Jump to content

Закупуване на AUDI S8 (450PS) след 2007 година


Recommended Posts

  • Отговори 215
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това никой не го оспорва.... сигурно има и напомпани VW polo-та които ще накажат S8-цата ама до там. 

Тука говорим за цялостно усещане от колата - комфорт,ускорение,спиране и т.н. неща с които не могат да се похвалят много душегуб-и.....  :zustimm:

 

 

Няк'си не виждам как точно се сравнява тракаща печка на която всеки момент могат да и изкочат валовете от капака и топ клас А8.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве къде сравнявате A8 D3 4.2 tdi със S8 ???  А8 4.2tdi - 326 коня го прескачам с моята А3-ка 250 коня...при гонка от място до 200 някъде, оня след 120 се дръпна в дясно да не му вляза в багажника...тръгнахме от светофар - бях зад него. на 4.2tdi-то му дават 0-200 за 22,7 сек, моята е 20-21 сек по уред, а S8 е 16,6 сек. според fastestlaps...кви сравнения нa S8 с 4.2tdi правите не знам...

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това никой не го оспорва.... сигурно има и напомпани VW polo-та които ще накажат S8-цата ама до там. 

Тука говорим за цялостно усещане от колата - комфорт,ускорение,спиране и т.н. неща с които не могат да се похвалят много душегуб-и.....  :zustimm:

 

 

Няк'си не виждам как точно се сравнява тракаща печка на която всеки момент могат да и изкочат валовете от капака и топ клас А8.

Говорихме за мега вървенето на S8 нали? не за цялостното усещане, спиране и комфорт. Изкоментирай ми тогава защо така се получава с времената на колите от двете клипчета по рано, виж и душегуба какъв мега старт прави в началото и за колко време достигат 180км/ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.кви сравнения нa S8 с 4.2tdi правите не знам...

Ти не си разбрал. Дизеля имал мега вълшебен чип от Келеша. Същия слагали и на Чалънджър и Дискавъри и добавял по 500 коня на 1000 оборота. Свалял ускорението с 25-30 секунди и олекотявал колата до 150 - макс 200 кила.

Редактирано от dhtj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си разбрал. Дизеля имал мега вълшебен чип от Келеша. Същия слагали и на Чалънджър и Дискавъри и добавял по 500 коня на 1000 оборота. Свалял ускорението с 25-30 секунди и олекотявал колата до 150 - макс 200 кила.

То и тва легендарното Е60 535D от Камено, без катализатори, дето е 340 коня, e с ремап точно от Келеша...ама от летящ Митко (Dizel Power-a) с голфа с К04-та го препарира!

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве къде сравнявате A8 D3 4.2 tdi със S8 ???  А8 4.2tdi - 326 коня го прескачам с моята А3-ка 250 коня...при гонка от място до 200 някъде, оня след 120 се дръпна в дясно да не му вляза в багажника...тръгнахме от светофар - бях зад него. на 4.2tdi-то му дават 0-200 за 22,7 сек, моята е 20-21 сек по уред, а S8 е 16,6 сек. според fastestlaps...кви сравнения нa S8 с 4.2tdi правите не знам...

Като идваш към София си земи пари и ми звънни 0898 512 814, много разочарован ще останеш повярвай ми, а с този който уж си се дърпал сигурно човека не е знаел че се дърпате нали?

Как е възможно толкова много хора да не са наясно какво точно прави и за какво служи въртящия момент?  :huh:

То хора без коли, и такива които са виждали колите на снимка спорат, но това не пречи да са доста убедителни на думи поне:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JoroM    

Пак го обърнахте на п.....мерене  кво общо има твоето подобие на кола с а8 :gruebel:  освен емблемата .. Сам знаеш, че освен кс има значение кви килограми теглят    т.с съотношението кс\кг  примерно при теб е  1 кс за 4.8 кг  при тди е повече от 6 кг с по го-лямо челно съпротивление умрял автомат и т.н

Само дето ако покараш с 200 повече от 5 минути вече с напрягаш и определено ти е дискомфортно , докато дори в тракаталника \4.2ТДи\  много спокоино и приятно място в което може да си лафиш с кеФ без да се ангажираш като за последно с пътя.

...Тези коли изискват много сериозни средства за поддръжка  самата покупна цена е изкушаваща но последващото държане не е по силите на хора с нормални заплати  визирам 2-3 х лв месечно  ако си мислите друго сте в грешка....

 

pacoran

ква тая твоя нафталинова бегачка дето страхуваш с нея :fastfood:

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо надхитряне и мерене на п.....и тук  :hilezh:      "Какво би станало ако....." може да се разтегля до безкрай.  Заставате един до друг.....потегляте и пристигналия пръв е по-бърз :dance:    Останалото са теории ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорихме за мега вървенето на S8 нали? не за цялостното усещане, спиране и комфорт. Изкоментирай ми тогава защо така се получава с времената на колите от двете клипчета по рано, виж и душегуба какъв мега старт прави в началото и за колко време достигат 180км/ч

 

Сериозно съм заинтригуван какво точно трябваше да ни покаже клипчето че има коли вървящи повече от S8 ли ?  :stupid:

 

 

пс : 

 

Или индиректно как наказаваш S8-ци до 180 ? 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като идваш към София си земи пари и ми звънни 0898 512 814, много разочарован ще останеш повярвай ми, а с този който уж си се дърпал сигурно човека не е знаел че се дърпате нали?....

Мисля че се обърка нещо, аз като се гоня с някои, наистина се гоним! Ако ти правиш така, както ме обвиняваш че аз съм направил, аз не го правя! и другото е чe за пари не се гоня, само за кеф! Не виждам какво толкова не ти се вярва че съм по-бърз 0-200 от А8 4.2тди...аз преди се кантарих с Митко, които с голфа бие 340 кc Е60 535D от летящ, уреда ми показва 20-21 сек 0-200 на моята, а като гледам за колко прави а8 4.2 тди 0-200 в два саита(22,7-25 сек), може и да не е било сток тва животно.

Я като много ги разбираш 4.2 тди кажи за колко прави 0-200 чипнато такова, ама не по километраж, а замерено с уред...

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pacoran

ква тая твоя нафталинова бегачка дето страхуваш с нея :fastfood:

 

 

 

Чипнато 4,2tdi върви до към 160-180 колкото S8-ца, тествано миналата година:-)така че не е някъв извънземен вървеж но то за всеки вървежа е относително понятие:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно съм заинтригуван какво точно трябваше да ни покаже клипчето че има коли вървящи повече от S8 ли ?  :stupid:

 

 

пс : 

 

Или индиректно как наказаваш S8-ци до 180 ? 

 

Индиректоно директно няма ли R пред S под ножа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с бързия душегуб е леко в грешка, щото читава ес8 е 10 сек. .....ама 0-160, замерено по моята кола. И да има плюс минус секунда е нищо общо с твърденията му!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...