Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

все още не мога да преценя... като излезе от боя, със спойлера вече сложен.. ще решавам. те моите стъкла седят леко като тонирани така или иначе.... 

Между другото, Ради- нали беше писал, че колата била клекнала назад заради пружини- тц, едни подложки бяха изгнили на 10 г.... сега са сменени и горните и долните и колата си стои както трябва :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма мацка, като го бях написал, ме нахрани, помниш ли? Само ми кажи помниш ли?



Едва ли не, лъжец некъв такъв...



Не съм рентген все пак, да знам пружини или подложки са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Летните джанти най-после дойдоха и от тази сутрин са на колата smile.gif Ще трябва време да свикна с визията, доста по-отворени от предишните, но като цяло съм доволен. На картинка винаги трудно се избира smile.giffrmk.jpg

Колега може ли снимки как са застанали тея неоригинални джанти на колата .Според мен най -красиво стоят оригиналните S -кови модели на Audi,но те са скъпи и трудни за намиране и не всеки успява да се уреди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S-ковите са чук. Но наистина скъпи са и трудно се намират. В групата на форума във фейсбук се продаваха за 440лв с гуми колко да се търкалят ама 5х112 :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може ли снимки как са застанали тея неоригинални джанти на колата .Според мен най -красиво стоят оригиналните S -кови модели на Audi,но те са скъпи и трудни за намиране и не всеки успява да се уреди

 

Както бях писал - ще постна малко по-натам като направя хубави снимки. 

Не съм сигурен точно за кои "оригинални S-кови" иде реч? Мисля обаче, че които и да са ще ги намериш (втора ръка) за много по-тънка цена от тези, които виждаш на снимката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид ,че на А3 най-добре застава джанта от s3 или s-line ,на А4 от S4 и т.н..Колкото до цената ,едни джанти от S3 запазени и перфектни (втора употреба) ще надминат по цена нови афтърмаркети със сигурност .Пък и намирането им е ужасно трудно,от по новите модели и невъзможно .Да не влизаме в излишни спорове все пак ,на снимката която ми прати не се добива много представа .Пък и различни хора харесват различни джанти ,за мен оригиналните ауди джанти са съобразени с дизайна на цялата кола ,но и другите са по добре от метални примерно :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко се чете, това е фактура за моите лайна отзад, предния собственик ги е омазал. 570 и малко евро аз не бих дал, ма сигурно не е било от Илиенци. И пак си е абсолютно лайно.

uzyzy3ev.jpg

 

Абсурд. Нищо не се вижда, особено ако трябва да паркираш на неосветено място. Плюс на сапунерките А3, е че както при комбитата имаш по-ясна представа къде свършва колата. Което пак не ти помага, ако е тъмно.

 

Кви са тия 570 евро за затъмняване с фолио?!? За тия пари ше си сложиш фабрично затъмнен джам  :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споилер от колегата IM`s... реплика на ес3 е...

 

Тоя спойлер колко време го "чака" ? Да взема да поръчам и аз, че след празниците мисля да се боядисвам - да е наличен и той. И в тая връзка ти къде ходи за боя на твойта кола ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тази сума не е само за фолио но е много размазана снимката и едва се чете, освен че липсва текст. Ако Ради я качи в по-човешки вид ще разберем :)

 

Иначе 570 действително са твърде много. Качествено фолиране (материал и труд) струва около 200-300 евро. в зависимост от колата (това за от предните седалки назад).

И си заслужава според мен спрямо неща, през които наистина нищо не се вижда после и стават на нищо за няколко седмици и при майстори, които го лепят с плюнка за 20 минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа спойлера ми го направи за по- малко от седмица.

Аз си боядисвам колата при един приятел откакто я имам. ако искаш пиши на лични и ще ти дам контакти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко човешки? :badgrin:

Дано сте по-добре с немския от мен.

Ще съм благодарен на един бърз превод, че и на мен ми стана интересно.

030523429-big.jpg?r=0

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази цена влизат 40 евро за странични мигачи (?)

Останалото е наистина фолио плюс монтаж за 5 стъкла, но все пак на А8.

И все пак соленичко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя проект за тази година е: смяна на цвета(много сиви А3 има бе :D ) от сив на черен, смяна на фарове с DEPO+лупа, освежаване на салон- китване на дръжките на вратите, че имат много драскотини. Напасване на генерацията и гърнето, че махнах гърнетатаа и сложих само крайно. И ако останат финанси което много ме съмнява гуми за новите ми джанти 17....

 Това от мен дано всичко планирано стане. Успех и на другите!  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..., смяна на фарове с DEPO+лупа...

Груба грешка.

 

А за промяната на цвета ще се наложи и смяна на талоните.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз повече не бих сменял цвят на кола,освен ако не се пръска всичко по колата!

вече съм го играл тва,но не смених номерата,Радко...не знам,може да е от скоро това със смяната?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам се сменя само талона в КАТ. За фаровете единият мой е спукан, а тези ги взех на далавера и ще покарам малко с тях пък ще видим. А за боята ще се пръскат всички фалцове, врати и заден капак ще се пръскат свалени.

Редактирано от hoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За затъмняването на стъклата аз мога да изтъкна само плюсове.

+не напича толкова слънцето

+можеш спокойно да си оставиш нещо без да се притесняваш че се вижда и ще примами някой да разбие джама

+като ти е затъмнен и на багажника,вечерно време не ти светят китайските ксенони в огледалото

+ако имаш елипси на кората също не се виждат

+изглежда много по-добре колата

+щом спре да те кефи можеш да го махнеш,не е като тонираните джамове

Общо взето като гледам по мен преди 4 години затъмнявах трите джама на А3-ката(5врати)излезе ми около 170лв с някакво хубаво фолио 100% тъмно,еми не е мръднало,няма балони и не е изсветляло.Вижда си се перфектно през него дори вечер,скоро един приятел затъмни една Хонда за 3 прозореца 80лв не най-хубавото,но добро фолио и също стана много добре.Така че фолиото си остава една доста полезна модификация,но всеки си преценява.

ЕДИТ:при смяна на цвят се сменят само талоните нещо от сорта на 24-26лв

Редактирано от apisabvgd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И днес не пропуснах да направя нещо по любимата - надписите на задния капак и при мен вече ги няма ;)

Определено и на мен така ми допада повече - доста по-изчистено, а и ставаше много в комбинация с поръчковия държач на номера, твърде много текст ;)

Лесно ли се получи и имали остатъци и някакво очертаване на буквите? Личи ли, че е имало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самото отлепяне е лесно и бързо. Почистването от остатъчното лепило може да отнеме малко време. 

 

Разбира се лекотата на махане и каво ще остане после вероятно зависи и от това колко години се е спичало на слънце и какъв е цвета на колата и състоянието на лака ;) На по-стара кола не знам дали бих ги махал....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята А3 като ги махнах, отдолу седеше като мръсно и си личеше доста, все пак е сива и 99г. Бояджията с малко пастиране почти всичко изкара и сега не си личи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...