Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 4


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Километража ми показва 10Км/ч повече.

При движение с 100Км/ч отклонението е към 6Км/ч а при 172 е 10Км/ч.

Имате ли информация как мога да регулирам това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ега ти и свинщината...Сега отива, поля колата и кара към ,,Централна автогара", задна дясна светлина, заден десен мигач работят?!)

 

какво е това ???Ясно че е от влагата ама вече не знам, какво да правя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега не взимай,имах абсолютно същия проблем -постоянно ми даваше грешки за задна скорост,задна дясна светлина и заден десен мигач,бях се засилил за смяна на лаЙт модул но се оказа че имаше некаъв дребен проблем по ел системата и срещу 80 кинта вече всичко е ок

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sky,много ти е хубава колата,страхотен блясък.Сподели повече за кожата,мен ме е страх да я мажа.Казаха ми,че в купето се променя миризмата,а с ароматизатори още по-зле.Сега колата ми е на 101к и вътре все още мирише на нова,а кожата няма никакви гънки,но се чудя как хем да я запазя,хем да не мирише на нищо вътре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават оригинален комплект за поддръжка на кожа . Състои се от почистващ препарат и мляко за подхранване. Аз моят салон го третирам веднъж месечно. Изключително важно е да се почисти преди мазане защото с млякото върху мръсоъията става ужасно. За почистване съм най-доволен от един препарат на Мафра - Пулимакс. Той е основно за почистване на кожа, но го дават и за пластмаси. Готиното е, че чисти в дълбочина и маха всякакви омазнявания. След това с оригиналното мляко на Ауди и става супер. След мазане оставете за поизсъхне. Преди да си купя млякото на Ауди ползвах мляко на Сонакс и не ми хареса защото прави кожата лъскава, все едно колата е на повече километри.

Ефекта много зависи от типа кожа, някоя остава матова защото е по-мека и препарата попива, а друга по-лъскава. Най-неблагоприятна е типа твърда кожа, тази по-едрата.

Моята е от мекия тип, гладка, но тъй като не се кефя на какъвто и да е лъскав ефект 2 дена след мазането на салона го минавам целия с много мека и много леко навлажнена кърпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тоест съветваш ме засега да не купувам крушки и светлинен модул, така ли?

 

какви пари са крушките за задните светлини и мигачи?

 

Райно, а препарат за поддръжка на виниловите кори, оригинален на Ауди имаш ли? можеш ли да ми намериш?

Редактирано от andrei_S40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналният за пластмаса не го харесвам честно да ти кажа. Няма почистваща функция и прави пластмасата с леко лъскав ефект. Винаги за тази цел съм ползвал този на Мафра, за който съм писъл по-горе. Почиствал съм невероятни неща с него и колата направо става като нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Райно, качествени препарати тип ,,две или три в едно" / т..е чисти и лъска/ - НЯМА!

За всяка отделна манипулация, отделен препарат....

Отдавна искам да пробвам препаратите на АУДИ.....

Ти можеш ли да ми набавиш такива?

 

 

таблото го мажа с едно уникално препаратче- МА-ФРА, като мляко и е добро.

 

Другото е спрей на ,,Зонакс", ама ти ми каза / ако помниш / че било лъскаво и мазно......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест съветваш ме засега да не купувам крушки и светлинен модул, така ли?

 

какви пари са крушките за задните светлини и мигачи?

Райно, а препарат за поддръжка на виниловите кори, оригинален на Ауди имаш ли? можеш ли да ми намериш?

Крушките както сам си разбрал са ти ок,симтомите са едно към едно с мойте затова предполагам че проблема е същия.Аз я карах в М сервиз на околовръстното с идеята да сменям модул но се оказа неква дреболия по системата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал, че ползвам препарат 3 в 1 . Аз имам една чантичка с може би 4-5 препарата и всеки е за различно нещо. Идеята ми беше, че за почистване на интериора моя опит показва, че Пулимакса е най-добър.

Оригинални препарати мога да ти набавя, но без отстъпка защото се водят аксесоар, а там не ползвам. Мога услуга да ти направя да взема за да ти спестя разкарването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от вас купувал ли е от английския ибей брони или някакви дифузьори? Гледам има С лайн броня за 150лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Илия, не е точно така...Моят проблем е по-голям....

Преди да потегля днес, когато ми алармира за повреда в трите вида крушки на задна дясна светллина, оставих колата на ,,ръчна" спирачка , натиснах десен мигач и гледам отзад .......мигачът НЕ работи!

На самите стрелки / ,,ляво" - ,,дясно" / в километража, дясната работи като ,реле на жигула"....

Изобщо проблемът ми е по-сериозен.....

 

 

ППП Райно, като имаш предвид, че съм БЕЗ кожа, какви оригинални препарати на АУДИ можеш да ми набавиш???

Редактирано от andrei_S40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така и постепенно като накичиш колата с тоя оптичен тунинг, ще заприлича на БМВ Е 36 316 - стайл с М-пакет! :badgrin::bgdev::anonym:

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа, аз не искам С лайн да я правя, просто се чудех.

Днес зех за 200 кинта спечелих мп3 плеър като на бабата за 4Ф от фейслифта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си този ма Ма-фра. Аз ползвах една тяхна пяна за почистване, но нищо не почистваше. Сега ще пробвам с този препарат. С мокра или суха кърпа бършеш след него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...