Jump to content

Audi A3 - трето поколение


danish

Recommended Posts

Два пъти го изгледах и да си кажа честно, станала е по постна. Според мен е прекалено обикновена. Предната генерация 8П беше една идея по стойностен автомобил, това особено на клипчето ми прилича на една от многото малки колички в града. Не съм очарован и от интериора - таблото (като горната част - цялата платформа) е същата като на предния модел. Лично мнение :zustimm:

П.С. На 3 тото гледане установих, че това ми прилича на едно пораснало а1 :hilezh:

Редактирано от qnkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен тази а3 си остава най-добрата от към визия интериор http://www.cars.bg/u596779 нали всеки си има вкус и самостоятелно мислене. :hilezh:

pp;По темата нещо не ми харесва тази а3-ка както колегата каза повече прилича на пораснала а1.. :steinigung:

Редактирано от kuhak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се види на живо е по-впечатляваща. Поне на мен доста ми хареса. Но определено и настоящия модел е хубав. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време в близкото минало Мерцедес беше труден да разпознаване дали е Це-класа, дали Це-Класа купе, дали нещо друго. Като гледам мерака на Ауди в момента точно в подобна посока върви - А1, А3, А5 и от скоро също и А4 и Q3 са си лика прилика. Интериорът им също е доста сходен. Далеч не казвам, че е лош, напротив. Харесва ми много! Просто е прекалено сходен.

Единствената ми утеха е, че при БМВ това е традиция от векове насам :hilezh:

Май в наши дни само Мерцедес са най-иновативни в дизайна си и същевременно дръзки да предложат радикално новите си виждания. Респект за което!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина има прилика с А1 но и аз си мисля че на живо не изглежда толкова малка!лично на мен ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

също три пъти гледах като колегата по-горе клипа, стоповете ми допадат много, обаче фаровете са доста по-малки и се губи облика на ауди с големи фарове от едно време. Страхотен профил на вратите. Интериора е хубав, но духалките са ми като недовършени, мултифункционалния бутон в средната конзола е като на БМВ, диспеля на климатроника свети бяло, което ме спечели, но пък са странно оформени, пак не е типично за ауди. Запазена е общата визия, което е добре. Гледаме натъпкана с екстри кола, ако видите обикновена след време на улицата ще е доста странна с малки джанти и липсващи куп глезотийки, което прави съществената разлика между иначе еднакви коли. Огледалата са хубави! Халогените са яки, отзад обаче ми е малко като голф 6, харесват ми никел лайстните покрай прозорците, дръжките на вратите голям минус че избягаха от стария тип с долно отваряне, гледам и новото а4 е така, като на москвич , леко са ми дървени. Джантите са страхотни.

п.с. да не забравяме, че винаги като излезе нов модел ни е странен, после му свикваме и си го харесваме докато излезе следващия, който да пооплюем малко. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готинка е А3-ката, харесва ми. Доста по-обикновенно изглеждаща е за разлика от концепта, на който е базирана, но пък е готина. Иначе и аз не мога да ги разбера с тия умопомрачително грозни дръжки дето стърчат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще спъне продажбите на А1. Много са еднакви като дизайн и стил, а А3ката като гледам е точно толкова голяма колкото не й достига на А1цата.

Сегашния модел А3 е по- обикновен, лишене толкова дизайн колкото има в А1 цата и затова хора държащи да се открояват искат А1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А1-чката е с по-различен дизайн и отпред и отзад от А3 а и предполагам разликата в размерите е значителна :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще спъне продажбите на А1. Много са еднакви като дизайн и стил, а А3ката като гледам е точно толкова голяма колкото не й достига на А1цата.

Audi A1 е точно 3 метра и 90 сантиметра дълго във вариант от 3 и 5 врати (Sportback).

Audi A3 с 3 врати, което за момента се предлага на пазара, е дълго 4 метра и 20 сантиметра.

Просто различни класове автомобили. Никакво вмешателство не може да се получи между двете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали съм написал точно над теб - 4 и двае'се е дъго новото. :)

Старото (сиреч твоето, Влади) е пак толкова с разлика от няколко милиметра. Предвид това, че "старото" (как само звучи) Sportback-а не е по-дълго от варианта с 3 врати предполагам и новото ще запази тази традиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали съм написал точно над теб - 4 и двае'се е дъго новото. :)

Старото (сиреч твоето, Влади) е пак толкова с разлика от няколко милиметра. Предвид това, че "старото" (как само звучи) Sportback-а не е по-дълго от варианта с 3 врати предполагам и новото ще запази тази традиция.

:)

Ако са точни ТТ данните, които откривам - новото е с 1мм по-късо...

Shame on you Audi engineers.... box.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали съм написал точно над теб - 4 и двае'се е дъго новото. :)

Старото (сиреч твоето, Влади) е пак толкова с разлика от няколко милиметра. Предвид това, че "старото" (как само звучи) Sportback-а не е по-дълго от варианта с 3 врати предполагам и новото ще запази тази традиция.

По-дълъг е Sportback-а при настоящия модел. Ако не ме лъже паметта, тривратата е 4,20, а Sportback-а е 4,29. Предполагам и при новия модел ще се запазят размерите. А3 не е нужно да пораства откъм дължина, така е оптимална по отношение на вътрешно пространство/външни габарити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз два пъти пренасях апартаменти с такава А3-ка, така че знам, че има потенциал. :hilezh:

Сложи си магнитен ски багажник, върши идеална работа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на базата на тоя концепт излезна новата А3-ка, не е същата като него за жалост, но това е нормално. Само се чудя ще има ли нужда от седан под а4 :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...