Jump to content

Recommended Posts

Time-Lapse, ако съдя по името на app-a е с друга цел. Снима на определен период от време (5-10-30 сек.) по една снимка и после конвертира всички снимки във видео файл. 

 

По-скоро някоя от този вид търси колегата:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sanchezpaus.dashcam

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.busywww.dashboardcam&hl=en

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Time-Lapse, ако съдя по името на app-a е с друга цел. Снима на определен период от време (5-10-30 сек.) по една снимка и после конвертира всички снимки във видео файл. 

 

capture a frame every:  1- 60 seconds/minutes

playback rate (fps): 1 - 30

quality: 176x144 - 2560x1920

 

При натискане на бутона стоп веднага имаш готово видео. Гъвкава програма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакъв читав text to speech и speech to text convertor да ми чете съобщенията и да пиша диктувайки....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Редактирано от gerardiro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На български ли?  :blush:

 

 

Разни приятни трикове за Galaxy S3. Понаучих разни дреболии. Евала на индиеца, владее ги нещата.

 

 

Sent from my keyboard on Pravetz-82 using my hands.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.............

Та въпросът ми е - някой пробвал ли е програма, която да превръща телефона в камера за предното стъкло?

 

 

AutoGuard Blackbox ползвам в последно време.

Доста добре направена, снима в backround режим и не те занимава докато шофираш.

Ползвам тела с bluetooth и реално телефона не ми отвлича вниманието.

За момента снимам 720p, докато не пристигне 32-ката за да снимам на макс качество.

 

Ето един пример... (10 мин около 500+ мб. с битрейт 8000 kBps).

 

 

 

п.с предното стъкло е доста мръсно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има една (последна) версия с кракче, за да си я тествате спокойно.

Инсталирате 1.apk, но не пускате програмата, а веднага след това инсталирате и 2 (key-2).apk.

 

После си дерзаете.

Ако ви хареса - купете я, струва само някакви си 4 леффа... ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиджика доколкото разбрах му е умрял ъпгрейда и няма нови карти. За това минах на igo Primo, добре се държи и мога да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...  минах на igo Primo, добре се държи ...

 

+1 за igo Primo.

Държи се много добре на SGS III mini,

а и в менюто му е пълно с шукарийки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирал съм почти всички навигационни програми, но за нашите условия най-добри са iGO Primo и Garmin StreetPilot. Ползвам и двете и мога да помогна. Garmin обаче е капризен от към хардуер и версия на Andoid-а (за сега работи само на 4.0.3, 4.0.4, 4.1.1 и 4.1.2).

Редактирано от Vami
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, телефона ми ме предаде и за съжаление казвам чао на Симбиана. Тъй като за мен всичко свързано с I не е оферта, а официален телефон с Убунту още няма на хоризонта в БГ-то, пък съм си линукски любител, посъветвайте ме какво дяволче да си взема.

Изискванията са ми:

Бюджетно ориентирано до към 600 лв., но търпи сериозни размисли надолу :badgrin:

Активно ползване на GPS и WiFi, както и добро експериментиране с всяккви приложения (тъй де, любопитството все някога ще убие котката, но....).

Дълъг живот на батерията (знам, че е трудно постижимо с предходните изисквания), но поне 3-4 дена стенд бай и разговори по около 2 часа общо на ден

андроид 4.0 поне

RAM 1 GB, че иначе ми и де тесничко

CPU 1 GHz поне, ядрата не са ми толкова важни

 

 

и те така :)

Редактирано от hasplu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха - изненади поднасят дръпнатите - ни една марка не я бях чувал :ertrink:

първото определо ми залепи очото, само не виждам вграден ГПС, иначе мерси  за предложенията :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари може да си намериш samsung Galaxy SIII или S2, горещо препоръчвам S3. ГПС с Глонасс (лови руските сателити + другите за повишена точност), супер чувствителен. Отлично УиФи без никакви грижи, батерията зависи. Ако само говориш може да изкара 3 дни. Въпреки всичко го зареждам всеки ден защото не знаеш къде ще те завари нуждата. Ако го натовариш сериозно (с игрички) батерията може да замине и за 2-3 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка - С3 за 600 лв не мога да намеря. 700 вече ми иде много отгоре, нищо че телефона си е наистина хубав.

Някой попадал ли е на С2 плюс? Четох доста отрицателни отзиви сравнен с обикновения С2, но дали има отзиви "на живо"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...