Jump to content

Recommended Posts

На 3/3/2019 at 9:07, Thor написа:

- цена - базовите модели са по-евтини от последните флагмани и на Apple, и на другите топ-андроиди (това са цени извън БГ).

 

Днес минах през Теленор специално да ги питам за S10ките кога кво що... Би трябвало клиентите, които са си поръчали телефоните да започнат да ги получават от 7ми нататък... Цените, които са обявени на сайта ще си останат такива, но който не си е поръчал ще трябва да почака още. В моя случай (Тотал 26.99 на месец), без да преподписвам нов договор мога да взема:

- S10e 128GB на 1109 пари, а XR 64GB - 1370лв

- S10 128GB на 1290, а XS 64GB на 1870лв

- S10+ на 1460, а XS max 64GB 2070лв

 

Ще изгледам няколко ревюта, че батерията при самсунг винаги е много съмнителна и ако не е плачевно положението ще се метна на S10е! За мен размера и липсата на извит дисплей е +! 

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, HannoSLM said:

Може ли малко повече инфо за това? Мисля, че трябва да си регистрираш устройството и ако си от първите "не знам си колко", тогава ги дават само :nixweiss: 

 

Зависи откъде го купуваш и ..... възможно е да има и някаква такава уловка ..... не съм се интересувал от детайли. :eusa_think: Всъщност загледах окомплектовката след този клип Life-long Apple user reacts to Galaxy S10 . 

Редактирано от Thor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като изгледах и изчетох сто и педесе ревюта и коментари поръчах S10. За човек идващ от S8/9 или подобен телефон S10 сигурно не в голям ъпдейт и не си заслужава, но аз минах през няколко бюджетни телефона и реших да се метна на S10-ката да видим дали си заслужава хайпа и парите. Като пристигне ще пиша впечатления. Дано дойде скоро де, пише че доставките почват от 8ми.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, в момента няма по-добър и завършен телефон на пазара :)

 

12 hours ago, Thor said:

 

Зависи откъде го купуваш и ..... възможно е да има и някаква такава уловка ..... не съм се интересувал от детайли. :eusa_think: Всъщност загледах окомплектовката след този клип Life-long Apple user reacts to Galaxy S10 . 

Много готино филмче, леко тролско :hilezh: За слушалките, това е инфото в повечето магазини:

 

11412323237918.jpg77

 

Някой ако има в чужбинско, нека провери дали е същата ситуация, защото на повечето ревюта наистина казват, че при преордър ти дават слушалките, без да са уточнени такива ограничения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва верно е мега тъпотия, пак някви далавери се въртят. Според Самсунг винаги трябва да върви преордъра със слушалките.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех S10-тката, хубав е телефона, но не ме впечатляват нещо отдавна тези неща, до сега бях с S6 Edge иначе, който е супер телефонче, но реших, че е време за смяна малко.

@HannoSLM, за слушалките трябва да се регистрираш в тъпото им приложение и да цъкаш на някъв банер в началото на април, ще го направя, но няма да ги ползвам, може да ги спазариме ако му трябват на някого ;).

Иначе от ментел дават и безжична колонка ако е поръчан през сайта, която е доста прилична честно казано и ще върши работа по почивките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден си поиграх стабилно със всичкото S10 ...Освен ,че са нови , не открих нищо впечатляващо. Определено, повече ми допада фингърпринта да е отпред и за това го загледах доста обстойно, а и доста години съм ползвал предимно Самсунг. За сега ще  пропусна този модел и ще си остана с Mate 10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така. Телефона е много добър. Само тая пуста батерия. Мислех, че ще е по-добре. Едва избутвам един ден, едва... Замислих се дали да го връщам и да взема плюса, ама само заради едната батерия да се занимавам и да давам 200лв отгоре, май май ще си задържа S10-ката.. А и не ме кефи по-голямата дупка в дисплея на плюса, даже предпочитам въобще да няма камера отпред.

Иначе с няколко думи. Най-накрая Samsung скин, който е адекватен, бърз, ненатрапчив, има някои хитринки за по-удобна работа с телефона, като цяло е супер. Камерите както се очаква снимат брутално добре, ultra-wide камерата е мн забавна. bixbi копчето е хубаво, че може да се ремапва, но не може да му се закачи Google Assistant. Вади брутално добър звук от високоговорителя + ear peace-a. Слушалките в комплекта са също доста добри. Wireless power share-a е на хартия готина екстра, но с тая малка батерия се обезмисля. Зареждах си веднъж gear 3 часовника и освен че се зарежда доста бавно, смъква супер много от батерията на телефона. Явно ще става само за зареждане на безжичните им слушалки. Четеца за пръстов отпечатък в началото доста често не отчиташе правилно, но наистина с ползването явно се обучава и сега е почти безгрешен. Единствено ми се искаше на Always On Display-a да седи иконката за четеца, за да е ясно къде трябва да си сложиш пръста, иначе често не го оцелвам. Ако нещо друго някой го интересува да пита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двамата! Само хубави новини да получавате!

 

Някой може ли да снима едно видео 4к@60 кадъра и да каже дали се забелязват артефакти? Или най-добре ако може да качи 10-15 секундно филмче в някой клауд, като дропбокс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4K 60fps без видео стабилизация (няма при 60fps)

https://www.dropbox.com/s/2sv041u5ozis4ff/20190313_125708.mp4

4K с видео стабилизация

https://www.dropbox.com/s/ce2r09aed90ucx9/20190313_125755.mp4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си от алито безжично зарядно абсолютно на майтап. Струва 5лв. Учудващо бързо зареждане телефона. Линк - https://s.click.aliexpress.com/e/bcYfiVLw

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, sweep написа:

Дийде ми пая за С8-цата. Поразцъках, доста подобрения има... 

Чак сега ? :huh:

 

Аз си купих от Амазон 5 Mah кабели по 1.5м  за зарядното на Huawei , което също е 5 милиампера... Много съм доволен. В сравнение с 2.4 Mah, разликата в  скороста на зареждане е убийствена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези скоростни зареждания не скопяват ли по-скоростно батериите? Аз лично моето тамагочи предпочитам да го поя нощем на бавна диета... Примерно нещо от рода на 0.5, 0.8 А. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...