Jump to content

Recommended Posts

Онзи ден се заиграх с телефона ... Къде се активираше/деактивираше святкатето на дисплея, когато минеш с длан пред него? Ако някой се сеща, би ми спестило известно време :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bobitovn написа:

щото тук го има и за 300лв.

А забеляза ли как вместо 1 година, както за другия продаван модел, този има гаранция само 5 дни и то за фабричен дефект? Това навежда на всякакви мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, sweep said:

Онзи ден се заиграх с телефона ... Къде се активираше/деактивираше святкатето на дисплея, когато минеш с длан пред него? Ако някой се сеща, би ми спестило известно време :)

 

 

Оправих се. Easy on display...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HMD will update the current Nokia phones to Android P

http://www.gsmarena.com/nokia_phones_to_get_android_p-news-27527.php

Хайде на нокиите :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея ако сега наблегнат на добрата подръжка ще избият рибата. Още не проумявам защо заебаха wm и минаха на андроид ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А забеляза ли как вместо 1 година, както за другия продаван модел, този има гаранция само 5 дни и то за фабричен дефект? Това навежда на всякакви мисли.

Обадих им се и нямаха налични.Спазарих от София един с 1г. гаранция за 310лв.Работи много мазно.Ще видим как ще се държи като го натоваря с приложения.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, bobitovn said:

Обадих им се и нямаха налични.Спазарих от София един с 1г. гаранция за 310лв.Работи много мазно.Ще видим как ще се държи като го натоваря с приложения.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

супер телефонче е това, честито. И да му напълниш паметта до дупка с приложения, пак ще хвърчи. SD625 е много добър чипсет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да Ви кажа.За тази цена съм меко казан впечатлен.Натоварих го с видеа, игри, приложения.... пробвах и навигация Sygic последна версия.

Всичко се случва мигновенно, не забива, не лагва.....серизона машина се оказа.(трябва да вметна, че не съм пипал Iphone, S8 и т.н. премиум телефони и нямам база за сравнение с тях)

Дисплея е супер.Има всякакви настройки за персонализиране на какво ли не.

Има опция да ползваш едно и също приложение с два различни Гугълски акаунта(това още не съм го пробвал).

Звука е добър.

Батерията е чук.....3 часа го мъчих и падна с 10%.

Сензора за отпечатъци работи акуратно 10 от 10 опита.

Сглобката е много стабилна, няма луфтове и скърцащи пластмаси.В ръката създава усещане за премиум телефон.

Единствения минус е камерата.....няма място за сравнение с флагманите на Самсунг и т.н., но е поносима.За работа и забавление е повече от идеален телефон.

Мисля, че вече съм им фен на китайците и ще си спестявам разликата от 1000+лв. за други далеч по-приятни неща(почивки да речем).

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, bobitovn said:

Дисплея е супер.

според мен пък това им е най-големия проблем. Дисплеите са с бледи цветове и много ниска яркост (като на айфона и другите ипс дисплеи), изобщо като го поставиш до някой самнянг с амолед се вижда огромна разлика. За всичко друго съм съгласен. Тепърва ще се насладиш и на седмични ъпдейти, които понякога добавят много готини екстри :) Пробвай и темите във форума на miui има страшно готини (които не винаги ги има в theme store-a). В едитора на теми можеш да си избираш повечето "сегменти" с коя тема да са:

 

- примерно локскрийн от 1 тема

- иконки от 2ра

- бекгроунди от 3та и пр

 

така се персонализира истински телефона и можеш да го направиш да изглежда уникално.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съветите.Вчера разглеждах форума им....още навлизам дето се вика, ще се пробва от всичко по много :)

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да питам и аз нещо. Тъй като не виждам да се продава от оператор, да има официални сервизи, има ли обяснения гаранцията за Xiaomi как работи и как ти я гарантира продавача Х?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво са станали, но ще са поредните главорези откъм цени. Разгледах вече в сайта им какво предлагат и не е никак доволно според мен. Въпроса ми е конкретно към @bobitovn за продавача от който го е спазарил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, s7r3l0k said:

Я да питам и аз нещо. Тъй като не виждам да се продава от оператор, да има официални сервизи, има ли обяснения гаранцията за Xiaomi как работи и как ти я гарантира продавача Х?

ако го купиш онлайн, трябва да се върне на продавача (алиекспрес, геарбест и т.н.). Използват се нашите пощи и за това цената за връщането е ниска, но отнема повече време ремонта с тези транспорти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата в цената от тук и от китайците ще е точно в "по-лесното" ползване на гаранцията.

Ясно е, че и Солитрон трябва да печелят от нещо, но и не виждам как купен не от тях телефон ще може да се сервизира гаранционно тук.

 

Аз лично съм се възползвал от "китайска гаранция" от продавача и ако не броим времето за разкарване в двете посоки, имах проблем, че втория път хванаха пакета на митницата и трябваше да плащам.

Имало вариант, ако правиш т.нар. митнически износ това да не стане, но от пощенската станция трябвало да ми го кажат предварително, а те не знаят повечето...

Отделно сега не можеш да пращаш през БГ Пощи "нещо" с батерии и за някои модели това ще е проблем...

 

Човек трябва да си прецени сам от къде да пазари.

Поне вече ще има избор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво са станали, но ще са поредните главорези откъм цени. Разгледах вече в сайта им какво предлагат и не е никак доволно според мен. Въпроса ми е конкретно към @bobitovn за продавача от който го е спазарил.

Връщам на продавача и той се оправя а китайците .Дано не ми се налага де...щото винаги го има варианта да гризна дръвцето.

Ама 300леА ще ги преглътна.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Xiaomi Redmi note 4x 32/3 gb от една седмица някъде и съм много доволен. Батерията се представя много добре. За цената си няма аналог според мен.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали случайно вече не знаете, но Шаоми официално имат дистрибутор на нашия пазар в лицето на Солитрон и вероятно по магазините ще плъзнат техните телефони! Момчетата много усилено се бореха доста дълго време да получат този статут, много пъти им беше казвано от прав текст, че няма да се получи, но накрая явно нещата са се получили :) 

 

 

Screen Shot 2017-10-08 at 19.18.00.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Wizi написа:

Не знам дали случайно вече не знаете, но Шаоми официално имат дистрибутор на нашия пазар в лицето на Солитрон ...

 

На 4.10.2017 г. at 19:49, ggatwo написа:

Solitron точно са станали официален вносител на Шауми...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:gut: 

 

p.s.

JFYI тези цени са крайно клиентски с начислен ДДС, тоест около 10% над дистрибуторските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След няколко-годишна вярна служба на HTC-то ми дойде ред за смяна. Първо се бях насочил към Хуауей П10-лайт,но сега съм на вълна Xiomi и по точно Redmi Note 4x. 

Ако, някой го има да сподели мнение за това китайче. В нета само добри отзиви чета.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...