Jump to content

Recommended Posts

Мне, само Mate 10, което е същият хардуер + допълнителен слот за карта и фингърпринт отпред.

https://www.phonehouse.es/movil/huawei/mate-10.html?lgw_code=7602-36761&gclid=Cj0KCQiApbzhBRDKARIsAIvZue9_Ue72pATFNBSfmwxa3kHWeF0DuffVealrXkrmF2KO_5rQif7YRZsaAqzyEALw_wcB

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/3/2019 at 5:43 PM, ole said:

Почнах да се колебая между А2/А2 лайт и Pocophone F1 .. имам няколко дена за размисъл.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Няма какво да се колебаеш. Покофонът е единствения телефон, който си заслужава да се купи в ценовия диапазон 300-700 лв. Просто мачка всичко наред - топ чипсет, стерео говорителчета с ок звук, голяма батерия, слот за сд карта, 3.5 мм жак, много ярък дисплей, приемлива камера (същия сензор като на пиксел 3 и отключено апи, така че може да се инсталира google camera от apk) и отличен интерфейс, без бъгове.

 

Ако имаше безжично зарядно и оптична стабилизация на камерата, за тази цена, щеше да обезсмисли 90% от телефоните на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ок де, ти си описал все едно Mate 10 от моя линк, само където камерата там е много по-добра и е същата цена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На покото само Miui не ми се нрави, виж ако беше със сток андроид, нямаше да му мисля.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/4/2019 at 11:29 PM, mitsubishi galant said:

Е ок де, ти си описал все едно Mate 10 от моя линк, само където камерата там е много по-добра и е същата цена. 

Мейт 10 е по-зле по всички параграфи, освен, че е два пъти по-скъп ;) Въобще уявей не ми хвали - 7 nm чипсет, не може да подкара оптична стабилизация на 4к@30 кадъра, а на 60 дори не снима ... Мейт 10 е с предишния им чипсет, който също е много по-бавен и лаком от на Поко-то.

 

On 1/4/2019 at 11:32 PM, ole said:

На покото само Miui не ми се нрави, виж ако беше със сток андроид, нямаше да му мисля.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

На Поко-то не е баш мюи, малко по-различно е (примерно аппс са си на отделен екран) и да ти кажа е много класи над чистия андроид - има много вградена функционалност, която си е полезна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покото е пластмасово като минус, а kirin 970 е 10nm, какъвто е и SD845. Разликата между двата чипсета е толкова малка, че в ежедневието няма да се усети. При камерите не знам какво е положението. Общо взето, в останалите характеристики, покото има минимална преднина. Аз Мейта не бих го взел, но по други причини. Производителите обявяват поетапно характеристиките на новите модели, очакват се интересни предложения. Неподходящ момент е за покупка на телефон, още повече от 2017г.

Както навсякъде, премиум елементите от миналогодишните и назад флагмански модели се появяват в по-евтините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нямам телефон, трябва да си купя нещо :D Покото не ми пречи, че е пластмасов. Така или иначе това с дизайна е мега простотия, няма абсолютно никакво значение, при положение, че телефоните ни са 99% в кейсове.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, HannoSLM написа:

Мейт 10 е по-зле по всички параграфи, освен, че е два пъти по-скъп ;) Въобще уявей не ми хвали - 7 nm чипсет, не може да подкара оптична стабилизация на 4к@30 кадъра, а на 60 дори не снима ... Мейт 10 е с предишния им чипсет, който също е много по-бавен и лаком от на Поко-то.

По кои параграфи ? Нещо май не ни съвпада съвсем информацията...Гледам го това Поко и нещо не намирам някакви предимства като камера, батерия, дисплей , памет...Mate 10 е все едно P20 Pro, но със друга камера, която в никакъв случай не е по-зле от P20...Назад в темата бях пуснал клип за това. Цена 300 евро не е двойно повече...

Препоръчах го, защото в БГ не се предлага този модел и не е познат,  характеристиките му са топ, а цената е напълно приемлива. Може да прочетеш малко мнения в XDA, масово дори го предпочитат пред 10pro заради слота за СД карта и 3.5 аудио жак. В момента пиша от такъв дори...

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На линка, който си дал, цената е 600 евро? Покото с гуугъл камера снима брутално (все пак е същия сензор като на пиксел 3). И най-вече, че е 500 лв, което просто убива конкуренцията. По-горе съм описал основните му предимства. Много е по-бърз от уявея, с по-добри говорители и много, ама много по-функционален и безпролемен UI. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, sweep said:

Ханко, ще взимаш ли С10-ка?

Може би ;) Ти? Любопитен ми е Галакси Ф (сгъваемия) кога ще излезе и какви пари ще е. Чакам с нетърпение и CES да видим какво ново ще има. 

 

2 hours ago, gibonass said:

Аз се чудя за втори телефон между ми 8 Лайт и умидиги Z2 про. Някой нещо да подскаже.

На умидиги има много оплаквания от софтуерната поддръжка - няма ъпдейти и бъговете много бавно ги оправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

41 minutes ago, HannoSLM said:

Може би ;) Ти? Любопитен ми е Галакси Ф (сгъваемия) кога ще излезе и какви пари ще е. Чакам с нетърпение и CES да видим какво ново ще има. 

 

На умидиги има много оплаквания от софтуерната поддръжка - няма ъпдейти и бъговете много бавно ги оправят.

 

Трябва да го видя на живо, нещо не съм крайно впечатлен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, HannoSLM написа:

Има разбира се. Знае се с кой чипсет ще е, как ще изглежда и че ще са 4 версии. В тубата е пълно с инфо.

Попадам на различни варианти относно външният му вид, за това и попитах. Все ми се струва, че инфото не е 100%-ово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ми изпадна за без пари оферта за нов Ми А2 лайт (20лв :D) и си реших набързо проблема с избора на телефон или по-точно го отложих за по натам, че и без това както стана ясно, сега не е добър момент за купуване на телефон. Телефона е изрод. Много ме радва за сега.

109a4bf0879bf62332d14f1a077217a1.jpg

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...