Jump to content

Recommended Posts

Da Nail, с коя версия на Андроид си - 2.3 или 4.0? Google значително подобриха (оптимизираха) работата на операционната система от 4.0 нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8402584206ae1c5e.png

 

Абсолютният ми рекорд под Android 4.3 - всичко нон стоп включено - wifi,gps, nfc, 1 час и 40 мин. дисплей на 80% яркост. 

 

Как ги правите вие тия резултати и най-вече защо не ми е ясно... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както по-горе отбелязаха мъдро, ако не заредиш телефона през нощта, не се знае дали ще посрещне всички нужди на другия ден.

За това вече не ги мисля и преди лягане на жицата и двата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Абсолютният ми рекорд под Android 4.3 - всичко нон стоп включено - wifi,gps, nfc, 1 час и 40 мин. дисплей на 80% яркост. 

 

Как ги правите вие тия резултати и най-вече защо не ми е ясно... 

 

Не става въпрос за рекорди ..... бях си забравил зарядното при една командировка и трябваше да тествам "издръжливостта" на батерията.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласен ..... това все пак са просто "инструменти", а не модни аксесоари;-)

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е просто да се внимава какво се ползва. Не намирам смисъл да са ми пуснати една торба приложения само защото някой МОЖЕБИ ще ми пише във фейсбук. Това е телефон преди всичко останало (не ми се коментира колко са "смарт" тези device-и!). Аз съм си спрял 3G-то (пускам си мобилния нет през 2G и си ми е ок), wireless-a го пускам няколко пъти дневно - основно мейли, браузване, audi forum-а  :ja:, gps чат пат и горе долу такива работи. Kill-нал съм и съм се logout-нал от приложенията които не ползвам (а са ми дадени "безплатно" от андроид). Телефона ми е с 2 сим карти - демек не говоря пренебрежимо малко по него. И нокиата ми едно време караше по ден когато играех на змията  :respekt:

Редактирано от Msonic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

демек

С тези размисли и изключвания, си готов да се връщаш на дървото. Изобщо не става ясно, как някой си купува апарат, разполагащ с 4/5/6 инчов дисплей и се чуди как да пести енергия, лишавайки се от нотификейшъни, брайтнес и прочее. Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези размисли и изключвания, си готов да се връщаш на дървото. Изобщо не става ясно, как някой си купува апарат, разполагащ с 4/5/6 инчов дисплей и се чуди как да пести енергия, лишавайки се от нотификейшъни, брайтнес и прочее.

 

Ти като си слезнал от дървото можеш да си го ползваш както си искаш (както и всички останали), но аз трябва да знам какво ми работи в телефона и как мога да го използвам. Изобщо не става въпрос за "пестене" на енергия а за комфорт на ползвателя ;) НЕ ми е комфортно дадено устройство да ме занимава постоянно със себе си (в краяна сметка не съм служител на този "smart" device, а той на мен). След като си достатъчно грамотен да си го зареждаш всяка вечер това си е твое право и никой не може да ти го отнеме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,със новия ми S4,рядко изкарвам повече от 12-15,часа на батерия...даже днес чупих рекорда....над 20ч.:D...Нищо не съм изключил,нищо не "килвам".....единствено се въздържам да инсталирам безогледно ненужни приложения.Не съм пробвал,но си мисля,че ако го заредя и оставя,без грам да го ползвам,пак няма да изкара повече от 2 дни....

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Миналата седмица взех телефон за жената уж като изненада, но греда - телефона е доста голям и и е неудобен за работа. Става въпрос за нов Самсунг С4 9505 16гб, черен и с гаранция към Мтел от 15 Ноември.  

 

Моля ви за мнение (преди да пусна обява) на каква цена мога да го пусна за продажба или за какъв iPhone мога да го заменя, което явно ще е крайната цел на занятието.

 

Мерси 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни си отделна тема, не му е мястото тук за достойнствата или липсата им. Иначе си има и раздел Продава/Купува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Припаднах. Евала! :gut: Седмица батерия на 5" не само не бях виждал, не бях и вярвал, че дори теоретично би било възможно :)

Публикувано изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го прибереш в чекмеджето, ще изкара с едно зареждане по месец-два.

Всъщност няма значение дали е включен или изключен, като не го ползваш :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не може всички да сме мастити бизнесмени които денонощно говорят по телефона. Някои сме малки гущерчета, които мечтаят някой ден да станат големи крокодили, и телефона го ползваме да ни звънне някоя закъсала мома на легло та да помогнем (сиреч вместо телефона по-често ползваме други "инструменти") :bgdev:

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Time since last full  charge" не значи ли, "време от последното пълно зареждане", което пък значи, че батерията може и да е зареждана 350 000 пъти през това време, но не до 100%?

 

По дебелашката резолюция съдя, че устройството е iPhone 4/4S... т.е. 1420 mAh батерия, което прави постижението доста прилично, въпреки малкото дисплейче. 

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... звънне някоя закъсала мома на легло та да помогнем (сиреч вместо телефона по-често ползваме други "инструменти") :bgdev:

...баце ти да не си санитар в Пирогов? :huh:

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя с пълно зареждане сутринта до вечерта изкрва и пак на зарядно. Това с нет 2г/wifi разговори и игрички. Сега пробвам варианта дали ще изкара повече батерията като съм изтрил фейсбук и скайп и като че ли изкарва повече ама ще си ги сложа обратно. Всичко държа пуснато синхронизации известия иначе за кво съм го взел тоя телефон.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Знаете ли някоя хубава програмка, в която да се описват разходите по колата, както и смяна на масло и ремъци по дати и километри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...