Jump to content

АЛТЕРНАТИВЕН ФОРУМ


SLAF

Recommended Posts

Не бях влизал в форума от 1-2 месеца, сега като се зачетох в темите и особено тази - ЛЕЛЕЕЕ, ЯКО СТЕ ИЗТРЕЩЕЛИ!!! 

Идете на море, починете си - живота е това около монитора, а не вътре в него  :bia:

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 189
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

така като гледам,колеги май най-добре ще е да направим едно ГОЛЯМО събиране в НАРЕЧЕН хем ще ни прегледат хем и хубава природа ще видим,............ :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая газова за Ладата ще стане ли?

Че да ми е по-тънко. И къде се зарежда на далавера? Че нещо газа е непузнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SLAF, ти просто сякаш ме познаваш и знаеш какви са интересите ми :bia: Идеята ти за "Толедо" в отцепения форум все повече ми допада. Какво да направя като съм автомобилен фен и за мен тунинга не е тъпотия?! Ми кефя си се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много интересно започна да става, в тази тема споменахме всичко което ни е на душата, само не разбрах ЗАЩО СЕ ДЪРЛЯТЕ. Разлика между това дали пиша във форума на рено и "алтернативния форум" НЯМА. Дали ще ви пратя линк за инициатива от клуба на Пежо или на ДРУГ Ауди форум НЯМА. Защо не превъзмогнете личните си отношения и не престанете да се заяждате.

Хич не ми пука кой е "Клуба", но ме интересува дали на "Клуба" му пука за мен.

:bia:

Редактирано от i_kotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SLAF, ти просто сякаш ме познаваш и знаеш какви са интересите ми  :bia: Идеята ти за "Толедо" в отцепения форум все повече ми допада. Какво да направя като съм автомобилен фен и за мен тунинга не е тъпотия?! Ми кефя си се...

ми засичам те там неколко пъти, и ми е наблизо та реших да го спомена. а за тунинга, кой ще разбере ако не аз. Турбоселянче съм си и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Като че ли си изпуснал каде 7-8 страници от тази тема...... А може би си дошъл да кажеш нещо конкретно?

А т'ва на кой за какво му пука - хайде няма нужда да коментираме. Освен ако не държиш разбира се :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахам, проблема е че не съм пропуснал нито един пост, да не говорим за страница, смятам забележката ти за неуместна, аз казах нещо много конкретно

НЕРАЗБРАХ ЗАЩО СЕ ДЪРЛЯТЕ, проблема е че връзка към другия форум е отправяна на лични съобщения от Koneto, задайте въпросите си конкретно към него, той го е направил и знае защо, всички говорите за ТЯХ лошите и НИЕ улегналите, добрите, основателите, правите все в трето лице, има проблем да си казваме никовете и имената ли?, в тази тема си чешете езиците и казвате колко сте велики, мерите си линийките, прекрасно, но 90% от хората това не ги интересува (и аз съм от тях) а пишат тук по простата причина че няма как да останат безучастни към това че трябва да избират на чия страна да застанат при положение че от двете страни имат приятели. Това не е коректно, личната ми позиция е, че всеки има право да помага с каквото може, и има право на глас, когато тези права са нарушени той предлага алтернатива. Конфликт не трябва да има.

СОРИ, ГЛУПАВО Е :blink:

т'ва на кой за какво му пука - хайде няма нужда да коментираме

Искал съм да се коментира, сега не му е нито мястото нито момента.

Редактирано от i_kotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми живота е низ от избори бе.Нормално е да избираш,но тук това не е наложително.Никой не казва: или тук ще пишеш,или там,но не и на двете места.Всеки може да си пише където си иска.

И не разбрах, кои права па ти нарушиха толкова, че си толкова огорчен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях влизал в форума от 1-2 месеца, сега като се зачетох в темите и особено тази - ЛЕЛЕЕЕ, ЯКО СТЕ ИЗТРЕЩЕЛИ!!! 

Идете на море, починете си - живота е това около монитора, а не вътре в него  :blink:

КУЛТОВО!!! :bia:

Да, можете да ми задавате въпроси,колкото си искате.Но като се видим на среща... Следващата я пропускам,защото ни е градския празник... Съобора,на който всички сте поканени :) .На по-следващата сам там,така че започвайте да си записвате часове, :wall: !

п.п. На ме лично ми харесва да го споменавате като "новия" форум,той не е "алтернатива"на нищо!!!

По вашата логика AUDI е алтернатива на MB!

:) ,dogs!

Редактирано от Koneto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се отегчих от купчината емоционални вопли в тази тема!

