Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 3


sky

Recommended Posts

И при теб ли левия сдаде багажа?

Не те ли дразни сега разликата в двата фара?

Не е драматична разликата. Левия е мако по обветрен и прашен. Полирах го и го почистих. Няма разлика в светенето. Иначе да се сменят двата заедно е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ми даде схема на предницата на Ауди А6 4Ф 2005-2006г

Мерси предварително

Кое точно по предницата ти трябва като схема ?

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ми даде схема на предницата на Ауди А6 4Ф 2005-2006г

Мерси предварително

Пробвай тука :rolleyes:http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=94395

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как се взимат за 69лв?

Примерно с отстъпка, на есенно-зимна или пролетно-лятна акция или ebay :hilezh:

пп: За моето са 89 лева ако не ме лъже паметта, а ги взимам на 60лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко носача втулки и какво се сменя като цяло когато се рзбие предницата !

Е носачите са ти същата конфигурация като на Ц5/Б6/Б7 и т.н. - 8 носача, горните се сменят по двойки, долните може и един по един...

Това, което винаги се предава първо са биалетките, но може да смениш 2-3 комплекта биалетки преди да разбиеш оригинален носач.. мойте изкараха над 200 000 км. оригиналните и от едната страна се предаде единия горен (смених и двата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е носачите са ти същата конфигурация като на Ц5/Б6/Б7 и т.н. - 8 носача, горните се сменят по двойки, долните може и един по един...

Това, което винаги се предава първо са биалетките, но може да смениш 2-3 комплекта биалетки преди да разбиеш оригинален носач.. мойте изкараха над 200 000 км. оригиналните и от едната страна се предаде единия горен (смених и двата)

Благодяря колега

Исках да видя на схема за да добия представа какво представляват носачите и биалетките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има прилични снимки на горните носачи:

http://www.ebay.co.u...vectorid=229508

Ако поровиш малко из нет-а ще намериш снимки и на другите

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме мързеше да ходя до порше за чистачки и си взех 2 х 8лв от ОМВ. Прехвърлих им перата и за сега трети месец нямам грижи.

100лв. за две или за брой са?

И аз тоя номер го мъчих, купих едни, но перото е различно с малко не става... кажи точно какви си купил ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тоя номер го мъчих, купих едни, но перото е различно с малко не става... кажи точно какви си купил ти?

Не мъчи номера!

Отиди или в Метр*о или Практике*р, вземи си твоя размер... и бой...

Карам с такива от Метр*о, тайната просто е ако не всеки, то поне през сезон да се сменят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само тънкачи сме тук ве :hilezh: Чистачките ги взех от ОМВ то на резиденцията на бул. Бъкстон. Не помня модел или марка но бяха мисля най-евтините. Гледай да са твоята дължина или малко по-дълги. Малко тегаво се свалят пластмасовите накрайници на оригиналните чистачки, иначе другото е лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,дайте да намерим оригиналния номер на тази лайсна ли е,калобран ли е.Дано да се вижда добре на снимката/благодарности на скай/-една пластмаса напряко на дъното под резервната гума.При мен стърчат само пъпките за закопчаване.Нямам никакъв жокер,а в Етката не успях да я намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е S6 дифузьорът. Мисля, че са тези:

4F5 807 521 J - за лимузина

и за Авант

s6-diffusor-1352681852839148013.jpg

Тук един в немския форум е дал и цени в евро:

Carbon:

Limo 4F5807521AE - ?1243,55

Avant 4F9807521AB - ?1243,55

Standard:

Limo 4F5807521J - ?96,27

Avant 4F9807521D - ?96,27

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам го номера,тогава остана да погледнеш на твоята. :zustimm:/> Но не е тапата,която крие резбата за куката за теглене.Пак съм се присетил,защото ми попадна погледът на снимката,която пазя в компа.

Това,което се издирва,се вижда на снимката помеждудругото,тя по принцип си е за дифузьора.Назад е,точно по средата на дъното и напряко, някаква пластмаса около метър,2-3 пръста широка,би трябвало да е с Г-образен профил.Явно играе ролята на някакъв калобран.Не обичам нещо да ми липсва,затова я издирвам.А иначе,сигурно при първия по-дълбок сняг пак ще се откърши.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай. :respekt:

П.С. Готов съм,27 лв. спойлер + 5 бр. болтчета по 1 лв.. Не съм го намерил,защото на илюстрацията в Етка-та/803-30/ са го дали без пореден номер и картинка.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,да се похваля и аз вече съм с 4ф-ка-3.0 тди -232 коня-2007-ма.Закупих я от Порше-София-Запад.Като е купувана пак от там от първия собственик и само там е обслужвана със сервизна книжка и пълна история на много добра (според мен) цена с всички екстри за модела с изклщчение на една-навигация.Решил съм да си я сложа и тази екстра като си закупя втора ръка компонените за навигацията от някоя морга и в сервиз ми ги монтират на колата.Въпросът ми е освен ДВД-то на навигацията какво още трябва да закупя за да имам работеща такава -кабели,инсталация???? Кой може да ми ги монтира и колко според вас ще ми излезне вскичко.Благодаря ви предварително.

Редактирано от Van4ev1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, как така без нави? Имаш MMI, но нямаш Player за навито отзад в багажника, така ли? Ако е така, за пръв път виждам такова животно :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,имам MMI ,доколкото разбрах е 2G,но нямам плеара за навигацията в багажника,там имам други 2 модула които не знам за какво са още.Иначе от Порше-запад ми обясниха че когато предишния собственик си я е поръчвал е искал да е без навигация и че за да си сложа трябва освен ДВД-то още и антена и окабеляване. Но не знам само това ли е или има още неща.Иначе си имам бутон за навито отпред,но когато го натисна и пише че навигацията не е инсталирана.Със 7 инчовия дисплей е има и графичен парктроник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...