Jump to content

Recommended Posts

Отказах се. Поразпитах  и се оказа че не всички се оправят софтуерно. Не е за мен. Когато си купя нещо е да го ползвам ,а не да го връщам по гаранция от първия ден.Това стъкло не ме кефи също.  Ще се ориентирам другаде. За тези пари избора е огромен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм с Huawei P10. Хареса ми, че е по-компактен, метален е, засега се справя добре. Малко се понапече, докато му правех разни настройки в началото, но не е болка. Обаааче нещо странно стана с вайбър - свалих, всичко точно и при верификацията с смс или обаждане нещата зациклят. Изписва ми, че няма мрежа, което е абсурдно. Пробвах и с уай фай, и с мобилен. Не става. Някой да му се е случвало ? 

П.С. Пробвах да го изтрия и сваля отново. - няма ефект.

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с контактите. ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ.

Миналата година ми изчезнаха една трета. 

Тази година горе-долу по същото време (май-юни) пак ми изчезнаха стотина контакта.

Използвам гугъл акаунт, който е пуснат за синхронизиране, телефонът и ОС тази година са други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че ги запазваш в Гугъл. Защото по погрешка може да ги запазваш я в телефона, я в картата и после няма как да ги синхронизираш. Погледни си предишното устройство и ако са там в паметта му си ги прехвърли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След проблема миналата година всичко е на гугъл акаунта. 

Новият телефон е ползван около 2 месеца, преди да изчезнат контактите.

 

На познати се случиха подобни неща преди 2-3 години, но през архива на контактите в gmail.com успях да им върна контактите.

При мен обаче - курец.

Имам чувството, че след ъпгрейд на сървъри ми изчезват контактите.....най-малкото е странно да няма никакъв архив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му е интересно за последния ъпдейт Орео: https://www.theverge.com/2017/9/11/16286012/android-8-review-o-oreo-update-treble-notifications

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам го този ъпдейт за Sony Xperia XZ, да се надяваме, че от Sony ще го пуснат скоро.

До колкото гледах ревюта на Ореото е доста щадящо батерията, телефона стартира с около 20-30% по-бързо и е доста олекотен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка следваща ОС е по-тежка защото са добавени нови екстри и са разширени изискванията. Това да се надяваш да бъде олекотена е чиста фантазия. А и няма как да стане.

А това че стартира по-бързо едва ли има изобщо значение. Да не би да го рестартираш всеки ден?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/17/2017 at 2:20 PM, robobug said:

След проблема миналата година всичко е на гугъл акаунта. 

Новият телефон е ползван около 2 месеца, преди да изчезнат контактите.

 

На познати се случиха подобни неща преди 2-3 години, но през архива на контактите в gmail.com успях да им върна контактите.

При мен обаче - курец.

Имам чувството, че след ъпгрейд на сървъри ми изчезват контактите.....най-малкото е странно да няма никакъв архив.

такъв известен дървен философ като теб да има такъв елементарен проблем? Леко съм изненадан :hilezh:

 

On 9/13/2017 at 8:42 AM, goshevv said:

От скоро съм с Huawei P10. Хареса ми, че е по-компактен, метален е, засега се справя добре. Малко се понапече, докато му правех разни настройки в началото, но не е болка. Обаааче нещо странно стана с вайбър - свалих, всичко точно и при верификацията с смс или обаждане нещата зациклят. Изписва ми, че няма мрежа, което е абсурдно. Пробвах и с уай фай, и с мобилен. Не става. Някой да му се е случвало ? 

П.С. Пробвах да го изтрия и сваля отново. - няма ефект.

звънни на мобилния ти оператор и им обясни това. Изглежда, че проблема е при тях или поне да дадък акъл как се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм писал, но след като минаха 24 часа се инсталира все едно нищо не е имало. Явно се е бъгнала апликацията нещо, нямам друго обяснение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, HannoSLM said:

такъв известен дървен философ като теб да има такъв елементарен проблем? Леко съм изненадан

Да ти дам акаунта си и да пробваш да ми възстановиш контактите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка следваща ОС е по-тежка защото са добавени нови екстри и са разширени изискванията. Това да се надяваш да бъде олекотена е чиста фантазия. А и няма как да стане.

А това че стартира по-бързо едва ли има изобщо значение. Да не би да го рестартираш всеки ден?

Това показва колко не си запознат с последните версии на андроид. 7 и 8 нямат кой знае какви нови "екстри". Въобще обърна ли внимание на статията, която постнах?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, robobug said:

Да ти дам акаунта си и да пробваш да ми възстановиш контактите?

Странно как на малцина избраници в произволен момент им изчезва произволен брой контакти, не мислиш ли? 

Сега вече ще правиш бекъпи май? 

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах - имаш ли идея какво става?

 

А колкото до злорадството, което долавям - след първия случай имам бекапи.....ама да не си съвсем капо - вчера ме боля зъб :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 99% от случаите юзъра е виновен за загубата на контакти, ако наистина са били в гугълски акаунт. Най-често се губят при синхронизиране с нови устройства и/или "мърджвани" с други акаунти (ексчейндж) и пр. операции Трябва да направиш разследване какво е станало: примерно контакти от коя дата ти се губят, азбучно ли липсват примерно последните и пр за да се ориентираш какво е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Разследването" е без резултат.

"Гугъл контактс" принципно трябва да имат 30 дневна хронология на промените. Но в конкретните случаи - няма.

Това е проблем на доставчика, не на потребителя.

 

Друг проблем - ъпгрейднах телефона до 7.0. Часовникът на лок скрийна вече е на два реда....не знам кой измисли новата бройна система- корейците или на американците....но на абсолютно празен екран да изпишеш часовете и минутите на два реда:wall::wall::wall:

 

(изобщо с тия почивни дни...се сещам за дявола, който нямало какво да прави).....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че това можеш да си го оправиш в опциите на лок скрийна в настройките. Там си има опция "Clock", съответно избираш между хоризонтален и вертикален. Поне при мен на LG-то е така. Предпочитам този на 2 реда обаче.

 

Я кажете някое прилично сайтче за кракнати приложения за андроид, че да си сваля едни платени апликации на старата пръчка. Вируси и подобни не ме притесняват, на телефона няма нищо, освен фабричните приложения. Без сим карта е. Преди имаше някакъв "реномиран" сайт, но съм го ползвал веднъж преди 3-4 години и не съм в час.

 

ПП Предполагам говориш за това:

205827d1447559831t-things-you-dont-like-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, s7r3l0k said:

ПП Предполагам говориш за това:

Да, за това говоря. Няма опция при Самсунг. По форумите пишат, че трябвало да се инсталира друга тема:wall:

...когато има нотификейшън(и), часовникът става на един ред. простотия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво мислите за Xiaomi redmi note 4x.Знам, че е китайска пръчка, ама за 270лв. не виждам алтернатива с 3гб/32гб памет.Ще се ползва от щерката за игри.Камера не ми е нужна толкова.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.olx.bg/ad/xiaomi-mi-note-3-5-5-6-64gb-podaratsi-redmi-note-4x-3-32gb-ID70Fwn.html

Не ми се занимава с доставки, щото тук го има и за 300лв., ако на митница ме изшият, ще излезе доста по-скъпо.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...