Jump to content

Recommended Posts

USB type c е уникално улеснение, кабелчето влиза и на двете страни и самия кабел е еднакъв от двете страни, минуса е, че не мога да го свържа с компа без преходник, ама това ми трябва адски рядко така или иначе.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

Ще се сетите, само не знам защо им трябваха толкова години да го копират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Type C е уникално, я. Единственото неприятно към днешна дата би било цената на резервните кабелчета, всичко друго му е +

 

Четох, че Thunderbolt 3 ще е на базата на USB Type C, което ще отвори още (доста) врати за употребата му. :)

 

The updated Thunderbolt 3 now supports speeds up to 40 gigabits per second, four times faster and with twice the video bandwidth of any other cable, while still being able to supply power. With its full support for USB 3.1 it delivers power based on the USB spec, able to push 100 watts for notebook charging and deliver 15 watts for bus-powered devices. Thunderbolt 3's 40Gbps also allows for dual 4K monitor support over a single cable, as well as speedy 10-gigabit Ethernet networking.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,моля да ударите по едно рамо.Става въпрос за Lenovo vibe p1m,из между официалните ъпдейти се е промъкнал вирус.Телефона се ъпдейта,като се качи и вируса... тегли си снимки и ги качва в неизвестен облак.Давам пример.Оставям да зареждам телефона,изключенио е всчико(gps,мобилни данни,wi-fi) на сутринта взимам телефона и мобилните данни са включени,gps-a също.Използван трафик 680 мв.

Направих сутринта хард ресет и до там.телефона зарежда и стига до меню за избор на език.Давам му Бг, след това идва избор на профил.Въвеждам си gmail акаунта и парола.Мисли 10-15 сек и изписва това.

 - Моля влезте посредством един от профилите на собственика на това устройство.

 

И до там... Какво ли не правих,пробвах от друг Gmail профил същото.Към моя профил всчико е ОК,защото други устроиства успешно се връзват.Но телефона към какъвто и да е профил не иска да се върже.Лошото е че немога да използвам телефона за нищо.Седи си на меню-то за google акаунта.Връзва се към wi-fi, 4 G то работи. И най фрапантното е че идват смс-и ,но немога да ги прочета(само се чува звука за смс) ,ако някой ми звънне виждам кой е мога или да вдига или да откажа,но ако реша аз да се обадя немога да отида до указател...Дори няма "пропусни" след това да се връзвам към акаунт.... Шах с пешката.

Последното кето направих,качих официалния ъпдейт на SD картата от там обнових софта и пак греда....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

USB type c е уникално улеснение, кабелчето влиза и на двете страни и самия кабел е еднакъв от двете страни, минуса е, че не мога да го свържа с компа без преходник, ама това ми трябва адски рядко така или иначе.

 

Ооо, супер гениално решение наложено от напушен конструктор. А "проблема" с посоката на УСБ се решава с една "пъпчица" залепена с тиксо то горната страна така че винаги да я напипаш с палец в тъмното. Изключително "иновативно". Дали да го патентовам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Какво ли не правих,пробвах от друг Gmail профил същото.Към моя профил всчико е ОК,защото други устроиства

Конкретно по проблема ти нищо не мога да кажа.

Но вземи си смени паролата на акаунта и повече не я въвеждай на инфектираното устройство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, супер гениално решение наложено от напушен конструктор. А "проблема" с посоката на УСБ се решава с една "пъпчица" залепена с тиксо то горната страна така че винаги да я напипаш с палец в тъмното. Изключително "иновативно". Дали да го патентовам?

Е определено да може да влиза кабела както го сложа е по-интелигентното решение от напипване на залепена пъпка на кабела [emoji1]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам следния проблем с Oneplus One след ъпдейт. Започна да губи обхват , като четох за подобни проблеми и при други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента търся, нещо с модема/радиото се случва и причината си е софтуерна . Xiaomi  и Meizu ползват същото, но май няма подобни проблеми при тях.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от 3 дни не мога да намеря начин да импортирам bookmarks от стандартния браузър в Android 4.2.2 в новоинсталиран Chrome 47.0.2526 ?

Никъде в постното меню на Хром няма опция за импортиране, пробвах 2-3 аппа, които не свършиха никаква работа... :(

Весела Коледа на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,моля да ударите по едно рамо.Става въпрос за Lenovo vibe p1m,из между официалните ъпдейти се е промъкнал вирус.Телефона се ъпдейта,като се качи и вируса... тегли си снимки и ги качва в неизвестен облак.Давам пример.Оставям да зареждам телефона,изключенио е всчико(gps,мобилни данни,wi-fi) на сутринта взимам телефона и мобилните данни са включени,gps-a също.Използван трафик 680 мв.

