозия при катастрофа? Това е главната причина да се притеснявам от газификацията на автомобил...

Газта е най-малкия ти проблем, ако се нацепиш с над 60 километра в час с друго МПС, иначе като нищо ще са взриви, но да не дава господ да се стига до там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за взривовете на газовите са легенди дето сме ги коментирали и друг път и няма смисъл да цапаме темата с тях. Проблема с газифицирането на 3.2 е, че е много скъпо и при работа на газ харчи и бензин. С други думи не е много икономически изгодно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се запушват дюзите на FSI-то (които са капризни и ако не работят се зацапват), на определен брой впръсквания на газ се прави впръскване и на бензин. Затова трябва и специален ГИ.

Шпека да ме поправи ако греша :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/index.php?go=used&p=detail&usedcarofferId=191736&post=true#inquiryanchor

Все повече ми хваща погледа! Виждам че май е от Америка? Как се проверява дали не е крадена?! Моля дайте съвети...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не се запушват дюзите на FSI-то (които са капризни и ако не работят се зацапват), на определен брой впръсквания на газ се прави впръскване и на бензин. Затова трябва и специален ГИ.

Шпека да ме поправи ако греша :dance:

Аз не разбирам ама инжекторите са керамични и трябва да се охлаждат с бензин. Иначе без охлаждане :stupid:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава ли е схемата - на определен брой впръсквания на газ да има впръскване и на бензин, за да се охлажда или какво и да прави там?

Ако да колко бенЦ харчи знаеш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда много запазена, но няма соларен шибедах и 20 еърбега. Има детско заключване, за вакум не знам. Провери как е с американките тук, да няма разлика в частите и да има да чакаш за нещо, а и цените дали се различават. Според мен ако сложиш газова въобще не я купувай. Ще се вкараш във филм. Другото нещо е, че ще си изгубиш от мястото за багаж, което и без туй е малко. А да и тоя светлия салон с деца не знам как ще се поддържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- 20 еърбега знам че няма; поне 8 ми трябват - съществуващи и работещи!

- не мисля че ще загубя от мястот, при положение че бутилката ще е при резервната гума;

- вакуум не ме интересува;

- салона ме печели, карам светъл салон вече две години, искам пак да е такъв, този не мога да видя с алкантара ли е в средата?

За резервините части на американките, както и за ГИ е проблема, моля за помощ от някой компетентен, или ми дайте номер на ЧИТАВА фирма за ГИ, на която да се обадя Понеделник, за да ги попитам как стоят реално нещата с този двигател?

С разход на бензин от 17л/100км градско не мога да се справя! ГИ е задължително за мен, даже при двигател 1.8Т, поне така виждам аз нещата - икономически е по-добре, и е природосъобразно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И между другото - при тази къде е уловката - предлага се от читава къща, 2008 година автомобил, с прилично екстри... сега да не ми е купите :hilezh::steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И между другото - при тази къде е уловката - предлага се от читава къща, 2008 година автомобил, с прилично екстри... сега да не ми е купите :hilezh::rotcol:

Уловката е, че е само на предно т.е. кутията е мултитроник и с тоя 6 цилинидъра дизел сигурно е на прага на оцеляването си ..... и после рев, рев

Безплатен обяд и коли "на далавера" няма :steinigung::hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест много да внимавам и с човека, който продава 3.2 FSI... погледнах в чужбина - и там цемнита на този двигател 3.2 бензин са по-ниски от 3.0 TDI. Има ли съфорумец с точно този двигател, или поне да е има пряк опит?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...