Jump to content

Recommended Posts

Ако игрите имат интеграция с Google play games става лесно, другия вариант е да си имат техни системи с акаунти, друг вариант няма.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има: 

titanium backup прави пълен бекъп на apk-to, както и на данните (data) за всяко приложение, така че, като го възстановиш на друго устройство си започваш от където си стигнал.

 

това отдавна не е необходимо, защото не знам дали има игра, която да не изисква някакъв акаунт?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/18/2017 at 11:40 PM, HannoSLM said:

има две версии на шаоми телефоните, като разликите са минимални:

- глобална - тази търси

- китайска - няма play store, езика е китайски и дори да избереш английски, не всичко е преведено. има и доста вградени китайски приложения. 

 

на всеки телефон може да се "флашне" всяка от двете версии, но ако го вземеш с китайската и тръгне на китайски е кофти :)

 

 

Понеже ми се наложи веднъж да "оправя" китайска версия на едно Mi Mix и не бях наясно за това, че може да се флашне INT версия успях само да пусна официалния Goole Play, което всъщност се случи доста лесно - свалих едно няколко килобайта файлче, което като го стартирах на телефона провери кои Гугъл сървиси липсват, свали ги, инсталира ги и получих Google Play. 

 

Въпросната глобална версия налична ли е свободно да се сваля? Имаш ли идея дали ще продължи да си получава ъпдейти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ъпдейтват я паралелно с китайската. Има някои малки разлики (примерно в theme store има теми, които ги има в едната, но ги няма в другата и пр козметики), но като цяло са идентични.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Wizi написа:

Въпросната глобална версия налична ли е свободно да се сваля? Имаш ли идея дали ще продължи да си получава ъпдейти?

При Xiaomi официалните видове ром-ве са четири - Global , Chinese, като всеки от тях може да бъде Stable или Developer. Developer версиите седмично се ъпдейтват, Stable - различно.

Тук са официалните ром-ве за всеки модел - http://en.miui.com/download.html.

За да смениш вида ром, трябва да се прочетат инструкциите в конкретния подфорум на точния модел.

Редактирано от Ombre
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Wizi написа:

Въпросната глобална версия налична ли е свободно да се сваля? Имаш ли идея дали ще продължи да си получава ъпдейти?

Взех го глобалната версия е. Продавача ми беше инсталирал гугъл дюкяна. Аз си инсталирах вайбър, бука, игри. Получих първи ъпдейт Андроид 7.0 съм каквото и да значи това. Апарата изглежда доста по масивен от самсунек на двойна цена и ОС някак си се приближава много повече до ИОС (това го казвам на база самсунг). 

Не лагва, не се замисля, за сега съм много приятно изненадан от менте айфона. Единствено цветовете на екрана можеше да са една идея по ярки, но това е субективно. 

Моята версия е Global 8.5.8.0 СТАБИЛЕН (NCFMIED), предполагам е глобален, а не китайски. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм... сега се сещам дори, че преди това си беше поръчал от друго място същото Mi Mix, което дойде с Google Play, менюта на Английски и всичко 6, но телефонът никога не получи и един ъпдейт. Да знаех, че е можело да се флашне с официален ROM, да го бях направил <_< Вероятно щеше всичко да си дойде по местата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех го глобалната версия е. Продавача ми беше инсталирал гугъл дюкяна. Аз си инсталирах вайбър, бука, игри. Получих първи ъпдейт Андроид 7.0 съм каквото и да значи това. Апарата изглежда доста по масивен от самсунек на двойна цена и ОС някак си се приближава много повече до ИОС (това го казвам на база самсунг). 

Не лагва, не се замисля, за сега съм много приятно изненадан от менте айфона. Единствено цветовете на екрана можеше да са една идея по ярки, но това е субективно. 

Моята версия е Global 8.5.8.0 СТАБИЛЕН (NCFMIED), предполагам е глобален, а не китайски. 

Честито за придобивката.От същия продавач, който ти казах ли го взе?

Изключая камерата, машинката наистина се държи по-добре от прехваления Самсунг на двойна, та и тройна цена.

Аз моя още не съм го флашвал, но не виждам и смисъл от флаш.Има си всичко необходимо за обикновен юзър.

А батерията е чук, държи много.

Относно дисплея.....ако не си манияк с перфектно зрениЙ, няма и да забележиш недостатъците.

С удоволствие бих си взел такъв китаец отново.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.10.2017 г. at 7:15, martinich написа:

Поръчах един. Сега трябва да вия как се прехвърляха телефоните и нивата до които са стигнати на игрите в нова карта и апарат. 

 Кажи честно, че мама ти е на 70 и ще играе игри на телефона :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък, мама му трейдва във Форекса Апъл бондове бе. Тя не си губи време с игрици. Трябва и 1мс пинг до сървъра за да не изпусне тренда.

Само най-доброто е достойно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес дойде 8.1 бета, сложих го, на пръв поглед не забелязвам разлики, бъгчета също, за сега.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, martio_b4 said:

 Кажи честно, че мама ти е на 70 и ще играе игри на телефона :hilezh:

все по-често по летища виждам бесни бабички да играят истерично на игрички на телефон/таблет ..... no shit :hilezh: 

giphy.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, martio_b4 написа:

 Кажи честно, че мама ти е на 70 и ще играе игри на телефона :hilezh:

Защо не? grizzly като е на 60 да не се е предал? :hilezh:

Играе зомбитата, някаква стратегия, пасианси, цифри, модерна баба да ми е жива и здрава. И не е на 70 г., а на 73 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих нещо ново в 8.1 :D 3-те бутона за навигация в долната част на екрана се димват леко и като ги цъкна светват :D

P.S. Тва е телефон на 2г.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При С8 тея бутони има опцив да се скриват и при слайд да се показват. Много удобно, не ми "ядът" от екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пробвал къстъм ромове с тази опция и ми беше странно и не можах да свикна да трябва да слайдвам за да се показват.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Честито! Ако по Коледа пуснат добра оферта с план от мтел ще се оборудвам и аз :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

54 minutes ago, ole said:

 

Честито! Ако по Коледа пуснат добра оферта с план от мтел ще се оборудвам и аз :D

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

По-добре чакай С9, ако ще чакаш коледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнаха ли да виизлизат реклами в почти всяко приложение? Уж съм изключил всичко... и пак продължават... Май е някаква нова маркетин простотия...

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не ми излиза, не знам какви приложения ползвате :) телефонът е п10, приложения използвам всички, които се смятат за стандартни, всички видове месинджъри, фейсбук, ала-бала...нямам такива реклами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих, че вчера сложих един "voice changer" и май след него започнаха да ми излизат...

Махнах го, пък да видим дали ще продължи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...