Jump to content

Recommended Posts

преди 15 минути, Wizi написа:

тоест около 10% над дистрибуторските

И пак ще им е трудно да се преборят. Хората купуват note 4x за 300-тина лв, при тях note 4 е 470. 4x е малко по-скъп от 4, тоест нищо чудно да стъпи на 500лв. Верно ли почти 200лв само за едната гаранция? Просветлете ме малко, защото купувам само от операторите и не съм наясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200лв. горница не бих ги дал на Солитрон.По-добре да взема 2бр. от продавалника.бвсе Ше изкарат, дори и единя да гръмне нещо :)

Продължавам да го мъча Note 4x, до сега няма ядове....много съм доволен.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен разликата в цената идва от това, че Солитрон плащат ДДС, което иначе би могло да се избегне. От година и повече бросбг също продават шаоми и цените са им меко казано смешни (дано няма много хора прецакали се да купят от тях).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го в ОЛХ, ама се оказа онлайн магазин.Без гаранция 290лв, с 6 месеца 310лв., с 12 месеца 340лв.

Касов бон няма, гаранция Франция дето се вика....разчитам на добра дума :hilezh:c820a202d95785c3b85aee0d66cb7ae0.jpg

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще преподписвам един договор с Виваком и избора ще е между шаоуми ноут 4, шаоми 4 и и самсунек Ж5,7. Мисля да заложа на менте айфона /шаоми/. Апарата ще се ползва от жена, тоест трябва д ае розов, златен, бял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Note 4x е с по-висока резолюция на дисплея 1920х1080, а при Xiaomi redmi 4, мисля че нямаше такава опция.

Иначе моята машинка все още се държи чудесно.За Самсунг двойно и тройно повече пари не давам, еВал съм го, няма да програмирам на него.... :)

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 minutes ago, martinich said:

Ще преподписвам един договор с Виваком и избора ще е ....

За избор трябва да ти дадат една голяма екселска таблица.

 

Цените на А3/5/7 са много добри при операторите....един вид това са нещо като "операторски" телефони.

Ако излезе предложение с А-сериите не се колебай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли кое е по добър от двата MediaTek Helio X20, или   Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625?   https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8531&idPhone2=8291

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, martinich said:

Някой знае ли кое е по добър от двата MediaTek Helio X20, или   Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625?   https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8531&idPhone2=8291

 

SD625 ...... най-малкото ще можеш да го ъпгрейтнеш до Андроид 7.х, а е и по-добре оптимизиран откъм енергийна ефективност (119h vs. 83h).

 

BTW, в SI няма мерна единица за ''по-добър'' ;-)

Редактирано от Thor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от гледна точка на производителност са почти еднакви. Можеш да видиш как отварят приложения тук:

 

И аз бих взел СД625 - по-нов чипсет, с по-ниска консумация на батерия и като цяло по-безпроблемна работа (много лесно се флашва и пр) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, martinich said:

Някой знае ли кое е по добър от двата MediaTek Helio X20, или   Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625?  

При условие, че снапдрагон работи добре защо трябва тепърва да ставаш тестер? Колко е разликата в пари?

Няма лагващи приложения, студен е като интелски процесор. Телефоните с него нямат проблеми с покритие, рязко падащи батерии, рестарти и прочие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За модели не знам, но евентуално може да ти се падне китайска версия на софтуера - без интегрирани гугъл приложения. 

Най-фрапираща е липсата на гугъл плей :)

Затова най-чисто е да се пазарува от европейския склад или поне изрично да се посочи, че телефонът ще се използва в Европа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/15/2017 at 5:11 PM, martinich said:

Някой знае ли какво означава "глобална версия на телефона"?

има две версии на шаоми телефоните, като разликите са минимални:

- глобална - тази търси

- китайска - няма play store, езика е китайски и дори да избереш английски, не всичко е преведено. има и доста вградени китайски приложения. 

 

на всеки телефон може да се "флашне" всяка от двете версии, но ако го вземеш с китайската и тръгне на китайски е кофти :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/15/2017 at 6:36 PM, martinich said:

Иди го разбери https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8531&idPhone2=8580

4 или 4Х???

4 е стара версия, нещо са се объркали в gsmarena. Би трябвало телефона redmi note 4 да е модела от 2016 и това да е по-правилното сравнение:

https://www.kimovil.com/en/compare/xiaomi-redmi-note-4-3gb-64gb,xiaomi-redmi-note-4x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...