Jump to content

Recommended Posts

S8+ и Note 8 и на мен ми е интересно колко изкарват. Иначе оставащото време си е адекватно според това как си използвал телефона до момента, няма как да гадае в бъдещето дали ще го ползваш повече или по-малко :D Иначе аз нищо не съм настройвал за пестене на енергия. Забелязал съм, че някой път ми изкарва нотификация, че еди кои си приложения, които скоро не съм ползвал ги е сложило да спят и това е. За SOT-а зависи и какво правиш, аз имам и една игра дето играя, която със сигурност точи повече от фейсбук или тапаталк :D Иначе и аз като колегата, съм доволен щом изкарва пълен ден и има и за още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@goshevv Това съм го правил не заради голямо желание, а по принуда, именно заради гореспоменатите проблеми със SOT от 2 часа при Лолипоп. Сега вече само базови неща премахвам и настройвам. Иначе с радост бих предпочел да не правя каквато и да е настройка за оптимизация.:hilezh:

@ole ако почна на тема игри, защото съм сравнявал сегашния ми с предходния телефон, ще извадиш Нексуса и ще го измлатиш с първия тежък предмет, който ти попадне в ръцете.:hilezh: SD808 е най-малоумния и неадекватен чипсет излизал някога на мобилния пазар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, s7r3l0k said:

SD808 е най-малоумния и неадекватен чипсет излизал някога на мобилния пазар.

явно не си ползвал медиатек чипсети :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, седиме в приятелката ми с нейния J7(2016) играем една и съща игра и моята батерия пада със скоростта на светлината а нейната едва едва. Огромна разлика имаше.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, robobug said:

GSMArena пишат, че Synaptics сензора бил много скъп....но пък още не работел

Ха-ха,

Това може би наистина е така, предстои да видим.

Но поне на официалната презентация си работеше безупречно, за разлика от "феноменалното" Face ID...:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1/22/2018 at 16:17, HannoSLM написа:

явно не си ползвал медиатек чипсети :hilezh:

Добре де, хвана ми грешката. Говорих за чипсети на Qualcomm.:hilezh:

Медиатек не съм ползвал, пожелавам си никога да не ползвам.

 

Дайте сега едно рамо. На колежка G4-ката като постои известно време на студено, телефона спира да реагира, но не можем да разберем включен ли остава или се изключва. Набрах я докато се случи и ме прати на "Виваком ще предаде за вашето обаждане", но чак след 20 секунди без никакъв сигнал за набиране. Като се опитах да го включа от бутона не реагираше. Трябваше да му извадя батерята и да я сложа обратно, за да се включи от бутона. Идеи?

ПП Батерията беше прясно заредена до 100%. Случло се е 3 пъти на случаен принцип в последните 2 седмици. Само предполагаме, че е от студа, иначе работел безпроблемно. Няма никакви приложения, ползва се за слушалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

acr е много добър до степен, че си купих лиценза...   

Запис на обажданията - ACR

Редактирано от ggatwo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/3/2018 at 8:48 PM, ggatwo said:

acr е много добър до степен, че си купих лиценза...   

Запис на обажданията - ACR

+1, работи перфектно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам проблем. Купих S8+ и в работата Wi-Fi през определено време ми го дава с удивителна ! и трябва да изключвам/включвам периодично. Примерно 4-5 пъти дневно, което е досадно. Четох за някакъв конфликт на IP-та, но не мога да се оправя. Колегите с другите телефони, нямат този проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като влезеш в настройките на вифи-то виж там не пише ли причина за !. Нали има една настройка ако реши че е кофти мрежата спира да я ползва.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да кажат разбирачите защо не ми се получава следното: Nexus 5ца с Android 8 мигрира към OnePlus 5T. Въвежда си Google креденшълите и никакви апликации не се синхронизират :huh: В Нексуса на акунта му е оказано да бекъпва всичко, ужким. Къде се чупят нещата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да ползваме туул? :huh: Искаме да си въведем Google + password и да прехвърли освен телефони и всичко останало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен, когато въведа гугъл нещата, на следваща стъпка ми излизат последните бекъпи, които са правени, няма значение от устройството. Избирам си което реша и после ме пита да свали ли всички неща :)

П.С. Горното е пробвано на хтц и хуавей :)

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва става само като “новия” телефон е ресетнат и се правят първоначални настройки. Ако просто изтриеш акаунта и го въведеш наново ще те пита за бекъп някой друг път :hilezh:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какъв е проблемът да го ресетнеш до първоначалния вид ?

П.С. @Wizi може ли да дадеш впечатления от 1+, когато имаш възможност, че ме блазни от известно време :)

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият телефон пристига с куриер, разопакова се фабричното му фолио около кутията и твърде вероятно да е вече резетнато :)

 

Дали не пропускам нещо в настройка на Нексуса в Гъгълския профил, което да оказва бекъпа? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам при теб как са, аз на моя съм му разрешил:

- резервно копие на данните ми;

- резервно копие на профила;

- автоматично възстановяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с:

  1. From any Home screen, tap Phone.
  2. Tap 3 dots > Settings.
  3. Tap More settings.
  4. Tap Call forwarding.
  5. Tap Always forward.
  6. Enter the phone number to forward your calls to.
  7. Tap TURN ON

 

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...