Jump to content

Заключване на интересни теми


Recommended Posts

Днеска имаше една доста интересна тема, която не разбрах на какво точно попречи, тъй като нито обвиняемия, нито обвинителя изявиха такова желание. Та искам да попитам какво е мнението на посетителите за заключването, че така с еднолични решения е малко неприятно да става, не мисля че форума е място за морал или нещо подобно.

Адрес на коментара

Не знам колко беше интересна темата, но със сигурност мястото й не беше в главен форум. Да не говорим, че според мен изобщо не е за никакъв форум.

Ако някой прочете точки 3.1 и 4 от правилата на Ауди форума ще види, че модераторите могат да направят с тази "интересна" тема каквото си искат.

Адрес на коментара

Днеска имаше една доста интересна тема, която не разбрах на какво точно попречи, тъй като нито обвиняемия, нито обвинителя изявиха такова желание. Та искам да попитам какво е мнението на посетителите за заключването, че така с еднолични решения е малко неприятно да става, не мисля че форума е място за морал или нещо подобно.

Прав си бате ама кой ме пита, ама и кво ли ми пука. :bia:

модераторите могат да направят с тази "интересна" тема каквото си искат.

:hilezh::):hilezh:

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара

Че не е за сериозен форум - не е...ама колегата AuDi_RuLzz не можа да се разпише и да нахрани когото трябва...а това си е пропуск за всеки форум :hilezh:

Стани е прекалено културен, ама, гледам, и него го е яд...

Адрес на коментара

Някои модератори се изживяват като светци. Аз от форума полза нямам, а на моменти имам забележки и ме псуват. Значи, като долнопробен плъх да чета и си трайкам :hilezh::bia::hilezh: . Единственото е, че намерих истински приятели и много ги обичам. :):) Впрочем аз наистина съм здравата изпeркал и както ми е написал Васко (tsvet40) това е така. Така е и оттук аз няма с какво да помагам на клуба, защото един изкукуригал тип с нищо не може да е полезен. Старостта не е младост. :bia::bia:

Адрес на коментара

Коко,не виждам защо да си изперкал? :)

Аз си те хресвам /като човек :bia: / , предполагам и много други,така че не виждам защо се ядосваш. :hilezh:

А по темата,и на мен не ми е приятно,че заключват теми,но влстта си има своите преимущества,така че няма какво да коментирам. :hilezh:

Адрес на коментара

Някои модератори се изживяват като светци.

Ето, пак сме на едно мнение, макар че аз бих го изразил по различен начин... :hilezh: Все едно ми четеш мислите. :hilezh:

То мисля, г-н админа точно във въпросната заключена тема беше написал - да имаш 2-3 бутона повече във форума е преди всичко отговорност и задължение. Не привилегия.

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара

Безспорен факт е, че колкото е по-идиотска една тема толкова по-голям интерес предизвиква. Темата "За и против брака" е 9 страници, а в темата за новия TFSI двигател има 4-ри мнения. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара

Двама сме, разтроих се душевно и чревно :bia::hilezh::hilezh:

Ако не можете да си помогнете един на друг, обадете се на Магнус - ще ви реши всичките анални проблеми :)

Адрес на коментара

Безспорен факт е, че колкото е по-идиотска една тема толкова по-голям интерес предизвиква. Темата "За и против брака" е 9 страници, а в темата за новия TFSI двигател има 4-ри мнения. :hilezh::hilezh:

Това, бате щото ни е писнало от двигатели и искаме да разпуснем малко. :bia:

Адрес на коментара

И това го местя, където му е мястото...

По повод заключването на конкретната тема - не мисля, че личните отношения на двама души могат да бъдат обект на дебат във един автомобилен форум...

Адрес на коментара

За да не се пита за всяка конкретна тема - Отговора за всяка конкретна тема е:

Защото някой от модераторите или админите така е преценил....

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара

Dobre de ediniq ot tiq dwama choweka ima admin prawa i q e ostawil -zashto pone toi da ne q zatwori? Qwno ne smqta che temata ne trqbwa da se wizda. Inache za towa che adminite towa sa reshili - tqhno si e prawoto, spor nema, no da ne se prewrashtame w opit za carkwa ili hram na morala i dushewnata chistota :hilezh:

Izwinqwam se za shliokawicata.

Адрес на коментара

Сложете си ръка на сърцето и признайте, че тази тема така или иначе отиваше на ебем ти страна.... нищо толкова ценно нямаше да се каже още. Дали щеше да бъде затворена сега или малко по-късно - каква е разликата? Ясно ми е, че ни е омръзнало да дъвчим само сервизи и ремонти и този-онзи двигател и това го доказва прекрасно факта как форум ИЗВЪН темата за отрицателно време стана толкова голям, колкото главният ни форум, който съществува от поне 2 години по-рано. Ама да оставяме отворена всяка 2ра тема, където се води безсмислен разговор........ Хайде стига (ми) това, че напънахте да отворя отново темата с хранилката. :hilezh:

Адрес на коментара

Стани, от пишещите тук поне няколко стотин души пишат и в други форуми. Ако поне няколко десетки души от другите форуми почнат да пишат тук "оплаквайки" се от нещо си на какво ще заприлича форума...., аможе и да разширим обхвата на оплакванията - примерно аз да почна да се оплаквам от Гризли, Ти от Вилибал.... и т.н. В никакъв случай форума не е място за изясняване на ЛИЧНИ отношения.

Адрес на коментара

Prosto kazwam che shtom Nasti cheteshe temata i otgowarqshe bez da q zakluchi moze bi beshe negowa rabota da q zatwori. A i ne pomnq predi towa da e imalo takawa tema che da ochakwame oshte stotici :hilezh:.

P.S. az mnogo go obicham Vilibal, neshto da wi dadem brachni konsultacii na tebe s Grizli :)

Izwineniq za maimunicata.

Адрес на коментара

Ами мирясайте де! :hilezh: Що не четете, какво съм писал в темата накрая - ако Насти прецени, че темата не е изчерпана той си е админ и винаги мой мъ коригира! Язе нема му се сърдим....

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...