Jump to content

Recommended Posts

Поръчах LG-то . То и там беше драма.

 

 

Защо, какви драми?

 

Wizi, стига - 4GB са достатъчни за приложения. Моите са 0.9, а имам много плява. По спомени кеша на игрите стои на картата (от доста време ползвам телефон без слот за карта), а и руутването не е страшно. Но, естествено - Колкото повече, толкова повече!

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Само в случай, че приемеш това за "електронен компонент".  :)

Добро е. Имах предвид и по-обикновени части. Не намирам къде ги правят. Явно има място. Ей така да си го купя това дисплейче не намирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се поправя - дилемата е PRESTIGIO MULTIPHONE 5044 DUO vs. LG Optimus 4X HD P880

 

:nixweiss:

Е тва е 100 пъто по-добро - http://www.minideal.net/jiayu-g4-android-4-1-smart-phone-mtk6589-quad-core-2g-32g-with-4-7-inch-hd-ips-retina-screen-13mp-camera.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не съм в час. Вероятно произвеждат нещо, но далеч не толкова широко като Самсунг или Хуавей. Знам ли!? :unsure:

 

 

 

Wizi, стига - 4GB са достатъчни за приложения. 

 

 

Разбира се! Аз лично имам 4-5 приложения които със сигурност заемат малко място, без значение дали ще са Android или iOS версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Защо, какви драми?

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=149003

 

защото цял ден не мога да намеря откъде да си го поръчам, накрая успях от емаг на цена почти колкото Nexus 4 от гет.бг-то, ама ако и там бях почнал да разпитвам и накрая щях да се откажа.

 

Пенделите само твърдят, че имат наличности, ама като решиш да поразпиташ и се оказва, че не могат да го намерят ОТНИКЪДЕ, тоест техния бизнес е да го прекупят за деня и да го шитнат на по-висока цена...

 

Ходи поръчвай от булгаристан после...още се потя дали като дойде днес ще захапе Глобул или ще се окаже кодиран, че драмата да е пълна, увриха ме по телефона, че няма да има проблеми, ама вече не им вервам, както се изказваше един наш почти цар... :bgdev:

 

 

За Престиджиото може би сте прави, че е китайска сглобка с неизвестно съдържание, но аз се водих от факта, че в старата ми работа всички лаптопи бяха от тази марка и за разлика от болшинството на пазара, бяха сглобени с карантии за десктоп и работиха удивително добре. За повече от година нямаше нито една рекламация на нито един лаптоп, а нотоварването им си беше стабилно. Та за мен това не е съвсем неизвестна "куча" марка :biggthumpup:

Редактирано от hasplu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Многоочакваното LG дойде. Само дето не мога да го свържа с компютъра посмъртно :bgdev: Не става и това е, сменях кабели, сменях USB портове, за Wi-Fi свързване с РС-то неще и да чуе, не се рънва ни на бозица, ни на убунту, не и не. Прочетох бая, следвах стъпките тук http://www.androidbg.com/forum/topic63119-vazhno-kak-se-pravi-ofitsialen-pdeit-na-frmuera.html и ниенте, не ще да се закачи и това е. Свалях РС сютове, OSP-та, простотии и нъц.

На LG Mobile Support Tool му задавам държава България, което може и да е грешка, но ми инсталира USB драйверите успешно, рестартирах бозицата няколко пъти, барем ги захапе тия регистри, но после резултатът е пълна 0.

 

На кутията пише UAE, което нямам никаква представа къде значи, но не би трябвало оттам да е проблема.

 

В Убунтуто не мога даже да си прехвъля снимките, което само леееекинко ме вбесява... :angry2: В МТР мод ми зарежда нещо като камера с два тъмба и дотам, а онзи ден на езерата нащраках доволно 240 мб снимки.

 

Та така, ако някой има идея да свирка...

Редактирано от hasplu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не го разпознава ли какво? 

 

Пробвай с WiFi Explorer PRO - аз го ползвам ежедневно и си работи перфектно, но трябва компа и телефона да се вързани към една и съща мрежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не го разпознава ли какво? 

 

Пробвай с WiFi Explorer PRO - аз го ползвам ежедневно и си работи перфектно, но трябва компа и телефона да се вързани към една и съща мрежа.

 

Ха - сработи :bia: инсталирах си обаче безплатната, за проба. Каква е разликата с Про-то? освен рекламите? иначе браво, поне ще си сваля снимките, но за ъпдейти све пак ще трябва да се реши проблема.

Иначе  да, въобще не го разпознава, а и не ще да се свърже ни по USB ни по Wi-Fi хотспот или обикновен уайърлес, като изключим твоята удачна програмка :bdaysmile:

Редактирано от hasplu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

^ Мисля, че на безплатната версия имаше ограничение в размера на файловете, които могат да се прехвърлят, а в про-то няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нз за кое лг става въпрос, ама airdroid е програмката за андроид. Прехвърля сичко и по кабел и без него.

Тегли се от плея.

Редактирано от penmark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои знае ли как се слага приложението гугъл плей маркет на тел с андроид - които няма такъв фабрично инсталиран?

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Пробвай от тука

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2301927

 

Слагаш apk файла някъде в паметта на телефона и инсталираш с произволен файлов мениджър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става да еб@ и китаеца.... Инсталира се, но не тръгва, само премигва. Всичко това се случва на сони експерия У. Незнам колко е истински, но вътре на 80% е ироглифи  :anonym:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Това не ми звучи като стоков софтуер. При него е или така, или иначе. Не може да е 80% на един език, 15 на др. и 5 на трети.

 

Намирисва ми на някакъв мн експериментален ром, на който не са му качени gapps, но само си гадая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти го покажа, но нямам идея как. С тим вювър евентуално.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих снимки с хтц, че не мога да намеря как се прави скрииншот на тъпата експерия

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е заводски софтуер това за мен, но не мога да ти гарантирам. Не съм запознат с UI-я на Сони, но не мисля, че може да се изкарат процентите на батерията горе в лентата при стоковия Андроид, но за самия ром нищо не се вижда от снимката. 

 

При всички случаи обаче инстал на сток Андроид ти решава проблемите! 

 

Стига да ти се занимава има информация кое как се прави, та даже и на български

http://www.androidbg.com/forum/post302421.html#p302421

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох я тази тема и се чудя дали да се захранващам да не го разсипя нещо. Тела не е мой. Май май ще си го връщам така. Мерси все пак.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная, брат... Скъса ми нервите. Компа я разпознава за експерия даже я ъпдейтна до 4.0.4 , а беше 2.3.1 Ама си остана китаец :2gunsfiring_v1:   :angry2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това си взех nexus. Всички модификации на UI са по-грозни от оригинала.

Иначе HTC One много ми харесва, експерията също е приятна на пипане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...