Jump to content

Коя s8 ще изберете?


Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дотук аз съм първия, който е за автомата (първата обява)

1. Колата е регистрирана - спестяваш поне 1000 лева от регистрация и обслужване.

2. Колата е на частно лице, а не от автокъща.

3. Колата е с 600 лева по-евтина.

4. Колата е по-красива :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4:3 за ръчката за момента....

Автомата е малко по капризен, но пък е фейс лифта и както каза колегата е с новия двигател и е по-евтина.

От друга страна ръчката е по-непретенциозна скоростна кутия, но пък е преди фейса и е със стария интериор. Трябва да се вземе под внимание и ГИ , която е монтирана.

Ще се радвам още колеги да се включат в решението. Какво ще ме посъветвате да гледам при АВТОМАТА дали не е тръгнал да си заминава???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мене една лимузина трябва да е автомат задължително щото в градско каране ще го усетиш и то доста :bia:

Да не говориме че при ръчката имаш съединител и маховик и те не са хич евтини може да провериш :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са еднакви при едната имаш газова, а другата е регистрирана.

Определено бих избрах тази, която е в по-добро техническо състояние :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ръчката гарантирам аз! Колата е от мене. Състоянието и е перфектно, километрите са тези, взета е от собственика директно!

S8 ръчка и автомат са две коренно различни коли, не може да кажеш тая е по-добра от другата само защото е автомат или скорости. С ръчни скорости се превръща в уникален автомобил, който ти позволява да го цедиш на макс и да правиш с него каквото си искаш. Автомата ти дава удобството в градска среда да не ръгаш като хамалин вътре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля колегите даващи мнение да не взимат под внимание само ръчка или автомат, а като цяло! Кое е по изгодна оферта ако речем че и двете коли са в добро състояние.

Година

Екстри

ГИ

Мотор

И т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля колегите даващи мнение да не взимат под внимание само ръчка или автомат, а като цяло!

Ами той Насти ти написа - само заради кутията имаш на практика две коренно различни коли.

Не виждам как, ако търся автомат, някой или нещо ще ме накара да купя ръчка...и обратното.

Аз като цяло съм скептично настроен към коли "обслужвани" в БГ.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо за първата. По-красива, автомата е задължителен за такъв клас автомобил, фейса е много по-красив от първото А8 и т.н. А относно цени и т.н. незнам, но такава кола не се копува с тази мисъл според мен.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за автомата с доводите на колегите, но по-важното е че преди фейса има разни доста морално остаряли елементи по интериора. Отделно тъмносиния цвят не е точно за такава кола, изобщо не ми харесва.

Редактирано от DLS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЙЙЙЙЙЙ дебили колкото искаш явно има все още .

Някой вярва ли все още на лайното от първата обява ,когото го търсят и искат да бият сумати народ .

И другото ,някой още ли вярва и мисли че може да вземе читаво феисово С8 за 7900 лева ????????????????????????

Имало е и други будали преди това ,това пишлеме лъжело наред ,искало капаро по телефона и не идвало на НИКАКВИ срещи за оглед на автомобила .

Един приятел който в момента си взе кола вече С8 само го дебне из София да му начупи кокалите .

Вие точно на него се връзвате още.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЙЙЙЙЙЙ дебили колкото искаш явно има все още .

Някой вярва ли все още на лайното от първата обява ,когото го търсят и искат да бият сумати народ .

И другото ,някой още ли вярва и мисли че може да вземе читаво феисово С8 за 7900 лева ????????????????????????

Имало е и други будали преди това ,това пишлеме лъжело наред ,искало капаро по телефона и не идвало на НИКАКВИ срещи за оглед на автомобила .

Един приятел който в момента си взе кола вече С8 само го дебне из София да му начупи кокалите .

Вие точно на него се връзвате още.....

:blink: :blink: Направо ме разби ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink: :blink: Направо ме разби ...

Помисли малко , преди нещо да предприемеш .

Виж в мобилето по колко вървят тези коли .

Този лъжел постоянно ,ту в Германия отивал ту незнам къде ,с най различни истории пишлемето искал капаро ,

Момчето дето сега си взе С8 ,само го дебне из София да му начупи носа .тенекии връзва и не идва на срещи .

То затова на ефтини обяви въобще не се звъни и не се гледа де ,по принцип.

За затова преди време си купих кола с 15 000 повече от тези дето беха в мобилето и я карам до ден днешен с кеф .

Да, между другото и на мен ми се сторих подозрително ниски цените, викам си явно са паднали понеже не ги следя :unsure:

днес си почивам ,ме няма на скаип .утре ще ти напиша за тази С8 ,че знам че по едно време и ти се оглеждаше

Редактирано от audi a6 2.5 dizel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...