Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

За инфо на останалите - цената в БГ е около 220лв.

Иначе амбито не се вижда защото не е включил фарове :)

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе амбито не се вижда защото не е включил фарове :)

 

А защо тогава бутоните светят???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bsdnikolov - подробности сега....  ^_^ Интересно наистина... 

@fifipaldi - ...не можа ли да изчакаш поне ден-два да махне касовата бележка от портфейла... :fastfood:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снощи нямах нет на лаптопа и от телефона успях това да кача. Има амбито естествено. Номера на продукта е 8E0-947-135-D -9NQ.

post-86443-0-48813100-1415953801_thumb.j

post-86443-0-27573400-1415953821_thumb.j

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при теб е бяло вътре, което е добре. Мен ми подариха крушки, които не са CANBUS и ги сложих вътре (само за номера дава грешка). Китайски са и синее много. Снощи си купих 2 за новите лампи за четене. Май са китайски, но светят в бяло поне. Иначе и аз съм с такива за номера от bsdnikolov и са адски добри-бели, със нужните съпротивления. Май ще го карам да ми направи 2 за задния плафон и 2 от по-дългите за предния, като се прибера в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, докато все още сме на темата, и аз да метна една снимка правена вътре в колата.

179814083.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с амбиентното осветление...излезе ми към 40 левчета...сложих си и LED осветление ....наистина си е страшна глезотийка...и мен ме будалкат приятелите - вечно съм човъркал нещо по колата....Ами първа кола ми е,няма как...тръпка.Сега обмислям да си подменя салона с такъв като на S-line....и проекта ми е приключен.Мислех да си слагам и оригинални ксенонови фарове,но се отказах защото в момента съм страшно доволен от крушките които сложих на рефлекторните....

Редактирано от venomcorp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен новите фарчета ме чакат в София. Моите са адски зле (отвътре) и реших да си купя нови. Афтермаркет са, с диодна лента за дневни светлини и ксенон. С ксенон CANBUS 35 вата 5000 келвина ще ми излязат 900 лева. 

Следващата стъпка (март месец) е закопуването и поставянето на facelift стопове. Също така и поставяне на осветление в краката отпред. С това ще приключа за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз му казах, че с 5000 келвина ще загуби контраст при детайлите на пътя, но разбирач го убеждава, че 5000к е по-добре от 4300к. Все пак колата си е негова. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wolfgar стига пръска пари за глупости! Ей знам какви фарове искаш да сложиш и са страшна цигания. И какви 900 лв. за афтърмаркет фарове. Същите ги има в ибей по 600 ако става дума и пак са им страшно много. Вземи си фейслифтовите стопове, които наистина си заслужават и не се занимавай с тия циганий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия фарове седят много не на място на А3. Виждал съм и от 2-та варианта. По-добре си сложи ти лед лента поне ще е по-евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да си намеря оригинални ксенонови,напълно оборудвани фарове за 500лв.Старите ги продадох за 150лв и ми излезе всичко 350лв.И аз мисля че тези с LED лентата не стоят добре на А3.

Btw за 700лв момчето предлагаше bixenon т.е.900лв за aftermarket са страшно много.

Разтърси се в OLX bixenona още стои мисля :)

Редактирано от Ivelin88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са 650 и 150 е ксеноновия кит. Оригиналните не ме радват достатъчно. Искам да поразчупя колата.

http://www.bktuning.bg/product.php?ProductID=3 тия са. 650 са заради диодната лента(за да става за дневни светлини)

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей.....много пари за няма нищо....Просто това дето го искаш не е като оригиналното и няма как да бъде.....дори оригиналните рефлекторни фарове светят по-добре от тези китайски "светулки"....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм против китайските. Нито е сигурно, че ще има хубаво разпръскване на светлината, нито колко време ще изкарат. Пък и си личи, че дори не е близко до оригинала. Оригиналните ксенони си стоят баш как си трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

днес остана малко време и се гмурнах в материята да направя врътките за климатроника фейс лифт. Както е ясно двете модулчета са различни и новото не работи, както трябва на старите 8P, ето защо се налагаше операция. 

а ето какво е нужно:

1. Модулът от старата кола

2. Модул от фейс лифт 

3. Торкс

4. Поялник

 

Отвораряте стария модул и от него вземате платката

 

post-92250-0-25127800-1416256992_thumb.j

 

Отваряте и новия модул и от него вземате копчетата 

 

post-92250-0-75537100-1416256994_thumb.j

 

Налага се да се изрежат ъгълчета от копчетата на новия модул, за да пасне платката от стария модул. имате за рязане ръбчетата от 5 копчета:

post-92250-0-12903100-1416256997_thumb.j

 

Сега идва малко по сложния момент. Тъй като платката не ляга точно като старата се налага да се повдигнат 3 копчета, за да работят плавно. Дори и без повдигане те ще работят, но с доста по силен натиск, което е неприятно и по добре да се оправят. 

Парченцата пластмаса дето сте отрязали от предишните копчета ги залепвате с поялника за гърба на копчетата за усилване и намаляване на въдушната струя ( -; + ).

 

Правите същото и за копчето в ляво горе за затваряне на външната клапа.

 

Стягате платката с 4те болтчета.

Монтирата на на така получения модул гърба на стария модул. 

Пасва идеално след като се отчупят двете малки крачета долу. Стягате и получавате старата платка във фейс лифт кутията. :)

 

Надявам се съм бил полезен.

 

 

post-92250-0-32060700-1416256999_thumb.j

post-92250-0-79821300-1416257292_thumb.j

post-92250-0-60306700-1416258526_thumb.j

Редактирано от tanybg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...