Jump to content

Recommended Posts

Батерията обаче държи повечко като че ли. Иначе по твоя проблем идея нямам. Изтрил ли си ги и да ги инсталираш на ново?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих ги след като не тръгват под Арт. Преди да ги деинсталирам При опит да ги пусна изписва че приложението е спряло (Force close) . После ще направя един ресет ,пускам Арт и ще видя как е

Sent from my Nexus 4 using Xparent BlueTapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,нямам,но пък точно тези двете не мога да ги инсталирам пак(не от Титаниума),като се върна на Далвик(под Арт не тръгват). Както и да е

Sent from my Nexus 4 using Xparent BlueTapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Не знам дали точно тази тема е мястото за моя въпрос, но реших да питам.

От днес имам проблем с батерията на телефона (Samsung Galaxy S4, версия на Android 4.2.2).

Случи ми се нещо много странно - след зареждане на телефона цяла нощ (изключих го от зарядното към 9:00ч.) и без да съм го използвала почти, в 14:00 ч. последно погледнах, батерията беше пълна 90%, а при следващата ми активност в 15:00 ч. батерията беше паднала до 2%. Рестартирах телефона и батерията падна нацяло. Най-странното в този случай, е че телфонът беше загрял (пареше). През това време съм получавала съобщения, но не съм го използвала. Искам да уточня, че съм нямала и отворени приложения. 

На какво може да се дължи това? Има ли начин да разбера дали проблемът е в батерията, или в някое "скрито" приложение, което я е накарало да "падне изведнъж"?

Ако може някой да ми помогне, или да сподели подобен проблем със Самсунг и Андроид, ще съм много благодарна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99,9% хардуерен проблем ще е това според мен! Късмет, че не се е запалил! Напиши galaxy s4 fire issue в google и ще разбереш какво имам в предвид! ОС няма нищо общо реално погледнато!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е забило някое и приложение и да е подпалило 8те ядра да смятат дедовия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Надявам се да е това, защото другото ми звучи страшничко :(

Нещо явно наистина е подпалило, ама как да разбера...

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Добре, благодаря, ще опитам :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

После направи един цикъл пълен разряд/заряд и Battery Calibration, за да изчисти статистиките за потреблението на батерията.

И го следи. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми имаше същия проблем,но с S2. Оказа се,че батерията се е скапала(беше се подула). Поръча си нова (няква китайска) и всичко се оправи,даже държи повече :rolleyes:

Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk 2

Редактирано от borki4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи, че се е подула? Видимо ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да видимо. Като я оставиш на равна повърхност се забелязва много явно :) хвърлихме я,иначе щях да ти я снимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, повредените батерии се подуват. И често не може да се затвори задния капак.

Не бих се задълбавал в рисети на първо време. Не го оставяй на зарядното по цяла нощ без надзор. Литиевите батерии са силно запалими и могат да направях хубав пожар. Модерните са и мощнички та могат хубава беля да спретнат.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам не забелязвам да се е подула...  все още, де :D

Още веднъж много благодаря за съветите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Red Nexus 5 caught in the wild, yellow version coming too

http://www.gsmarena.com/red_nexus_5_caught_in_the_wild_coming_soon_in_yellow_too-news-7646.php

 

Ще пускат шарени Нексуси. Дет се вика - "Да има!" Аз още се колебая за такъв телефон, ще изчакам Note 3 Neo, но ако ще отнасям Нексус ще е бял или черен.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке провери ли от настройките какво ти е използвало батерията? Да не си оставила отметка на автоматично ъпдейтване на приложенията от google play през 3G и това съчетано с куп от няколко приложения на не много добър обхват на 3G нет през оператор да топи батерията? Питам щото съм го видял това нещо на едно мое HTC One X и ъпдейт на около 8-9  не много дребни на вид приложения през 3G на 1 черта обхват, като на гърба на телефона пареше а се ъпдейтваха около 40 мин. пред очите ми, като батерията сдаде багажа за норматив време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Излезе новия Гнусмас Ес5...

 

Despite its familiar design, the GS5 has a few new useful hardware features, including a fingerprint scanner, heart rate sensor, and a toned-down TouchWiz UI on top of Android 4.4 KitKat.

 

Шок!  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Не знам дали точно тази тема е мястото за моя въпрос, но реших да питам.

От днес имам проблем с батерията на телефона (Samsung Galaxy S4, версия на Android 4.2.2).

...

 

Отивай гаранционно да ти сменят батерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При някой друг има ли бъг в дайлъра? Като имам пропуснато обаждане и направо набера контакта от известието в нотификейшън бара след приключване на разговора известието за същото това пропуснато обаждане си седи в дайлъра като "ново".

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, но явно са го оправили в 4.4.2 , защото тоя бъг го бях забелязал след ъпдейта до 4.4 , но чак сега писах. Някой знае ли има ли начин да се направи като затворя на някой да ми седи като пропуснато обаждане, един вид по-късно като си погледна телефона да се сетя да звънна на тоя човек дето съм му затворил? И друго кога най-накрая се очаква Cyanogenmod 11 да излезе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен едва сега тия дни се появи съобщение, че има ъпдейт до 4.4.2 и сега го свалям на сгс4. Пише, че връщане назад няма, действам смело през wi-fi нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...