Jump to content

Recommended Posts

MyFuelLog Pro - най-доброто, според мен. Има си всичко необходимо - за гориво, ремонти, сервизни интервали, статистики... Ползвам я от две години и съм много доволен. Освен това има възможност за синхронизация между Android и IOS, така че нищо не губиш ако преминеш от една платформа на друга.

Tapatalk user

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложете приложение с което може да се засича точно ускорение...от 0-100 примерно...и пресмята мощноста на колата след като въведеш масата и

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...имам един проблем с телефона (SG S4)...Имам служен имейл MC Exchange(MC Outlook Web Access),всичко работи нормално,имейлите идват на момента,пиша,пращам,препращам,прикачени файлове,всичко работи,но някой имейли от външни източници,като например уведомления от форума за получено ЛС и др.идват на някаква маймуница...качвам снимка.....Явно се касае до някаква настройка,защото на стария ми SG S+,го нямаше този проблем.Моля ако някой е запознат да ми каже какво точно да ръчна:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто какво вещае бъдещето! Аз лично съм много доволен!  :biggthumpup:

http://fakti.bg/technozone/85033-audi-minava-na-android

Стара тема :supercool:  http://www.androidbg.com/forum/topic43082-android-v-kolata-vmesto-uindous-mneniya.html

Както се казва - разгеле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее, сега скивах чак! Дежа Ву нЕкво а? Само незнам дали ще дойде на време за да го включиш в екстрите на това което ми беше споменал!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, има цяла година до поръчката...

На снимката е старото ми таблетче, а от няколко дни съм с новия Нексус 7 4G - чудесна играчка. Качил съм му 3 навигации - Igo, Navitel и Sygic и в тая връзка имам някакви съмнения, че от Ауди ще се опитат да я позатворят най-отворената ОС.... Дано да не съм прав, а и тея от XDA не дремят :)

post-54486-0-93995300-1389638555_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия Нексус да си го ползваш със здраве! И според мен ще консерватизират платформата за вграждане в новите Алдита, то си има и логика! Ама и на нея ще и намерят цаката с времето, както на всичко до сега! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвах, че нещо в тази ОС ще ме изненада толкова рязко като развитие, но е факт.

От вчера тествам KitKat 4.4.2 с включени ION за мемори алокатор и ART вместо Dalvik от Cyanogenmod ROM вариация на архаичния ми Sensation.

Еми, това е бъдещето на дроида.

Дивайсът хвръкна без овърклок.

Заслужава си загубата на около 20% допълнително вътрешна памет. Определено.

А на по-модерна тухла с двойно по-високи характеристики - трябва да е флоулес. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Известно ли е колко приложения се възползват пълноценно от ART?

Радвам се, че Андроид започва да използва нещо, което iOS има от самото си създаване и от голяма част допринася за бързо усещане на телефона :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеологията е глобална.

Т.е. всичко ТРЯБВА да работи с арта. Т.е. всички.

Защото JIT компилаторът се заменя с AOT, демек генерална базова промяна е. Ето приятна простичка статия по темата: http://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2013/12/13/how-to-make-your-android-phone-faster-and-its-battery-last-longer/ Аз открих някакъв напълно измислен лист, в който трябва да ги има несъвместимите приложения.

Но ми изглеждаше пълен ташак, щото бяха вкарали приложение "OpenVagina", каквото в последствие никъде не успях да открия... :D

http://www.androidruntime.com/list

При мен, с миграция от титан бекъп на 4.3.1, всички приложения си работят, и то отлично.

Повече от забележително е подобрението в бързодействието.

А бе, наистина съм възхитен. Ще мигрирам със сигурност и останалите си дроидски устройства при първа възможност. ;)

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ART си е официално от 4.4 KitKat напред. Просто телефонът трябва да получи този скъпоценен ъпдейт, нищо повече.

Ето това клипче беше първото, което гледах преди време и обяснява добре за какво иде реч:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааааа!

Брандиран китаец, който заради 4-те преплетени кръгчета, ще коства половин лев бъбрек...

Някой все някога ще крадне пропрайътъри интерфейса, дето малките манилчета/индийчета са написали на коленце за ауди и ще може и тук някой полу-грамотен ИТ гений хептен бюджетно да го импровизира в некоя А3/А4 бе5, примерно.

За успешна имплементация в бе4вурка нема да има гаранция...  :hilezh:

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехааааа!

Брандиран китаец, който заради 4-те преплетени кръгчета, ще коства половин лев бъбрек... :hilezh:

 

До колкото разбирам това ще се предлага като оборудване в лимузините от по-висок клас, а не на свободна продажба, че да трябва да се притесняваме за бъбреците си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така я усещам.

Повдигнах въпроса пред xda комюнитито и те ме препцуаха, че съм си въобгъзявал и това било "плацебо" ефект...

Не ми се спори, не ми се ролбеква и да пускам тестове със скрийншоти преди/след. За мен разликата в перформънса е повече от забележителна и съм щастлив, че нямам драми с нищо. :)

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не усещам разлика на Galaxy Nexus... Друг е въпроса, че телефона си работеше много гладко и с dalvik runtime.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смея да кажа, че не усещам видима разлика в бързината на телефона, който така или иначе върви адски гладко с 4.4.3 . Ама резко усетих намалялото място и трябваше да поизтрия някои игри, които не играя.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не усещам разлика в бързината. За батерията нямам наблюдения . Снощи преминах от Далвик към Арт и InoMail мейл клиента ,също и Chronus (програма за времето с часовник) не ми тръгва също. Днес преминах пак към Далвик,но не могат да сенинсталират. Като отворя Титаниум бек-ъп се виждат най-долу. Къде мога да потърся някъде в телефона с файл експлорера ,за тези файлове и да изтрия нещо или какво точно да се напраяи..незнам? Другия вариянт е reset :o:p

Sent from my Nexus 4 using Xparent BlueTapatalk 2

post-75-1390307451,7214_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...