Направих сутринта хард ресет и до там.телефона зарежда и стига до меню за избор на език.Давам му Бг, след това идва избор на профил.Въвеждам си gmail акаунта и парола.Мисли 10-15 сек и изписва това.

 - Моля влезте посредством един от профилите на собственика на това устройство.

 

И до там... Какво ли не правих,пробвах от друг Gmail профил същото.Към моя профил всчико е ОК,защото други устроиства успешно се връзват.Но телефона към какъвто и да е профил не иска да се върже.Лошото е че немога да използвам телефона за нищо.Седи си на меню-то за google акаунта.Връзва се към wi-fi, 4 G то работи. И най фрапантното е че идват смс-и ,но немога да ги прочета(само се чува звука за смс) ,ако някой ми звънне виждам кой е мога или да вдига или да откажа,но ако реша аз да се обадя немога да отида до указател...Дори няма "пропусни" след това да се връзвам към акаунт.... Шах с пешката.

Последното кето направих,качих официалния ъпдейт на SD картата от там обнових софта и пак греда....

Намерих решение на проблема... Или поне така ми се иска да е.Накратко след андроид 5 и нагоре,при фактори ресет трябва да се изчака 72 часа.... някакъв вид защита било.

Ето на който му е интересно да чете ИНФО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от 3 дни не мога да намеря начин да импортирам bookmarks от стандартния браузър в Android 4.2.2 в новоинсталиран Chrome 47.0.2526 ?

Никъде в постното меню на Хром няма опция за импортиране, пробвах 2-3 аппа, които не свършиха никаква работа... :(

Весела Коледа на всички!

Весела Коледа !

С кои апове го тества, защото с такъв за бекъп ще е нормална процедура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Super Backup - свърши чудесна работа за backup и restore, но няма или не намерих опция да restor-на буукмаркс в друг браузър (т.е. да ги прехвърля)

Bookmark Import Tool - избирайки html файла за импортиране в Chrome не дава нищо, при потвърждаване на импортирането дава грешка

Пробвах и още един, който беше абсолютно непонятен и не помня вече кой...

(Защо всичко в Андроид трябва да е толкова безумно времепоглъщащо и пипкаво)

Идеи??

Редактирано от Audilina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото така са нещата при теб. Аз съм с Опера навсякъде и всичко се синхронизира на всички устройства. Проблемът не е Андроид, а това че не са ти унифицирани нещата. Мда, не е направено като при АйфЪн, но затова пък има други предимства, които сме обсъждали.

БТВ, аз минавам на Color OS, много ,ама много ми харесва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на ков версия на аднроид? Защото от известно време стандартния браузър на андроид е Chrome.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото така са нещата при теб. Аз съм с Опера навсякъде и всичко се синхронизира на всички устройства. Проблемът не е Андроид, а това че не са ти унифицирани нещата.

И Chrome поддържа синхронизиране..... въпросът е как да вкарам веднъж нещата в него!?

Мда, не е направено като при АйфЪн, но затова пък има други предимства, които сме обсъждали.

Просто няма общо с iOS... там нещата се случват още преди да си ги помислиш, а че има предимства спрямо него съм убедена, но когато удряш на камък за всяко елементарно нещо, което ти потрябва - цената е висока. Но както и да е.... това беше просто страничен коментар.

Все пак се надявах някой да има идея??

П.с. @Ole - написала съм и версии и всичко по-горе.

Редактирано от Audilina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да ги копираш и пратиш по нещо, ако ще и по мейл...Проблемът е, че става въпрос за различни браузъри , но това не е недостатък на ОС.

Със smart switch или cloneit ,пробва ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ползваш настолен хром,не би трябвало да е проблем.В мобилния хром ще ти излязат като дадеш на "всички отметки".

Ако настолния браузър е друг,използвай веднъж хром,колкото да си импортираш отметките и ти ще се появят на мобилния.

пп Предполагам може да се обясни по-добре  :nixweiss:

Само Opera  :rock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че става въпрос за стоковия браузър на андроид и мобилен хром.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със smart switch или cloneit ,пробва ли ?

Погледнах ги - не ми вършат работа тъй като те са за трансфер на данни между устройства.... а това не е заданието в моя случай :-/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...