Jump to content

Нека изберем три /3/ клубни аудита !


verter

  

333 гласа

  1. 1. Избор на 3 броя Ауди за ФВ Фест

    • Audi 200 Avant - Марин
      123
    • VIRUSS - Ники
      164
    • А4 В6 - М/Ицо/
      56
    • Олдтаймера на Емо Ауди 100S
      141
    • RS6
      113
    • S4 B5 на Роман
      70
    • RS3 на 4ipika
      77


Recommended Posts

  • Отговори 252
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз доколкото помня момчето не беше от форума, а е приятел на някой посещаващ форума! :gruebel:

Ето посредника!

http://audibg.com/forum/index.php?showuser=2294

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако класирате 100 да участва, обещавам до март месец да е подготвена трябва да и направим салона, лошото е че има неща които не успяхме да оправим, отзад е имала удар и не успяхме да докараме оригиналната линия има разминаване във височината на двата стопа, иначе колата вече пали и се движи на самоход, усилено търсим задна броня , или някъде да никелираме и поизправим оригиналната, ако някой може да помогне с броня или насоки за ремонт на старата да каже, Благодаря предварително.:)

Никакъв начин ли няма участващите аудита да са повече, определено клуба има да покаже коли, а с две коли не показваме почти нищо от моделната гама на Ауди.

повече от 2 не трябва. примерно твойта, задалжително! и някоя нов модел, к5 на колегата или рс3-та, така се обхващат и нова и стара гама. аз ако бих дошъл, щеше да е само заради твойта, купета, мупета и т.н. под път и над път да ги гледаш :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повече от 2 не трябва. примерно твойта, задалжително! и някоя нов модел, к5 на колегата или рс3-та, така се обхващат и нова и стара гама. аз ако бих дошъл, щеше да е само заради твойта, купета, мупета и т.н. под път и над път да ги гледаш :zustimm:

Мен ако ме питат поне 5 коли, от 70-80-90-2000-2010 години за да може да се види развитието на марката в годините. Но пък и вярно е че става нахално все пак не е фест на ауди.

А догодина , ако е рекъл Господ, ще представим на феста на VW един VW вариант, от края на 60 те години, миналата седмица го купи колегата ми и ще го възстановява тази година.:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако ме питат поне 5 коли, от 70-80-90-2000-2010 години за да може да се види развитието на марката в годините. Но пък и вярно е че става нахално все пак не е фест на ауди.

А догодина , ако е рекъл Господ, ще представим на феста на VW един VW вариант, от края на 60 те години, миналата седмица го купи колегата ми и ще го възстановява тази година.:respekt:

е за това става въпрос, евала на такива хора като вас, така трябва :zustimm::flehan::bia:

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Емо колата според мен трябва да е задължително там, дори да не е 100% завършена! :flehan:

На Ицо В6-цата и RS3-ката също заслужават място! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение че експонатът на Емо напълно заслужава внимание,това е кола която трябва да бъде показвана.Браво Емо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едната сигурна значи е на Емо :hilezh:

Остава да се изберат две пипани аудита (Вируса и М) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 200 Авант, РС2 и 100С :respekt:

Според мен трябва да се представят коли които са различни от масовката на ВАГ. Другите предложения са наистина много силни, но колегите от ФВ сигурно ще представят перфектни пасати(същото като А4 б5 и б6) и голфове(А3). Тези трите, за които гласувах, са нещо, което почитателите на Фолксваген ще оценят като различно и интересно и което не се среща всеки ден по улиците с различни марки на решетката.

Колегата с РС6-цата аз не знам да е от форума а все пак това е покана от Фолксваген клуб към Ауди клуб и а не към Ауди като цяло и колите трябва да представят и клуба не само марката. Миналата година вярно Р8-цата не беше клубна, но пък беше такава звезда на която не може да се устои и със сигурност е изкефила максимално всеки посетител :zustimm:

Ако един ден сколасаме да направим подобно изложение ще си нареждаме бечетирипетшестседемосем и кюдрайфюнфзибен колкото си искаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам телефона на пича с РС6, ако ви трябва....0899876836

На Маднес 90та не мислите, че заслужава да бъде на мероприятието?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм колата да участва ако се избере окончателно.

В перфектна форма е технически и визуално :zustimm:

023881873-big.jpg

DSC01563.jpg

SSS_2924.jpg

SSS_2869_2.jpg

SSS_6633.jpg

SSS_2880.jpg

SSS_2794a.jpg

Редактирано от VIRUSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С2ката имах чуството че ще отлети от диното и ще навлезе в орбита около Марс :hilezh:

Определено возилото на Вируса и на Емо класиката трябва да са там !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. VIRUSS - Безкраено много ме кефи машината :respekt:

2. Марин - Червената 200-ица е рядко лъскава.Да не кажа че не съм виждал друга такава.Само не я пускайте с тасовете.

3. Предвид едната бегачка и олдтаймера мисля че 3-то място трябва да е за някоя машина от последното поколение.

Например на daks или някоя друга която да подсказва за Напредък чрез технология

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен колите който трябва да са на феста са на Емо колата и на VIRUSS и двете коли са уникални

+ рс6 не мисля че е толкова интересна по простата причина че я виждаме всеки ден по улиците

Интереса към аудито на Емо ще доста голям защото колата е може би единствената в България

А на Ники С2 е неповторима колата :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо и Вируса :) Само не мога да разбера някои хора тук!!!

Защо мислите, че трябва да покажем ВЕЛИКИЯ ТУНЕК???

Точно Емо ще обере точките на всички с неговия красив автомобил.

Дори да има нещо от VW което да е реставрирано старо ви гарантирам че Емси ще го удари в земята.Наистина мн красив автомобил.

На Вируса също количката изглежда много добре.

Защо трябва да има некви велики Тунеци и некви джанти и некви чудеса?

А и чесно да си призная АУДИ не мисля, че могат да се похвалят с уникалния тунинг или нещо подобно. Ауди е призната за луксозна кола наистина и отива да изглежда така както е направена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо и Вируса :) Само не мога да разбера някои хора тук!!!

Защо мислите, че трябва да покажем ВЕЛИКИЯ ТУНЕК???

Точно Емо ще обере точките на всички с неговия красив автомобил.

Дори да има нещо от VW което да е реставрирано старо ви гарантирам че Емси ще го удари в земята.Наистина мн красив автомобил.

На Вируса също количката изглежда много добре.

Защо трябва да има некви велики Тунеци и некви джанти и некви чудеса?

А и чесно да си призная АУДИ не мисля, че могат да се похвалят с уникалния тунинг или нещо подобно. Ауди е призната за луксозна кола наистина и отива да изглежда така както е направена!

кое немат тунинг колега :blink: ..покажи ми 1 стоковица тука..както казаха някои колеги да пращаме назобените аудита и тва миналата година бяха сток машините (с извинение към колегите Милен и Емо)

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...