Jump to content

Кола мечта А6 С6


Recommended Posts

Край, моето търсене на читава А6 приключи. Малко неочаквано за самия мен, взех този биндюф:

001rv.th.jpg 002rnt.th.jpg 003use.th.jpg

004ntl.th.jpg 005yv.th.jpg

Определящо за избора беше, че колата е купувана нова в България и я взех от първият ? собственик. Априлий 2006г., на 145к километра, обслужена последно преди 1000 км. ДВГ-то е мерцедесовското 3.0 CRD - 218к/с, автомата също е на мечока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и много безаварийни ! Тия крайслерчета ми изглеждат доста приятни сподели повече инфо за колицата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега.С здраве да си я караш.И аз ги гледах тези преди известно време но ми казаха че трудно се намирали частии се отказах.Дай малко снимки на интериора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далече си отишъл от от ауди :hilezh: Но не е лоша кола определено прави впечатление и леко пунтира бентли

изненадващо добре се придвижва с мецедесовия мотор и окачването е на базата на старата е класа( то нали като цяло цялата кола е продукт на краткия брак с мерцедес). НЕ знам обаче как са ти допаднали материалите сравнети с тези в ауди :) а и вътре в колата с тия малки прозорчета като амбразури. Вози добре и скоростната е супер, обслужването е на много сносни цени части има и не са скъпи.. Обаче като цяло е пълен антипод на ауди :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колеги!

sky, чефтири по чефтири, са само комбитата им, да ги ева! optimist, не е чак толкова зле интериора. Европейските модели, са с малко по-меки материали сякаш. Но, да, на А6 4F, определено са по-качествени материалите. Возил се бях преди в щатска... Тук има леки разлики, като ел. мултиволан, регулиране дълбочината на педалите. Коженият салон е сив при мен, с подгряване на предните седалки. Има сензори за дъжд и темпомат... Снимки отвътре, ще кача тези дни. Допадна ми окачването, хем достатъчно твърдо, хем не придава вибрации в купето. Със стандартните 18 цолови джанти и гуми 225х60, добре минавам през нашите лунни пейзажи. Относно малките джамчета, точно това ме привлича в такива коли, някак си допълнителен уют се създава, поне за мен. Скоростната кутия, също ми харесва... Сменя предавки неусетно, има и нещо подобно на типтроник, като бутна лоста в ляво или дясно, както съм на "D" и почвам да сменям ръчно. Като задържа лоста в ляво или дясно, пак се връща на хавтоматични. С този мАтор, дърпа като за световно, даже не съм очаквал да е толкова динамичен?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

За такова бих се бръкнал, ако е в такова състояние каквото ми твърди пича. На това му викам бъкано с екстри <_< , ако тунинга не е преключил живота и преждевременно...

Редактирано от Pleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да не отварям нова тема, дайте малко повече инфо за Ауди А6 С6 2,7тди, ръчка, да не е куатро, четох една златна тема за А5 С6, там се казва че харчи по-малко, колко по-малко? за А6 С6 Куатро ми разправят че зимата може да си стигне спокойно до 17/100, а под 13 никога не пада, говоря само за градско. Какво е положението при 2,7тди ръчка без куатро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви 17/100! :lol: 3.0 TDI и то автомат в София не ми е давала повече от 14-15 и то при яко мачкане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви 17/100! :lol: 3.0 TDI и то автомат в София не ми е давала повече от 14-15 и то при яко мачкане!

Колега, ти говориш за по-новия мотор, там нещата стоят по-добре от към мощност, динамика и разход, за това е така и съм съгласен с теб, аз говоря за 225кс куатро от 2004, 450нм, този мотор е по лаком, и не е по бърз, та той стига 17, и не пада под 13. а говорейки за 2,7 то 11/100 ме устройва напълно.

А по повод куатро -http://www.zr.ru/a/4714/-, чувам само яки неща, чета различни неща, и си мисля че ще стане друга бира ако ми се случи да го покарам и тогава за никакви разходи няма да става дума, ходя на планина, но никога не ми липсвало куатрото, може би защото не съм го опитал, но ми липсва динамиката.

Редактирано от NikiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво говориш, убедено, нищо че ти си чел, а ние караме такива.

14-15 макс, освен ако не въртиш изцяло в супер-център, тогава стига 17.

По принцип среден по борд, за 1 резервоар излиза към 12/100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте на всички,

От известно време в главата ми се върти идеята да стана собственик на Ауди А6 Ц6. Може би заради класа автомобил или заради мен нещо, но не мога да намеря много материал на тема "какво да гледаме". То е ясно, че искам на два километра кола с кожен салон и всички екстри за 20 000лв., както е и ясно, че такова животно няма. Въпроса ми е, какво да гледам при избора. Двигателя в България като гледам 99% от продаваните коли са с 3.0TDI двигатели. Това е защото са много добри, защото другите се харчат много и няма налични, или защото само такива се внасят от някъде си да речем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, как има такива предложения: http://www.cars.bg/u736992

При положение, че има такива: http://www.cars.bg/u715138

Много са ми странни цените, ня знам защо.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся А6-так, 4.2 V8 преди 2007-ма - тоест стария 40V 334 к.с. двигател, комби, по възможност с адаптивно въздушно окачване. Принципно трябва да оженя субката и тогава ще плащам, но ако излезе нещо неустоимо, ще мисля нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, как има такива предложения: http://www.cars.bg/u736992

При положение, че има такива: http://www.cars.bg/u715138

Много са ми странни цените, ня знам защо.

И двата коша са меко казано "перфектни"

Разликата е в моторите 2.7тди и 3.0тди на по-скъпия, който едва ли е под 400к Км. и дори няма подгряване на задните седалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...