Не смятах да изказвам мнение по въпроса, но ако това ще помогне по-бързо да се приключи тази щуротия - ето го.

Разбира се всеки има право да пише където си иска и каквото си иска (в рамките на установените правила) и в това не виждам нищо лошо или укорително. Обаче хората, които са решили, че това място не ги удовлетворява по една или друга причина и са решили да организират "новия", "алтернативния", "конкурентния"..... и т.н. и т.п. форум - разните организатори, администратори, модератори .... и т.н. и т.п. просто не е редно да влизат тук, камо ли да пишат.... Нещо като не ти харесва - остави го. Естествено това е въпрос на техен личен избор. Е, преди време бях пуснал една тема - "що са чест и достоинство и имат ли почва у нас" - още тогава се убедих, че тези понятия са твърде мътни за някои хора. :bia:

А за хората, които тук не им харесваше, започнаха да пишат "оттатък" и спрях да ги мяркам тук само ИСКРЕНИ УВАЖЕНИЯ от мен! :blink::):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де! Какво толкова е станало - колегите направили нов форум! Ми хубаво! 1 или 2 или 500 форума - кой го боли! КЛУБА не се е разцепил па и тва да стане - много важно!

Не е ли по-важно да си имаш приятили, с които да си лочиш бирата до насита и малко отгоре! Ма били в тоя форум или в оня! А ако се регистрирам и в украинския или руския! Кво от това! Или някой от тях да ми прати лично! Бе вие направо незнам де дълбаете! И защо! Клуба се развива, срещи има!

И аз вече не знам що ви е! Ми и аз не бях влизал 3 дена и хоп - лс! Регнах се - са ше ме изядете ли! Ми давайте! И темите от Златен фонд ги пуснах и там! Е? Дайте да си пием бирата и да не се занимаваме с глупости! Аз ще си пиша и тук, и там, и навсякъде! И нема да си деля приятелите на тия и ония! Вие - както искате!

И стига вече с тея мъжки постъпки, че не е много ясно кой колко мъж е и колко му стиска! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разните организатори, администратори, модератори .... и т.н. и т.п. просто не е редно да влизат тук, камо ли да пишат.... Нещо като не ти харесва - остави го.

Това значи ли че не мога да ида на Рилския ако искам? :blink:

Тамън се бях навил,но ако...

П.П. Междо другото в два руски сайта съм регистриран и какво... :bia:

Редактирано от liubo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това значи ли че не мога да ида на Рилския ако искам? :)

Тамън се бях навил,но ако...

П.П. Междо другото  в два руски сайта съм регистриран и какво... :)

Любо, заповядай, ако трябва си говори само с мен :))) мисля обаче, че няма да е наложително, въпреки, че тук има търкания, никой според мен не те мисли за някакъв негативн герой, напротив, ти си същия тоя Любо, с който сме си пили бирата и сме си говорили приятни приказки :blink:

Между другото навий се да се бягаме някой път :bia:)) 1Z рулира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де! Какво толкова е станало - колегите направили нов форум! Ми хубаво! 1 или 2 или 500 форума - кой го боли! КЛУБА не се е разцепил па и тва да стане - много важно!

И темите от Златен фонд ги пуснах и там! Е? Дайте да си пием бирата и да не се занимаваме с глупости! Аз ще си пиша и тук, и там, и навсякъде!

От зад напред.

Ми колега изпуснал си още един форум да си пуснеш темите. Ето този.

Не виждам никакъв проблем да има 100 форума. Както и има де. Единственото против което възразявам че явно под давление на повечко ентусиазъм покрай работата по другия форум някои хора започнаха тук лекичко да хулиганстват от известно време (любезно го наричаме СПАМ). Други се логват скрито за да не се виждат. Въобще кипи подмолна дейност. След това се издигат призиви "дайте да бъдем задружни". Който не иска да бъде задружен явно е взел своето решение. Няма да седнем да плачем я.

Ако няма идея за разцепление кому е нужен друг форум? Какво му е на форума в Дир.БГ? Ааа, Модератор: HlTMAN, Spidercho, Nasti. Само това ще да е. А пък на този тук пак не виждам проблема. Единственото обяснение е че се затваряли теми. Ами бас ловя че ако поискаме затворена тема да се отвори това ше се случи на секундата.

Та ако приемем тезата че другия форум е стъпка напред нека някой ме светне как да го ползвам. Като пускам еднакви теми и на двете места ли? Не виждам защо да пускам тема там като и създателите на другия (нарочно не казвам новия защото значи че има стар който ще отпадне) форум четат и пишат тук. Просто защото в другия форум няма никой.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...