Jump to content

Питанки относно А4 B6/B7 - Vol. 1


asenovb

Recommended Posts

Някой знае ли след първо палене, колко греят свещите при -2 външна температура. Давам пример-паля карам карам колата 5 минути и гася. След това паля веднага, на второто палене, колко време ви свети лампата на подгревните свещи:)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен винаги свети едно и също време и зимата и лятото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да питам как стоят нещата при b6 от обикновени фарова да мина на ксенон буксите на фаровете едни и същи ли са или трябва да се преправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли на А4 В6 2004 г. да се активират функциите за подсещане за не поставен колан и автоматично заключване на купето след тръгване? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може с ВАГКОМ - ще светва лампата и ще почне да пищи ако тръгнеш без да е сложен колана. Заключване също може да се активира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои В6ци нямат датчици на седалките и само ще светне лампата за 5,6 секунди.

Редактирано от stanislav85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на Б7 беше активирана функцията за колана и се наложи да я деактивирам .Другата за заключване я активирах.Не всички Б6 имат функция за подсещане за непоставен колан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма,исках да ми я активират но не стана въпреки че беше с оригинален софт и апаратура на BOSCH.

Сега си поръчах един китайски кабел и ще поръчкам аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите. Бихте ли ме насочили къде да отида във София, за да пробвам дали ще стане при мен???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кой район си?

Около Цар Борис 3 е vladi_di,

около мол Сердика е cvetan83,

до Врана е Мишо.

Като разбира се има и много други варианти. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!
 

Благодаря ти колега, а коя година ти е колата?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги здравейте. наскоро си купих а4 б7 от USA. колата дойде с един ключ явно сервизен защото е само ключ без копчета по него за аларма. купих си друг но нищо не стана.закачих я на компютър и ми казаха.че американските коли са на друга честота и ми трябва ключ които да завършва на номер 433-BT ето примерна снимка. та някой знаели къде мога да намеря такъв ключ. предварително благодаря.

 

post-84701-0-27937700-1387300028_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!
 

 

Имах и аз ядове с ключа , понеже единия го загубих а другия го изпраха в пералнята и работише когато си искаше (платката за отключване и заключване ) , купих друг работещ на 433 Mhz , но се оказа ,че не ми върши работа , защото другите номера не отговарят ...

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги преди месец купих б7 1.9 тди  колата е нов внос и съответно регистрация след това смених ролки ,ремаци,термостат, датчик температура сложих и ксенон затамних стаклата и доиде ред на волана сега си е с оригиналния .Един приятел ми подари  с-лаин трилъчев и сега се наканих да го сменям но незнам какво да тарся имам кабел с номер  8J0.971.589.B  волана е от б7 3.0 тди благодаря предварително за отговорите........                                     

 

post-85987-0-53704700-1387310803_thumb.j

post-85987-0-55551500-1387310817_thumb.j

Редактирано от Stoyo Markilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех да я взема, но намерих оригинална от S4 + логото S4 и емблемата на Ауди.

Към обявата има примерни снимки на автомобили с различни цветове, разгледай и прецени.

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сменял ли е шайбата на компресора на климатроника? Как става? трудно лесно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги преди месец купих б7 1.9 тди  колата е нов внос и съответно регистрация след това смених ролки ,ремаци,термостат, датчик температура сложих и ксенон затамних стаклата и доиде ред на волана сега си е с оригиналния .Един приятел ми подари  с-лаин трилъчев и сега се наканих да го сменям но незнам какво да тарся имам кабел с номер  8J0.971.589.B  волана е от б7 3.0 тди благодаря предварително за отговорите........                                     

Не мога да разбера какво искаш да попиташ колега, какъв е този кабел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

значи искам да питам имам мулти волан какво друго ми трябва да трагне в моята кола има и един кабел които

си беше с волана номера му е този 8J0.971.589.B върши ли ми работа ???

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сменял ли е шайбата на компресора на климатроника? Как става? трудно лесно?

За да я извадиш ти трябва специализиран инструмент за развиване на съединителя, но преди това има зегерка на шайбата, предпазваща съединителя от изваждане. Работи се много внимателно, че шайбата е пластмасова.

Каква е причината за смяна на шайбата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стърже метално и се чува от там. В Порше така ми казаха. И ми праснаха цена около 500 кинта, но аз така си карам от година и половина всичко си бачка. Замислям се превантивно да взема мерки. Казват, че стърже шайбата. Когато изключа климатика - стърже. Когато го вкл. - спира. Чува се много леко, но когато го чух ме загложди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще ги правим тези шайби? Какъв е този специален инструмент?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...