Jump to content

Recommended Posts

Привет колеги! Днес се разрових малко из нета и ппаднах на този сайт. Някой пробвал ли е това приложение?http://www.cars.bg/news/technologies/view/8602/Veche-shte-mozhete-da-proverite-systoyanieto-na-dvigatelya-na-vashiya-avtomobil-chrez-smartfona Намерих го в магазина, обаче нямам кабел, струва ли си да си взема кабел или е най добре през комп-а https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bosch.fun2drive&hl=bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моторола дефи мини,най накрая стана телефон,даже ме радва,реално с оригиналния софт е най куция андроид на света.за да слушате музика в колата през  кабел се слага това https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dwalkes.android.toggleheadset2 или това https://play.google.com/store/apps/details?id=com.woodslink.android.wiredheadphoneroutingfix&hl=en

телефона търси съпротивление и не активира изхода за слушалки ,сега съм доволен,според мен и живота на батерията се увеличи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзиви за новата ОС на айфон (от български форум):

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=84922&page=295#entry2138106

 

 

Дори и в копирането не са се справили добре.
Много от "новите неща" в новата ОС (на които се радват юзерите им)  от много време са налични с Андроид, изводите правете сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направих си извода и реших, че си Фърлам петеса и зиам Андроид. Писна ми от тия проблеми с тоя айоес, тва не е живот вече. Давайте предложения. Искам да е плаксмасов, дисплея да е минимум шес инча, да има сд карта, батерията да се вади за бързо за сигурен рестарт. Чанта също ще ми трябва, та споделете вие какви ползвате.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чанта не ти требе. Аз ползвам малка раница. Метнал съм вътре един оловен акумулатор 17Ач, малък DLNA сървър с 3ТБ хардове в райд вързан с USB OTG, три външни антени за да ми баца УиФито на 300м и ГСМ мрежата да покрива до 30км в морето. Съответно СД карта не ти требе.

Микрофона и дисплея за набиране са ми на часовника. На горната част на раницата има мини съраунд система да си слушам МП3, МП4, МП5, DVD-Audio и там квот доде.

Имам и таблет 10" ако ми потрябва да разцъкам нещо на улицата и за гледане на ХД мувита.

Нося и сгъваема френелова леща 22" ако трябва да чета нещо ситно. Widescreen.

 

Те такава конфигурацийка.  :bdaysmile:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ми препоръчайте антивирусна програма за Андроид? Ефикасна, без да тормози хардуера, който така или иначе е под сериозен натиск на OS-a, макар и актуален. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без да тормози хардуера, който така или иначе е под сериозен натиск на OS-a, макар и актуален. 

От Андро или Иос, хардуера все е под натоване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ми препоръчайте антивирусна програма за Андроид? Ефикасна, без да тормози хардуера, който така или иначе е под сериозен натиск на OS-a, макар и актуален.

Ако говорим сериозно - Dr Web life time license. Изобщо не се усеща. Освен основното предназначение има ограничаване на обаждания, контрол при кражба чрез смс , блокиране на опасни сайтове или такива с неподходящо съдържание. Интерфейсът е на български. Предупреждава и за така наречените airpush приложения и други съмнителни.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

А стига, вярно е. При мен цена не излиза, защото вече съм я купил. Мисля беше 7.99 лв. Проверих през браузера без да се логвам. Направо са се престарали сега. Пробвайте безплатните и версии или алтернативите с висок рейтинг.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът е тук някъде и в маркетинга:

 

The performance benefits of the A7 processor is thanks to Samsung's 28 nm HK+MG manufacturing process.
Samsung's own Exynos processor is made using 32 nm process because Apple could supply Samsung Semiconductor with more volumes than Samsung Electronics could. Thus, Samsung Semiconductor places Apple at a higher priority than they do with Samsung Electronics.

The design is essentially Samsung's. Apple gets to decide what GPU they want to use and what clockspeed they want. They're not involved in the creation of the tech, though. That's Samsung's and Arm's job.

 

Шеговито:

 

 

Guy 1: My phone is faster than your phone!

Guy 2: I have a girlfriend.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау пълни жалкари :D При бенч Note 3 показва пълните възможности на чипа, които могат да се постигнат с елементарен руут и клок. Кое точно не е наред? 

 

А това, че има хора които се ръководет от тези бенчмаркове е отделен въпрос...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да взема много евтино htc one от Австрия ама ще е заключен към оператор , оператора е "3" , има ли некъв начин да се ползва в бг ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау пълни жалкари :D При бенч Note 3 показва пълните възможности на чипа, които могат да се постигнат с елементарен руут и клок. Кое точно не е наред? 

 

А това, че има хора които се ръководет от тези бенчмаркове е отделен въпрос...

 

Ми... дай задължително да рутим и клокваме берем постигнем показаното :)

 

Много по-жалко е да лъжеш в бенчмаркове от колкото да се ръководиш по тях :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като лъжеш в бенчмарковете ти лъжеш хората, който се ръководят от тях.

Те пак са си по-жалки от теб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи самсун са тЕрикати най-големи и го набиват на "жалките" андроид юзърчета тъй ли?

 

И не знам за другите, но това икратко ми боде очите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми... дай задължително да рутим и клокваме берем постигнем показаното :)

 

Никой не те бие с пръчката по коленете да клокваш, телефона си работи много добре и така...

 

На бенчмарка Note 3 покзва какви са максималните възможности на чипа, какъвато по принцип е и идеята на тия шибани бенчваркове. Резултатите са РЕАЛНИ, а не падат от небето! Къде точно е измамата не разбирам...?!?!

 

ПП: Сигурен съм, че хората, които са си купили S4 и Ноута се чувстват ограбени :D :D :D

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

измамата е, че всички останали приложения не могат да се възползват от цялата тая моШ. А причината е, че ако го отвържеш за всички, живота на батерията ще се казва смъртта на батерията :hilezh: А и много показателно, как се опитват да продават спецификации, вместо експириънс, като някоя друга алтернативна и по(най)-добра платформа, която с бавния си 1.3гхз двуядрен професор е по-бърза от всичко останало в момента и то без дискриминация от към аппове. Самсунг са апп расисти! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали обърна внимание че чийтърите са почти всички фирми. Не е само самсунг.

И Ауди послъгват като си купиш 4.2 TFSI ти казват че харчи на градско 8.6 ама не се получава някак обикновено. Или не е популярно да се скопи 300+ коня двигател на 250 км/ч ?

 

Все пак разликата между възможна и ежедневна производителност е макс 20%, нещо за което на никой не му дреме. Факт е че производителността е възможна но не е ежедневно използваема.

 

Факт е че 99% от потребителите питат "Колко му кара батерията?" а не "Какъв му е бенчмарка?"

 

Теста който е публикуван касае Айфон 5 (без буква) срещу не знам какъв Галакси. За щатите са по-евтини, без всички екстри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...