Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравей колега!

Понеже ми е заминал ЕГР и ми свети чека заради него може ли да ми кажеш цена, защото един път е чистен и се оправи за около 200 км и след това пак наби грешка явно ще трябва нов.Обаче ще го сменям сигурно след празниците.

Колата е Audi A3 Sportback 2005г 1.9 TDI 105 коня код на мотора BKC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, можеш ли да предложиш, и колко струват щипките които държат задната седалка на А6 С5 97-ма година. 

На единствената ми останала здрава не пише номер, но прилагам снимки.     Поздрави

 

2014_12_07_16_18_35.jpg

2014_12_07_16_18_43.jpg

2014_12_07_16_18_54.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега.Интересува ме цена за пълен комплект ремъци,ролки и водна помпа (ангренажен и пистов) за А4 Б5 1.8 125hp ADR.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Vw Touran 2006-та 2.0 ТДИ 136коня BMM двигател ме интересува следното
Задни спирачни дискове и накладки,жила за ръчната спирачка както и пълни ремонтни комплекти за спирачните апарати,както и лагер главини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници на всички. Бъдете здрави, упорити и много щастливи.

Благодаря за проявеното доверие и се извинявам за допуснатите грешки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, писах на лс за клапан картерна вентилация Ауди А4 1.9тди афн на 23.12, намиралисе такава част и на каква цена?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме за ауди а3 8п :

2004 пластмасовата долна решетка на предната броня и никелираната лаисна която е под нея. Ценова информация. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,с риск да съм досаден малко но има ли го този модул  за отключване на волана на Пасат Б6 с номер; 3C0 905 861 G и каква е цената му. Поздрави......

Редактирано от jika4774
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да изразя благодарността си към колегата Райно и да засвидетелствам, че предлаганите от него части са наистина и 100% оригинални и качествени, а отношението му безупречно. Наскоро си напазарувах от него за Б8-цата всички ремъци, ролки, филтри, спирачна течност, филтър и масло за кутията, хидравлична течност, водна помпа и тампони на двигателя. Всичко беше на ниво и съм супер доволен. Респект, колега! Давай все така! ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. Колега . Имаш ли горивен филтър за Ауди 1.9d 131 к.с. 2001г. И стопове за авант преди фейса.Мотора е AJM

Редактирано от ovi75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Бях ти пратил ЛС, но не знам дали си го получил. Интересуват ме бутоните за ел. стъклата на шоф. врата, копчето за фаровете, S-LINE топка за скоростния лост и закопчалка за колана на шоф. седалка. 
Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. Колега . Имаш ли горивен филтър за Ауди 1.9d 131 к.с. 2001г. И стопове за авант преди фейса.Мотора е AJM

купето е фейслифта колега.Поздрави
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. Колега . Имаш ли горивен филтър за Ауди А4 1.9 tdi 131 к.с. 2001г. И стопове за авант преди фейса.Мотора е AJM

купето е фейслифта колега.Поздрави Редактирано от ovi75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,интересуват  ме цените за ауди а4 180к.с 2,5тди .

-пълно обслужване ролки ремъци,водна помпа термостат

-кората под двигателя и за под скоростите

-дюзите+умната дюза

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...