Jump to content

Какъв Player ползвате?



Recommended Posts

Sony-то не свири по-добре от Pioneer-а!И не мисли,че Pioneer-а ще прескача въобще!Вземи го него и ще останеш доволен-гаранция! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 321
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз моето го имам от 2 седмици и вече му наврях една хилядарка в музика.Скоро мисля да не я сменям и ъпгрейдвам.Иначе съм с пионерче 5800 .Само ще се наложи да го разглобя отново и да го демпна както трябва :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли разлика между плеърите продавани тук и тези в САЩ? Понеже имам едно аверче там и може много изгодно на промоция да ми вземе Pioneer DEH-4900IB или Sony CDX-GT410U, но ми каза че за радио тунера пишело "European Tunning: No"! Какво означава това, че няма да хваща радиата в БГ? Да не би да трябва да се разкодира или само да се пренастрой? Изобщо като интерфейси, кабели, букси съвместими ли са с нашите коли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно имат все пак някакви разлики разлики защото моделът на Alpine - Alpine CDE-9873 в САЩ е с това означение а в Европа Alpine CDE-9873RB! По подобен начин и другите модели имат тазлика в означението Alpine CDE-9870 - САЩ, Alpine CDE-9870R - Европа, което значи че все пак имат някакви различия, но дали са вързани само с честотите на радиото не зная!?!!?!??!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно имат все пак някакви разлики разлики защото моделът на Alpine - Alpine CDE-9873 в САЩ е с това означение а в Европа Alpine CDE-9873RB! По подобен начин и другите модели имат тазлика в означението Alpine CDE-9870 - САЩ, Alpine CDE-9870R - Европа, което значи че все пак имат някакви различия, но дали са вързани само с честотите на радиото не зная!?!!?!??!?!

И аз имам някакви спомени за разлика в честотите и по точно в стъпката на честотите - в САЩ мисля че е през 0.5 Mhz а за Европа е през 0.1Mhz което значи че в България ако една радио станция излъчва /примерно/ на 106.2 Mhz няма да бъде селектирана от тунера предназначен за САЩ - трябва да е на 106.5 , 107 , 107.5 Мhz и т.н. за да се селектира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааммм :bia:

Може да ми се посмеете малко но мизерията е голяма сила :)

Имам един радиокасетофон Kenwood 153 /ако не се лъжа/ на който съм му направил audio INPUT и в жабката съм забол един CD-ROM Samsung който чете само аудио дискове <_<) Под задната седалка съм настанил едно реставрирано американско стъпало /реставрирано защото го сдобих от изгорял автомобил/ не му помня марката много отдавна отлежава там 2х100 вата MOS-F е но е скопено защото говорителите са 2х60 вата и няма да издържат на напъна а в багажника нямам място за развитие - газова бутилка инструменти за работа и т.н. /тооо ако имаше - чудеса щях да направя :blink:/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално Audi Chorus, ама ако имам нещо проблем съществуват само Алпин и Блаупункт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Абе BOSE-тo си е BOSE, и аз си карам с оригиналната, честно по-добро стандартно озвучаване не съм чувал до момента, пък и мулти волана си ме кефи как да го сменя ЦД-то с някво външно та да трябва и панели да мъкна насам-натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Някой не си ли е сложил нещо по-газарийка от нормалните CD-та дето могат само CD и MP3 да свирят?

Аз в момента си търся да си взема нещо и като гледам това което се продава по магазините от 100лв. до 1000лв. всичко еднакво като функции. Никакви готини екстри няма. Харесах си ей това:

http://www.densi.bg/index.php?menu=8&product_id=1111959

Обаче по груби сметки май няма да ми влезне в дупката на Аудито. В ладата си сложих едно NEO, обаче чете и SD/MMC карти, а и има USB за флашка. Та това NEO за 130лв. по функции бие касетофони от 1000лв. Сега не знам как е с качеството на звука, ама пък в кола какво ли качество може да очаква човек.

Сега за да не се базикат с мен, че в Аудито ще сложа NEO съм си харесал едно SONY (междудругото единственото SONY което ми харесва като дизайн) http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09017916

Някой има ли такова и има ли наблюдения дали е хубаво?

От друга страна NEO пак са едни гърди на пред с DVD с DivX за без пари:

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09023605

Аз имах същият, но се наложи да го разменя за друго нормално ДВД. За съжаление панела на въпросният плеар е с около 5-7мм по голям от нормалното, инак тялото е стандартно. В старата ми кола пасваше идеално на мястото на касетките ( опел омега '88 година ). Останах изключително доволен от въпросният плеар. Четеше всичко ( само грамофонни плочи не съм му слагал <_< ). Като телевизия не съм го пускал. Искаха ми 200 лева за антена и счетох, че е безсмислено :). Чете и DivX ( стандартният MPEG4 ), така че си гледах клипове в колата. За съжаление обаче дисплея е с ниска резолюция и когато четете нормални дискове имената на песните почти не се разчитат. Изходният сигнал е добър с добра динамика ( на по-хубави колони ще разгърне възможностите си ). За съжаление когато реших да го сложа на моята кола ( пише с каква съм ) ми покри бутоните на таблото ( при А4 не би трябвало да има този проблем защото там бутоните на таблото са разположени на около 1см от гнездото за касетофон, но все пак ще стърчи около 5мм навън заради големият панел ). Има възможност да се включи камера, така че хората, които искат да поставят камера за задно виждане ще им бъде от полза.

Като заключение мога да кажа, че е добър плеар за хора с ограничен бюджет, които все пак искат да имат ДВД в колата си. За разлика от NEO, на което изходната мощност е 4x25W, този е 4x40W.

Сегашният ми плеар ( SONY MEX-R1 ), което не се води за толкова лош плеар има проблеми с оптичната глава. Ако някой може да помогне с откриването на такава глава за него, ще бъда много признателен ( не само с думи ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

kenwood kdc 3090R

предни говорители - фабрични

задни говорители - елипси pioneer

баскаса - JBL GT4-15''

всичко се захранва от усилвател JBL 755.6

за звука мисля, че се досещате за кво става дума :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Оригиналното VDO, което е доста старо 12-годишно вече и е авто касетофон и звучи кофти. Един приятел ми даде торба с касети, щото няма вече къде да ги слуша и е много ретро някак си.

Причината да не го сменям е че предпочитам да си карам колата околкото постоянно да я мисля дали някой наркоман няма да ми я разбие да ми дигне прлеъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...