Jump to content

Национален Събор на Ауди Клуб България 2013


Васко

Recommended Posts

  • Отговори 339
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

07:00 - стъпване на пистата от страна на организаторите

07:00 до 08:30 - разпъване и подреждане на инвентара, подготовка

08:00 - отваряне за посетители.

08:00 до 17:20- технически прегледи на колите участници. :gruebel:/>

08:30 до 10:30 - стартира Свободно шофиране - квалификационни сесии за "Италианското преследване"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В никоя с тази емблема :)/>/>/>/>

Ей умник...имам две емблеми с кръгчета на задните стъкла. Лично Дитерса ги положи там. Затова с емблемите нема да се е*аваш, а ако не вярваш в автентичността им ще ти дам да се снимаш с тях :respekt:/>

OOOO

Редактирано от kokonai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде си проверявал, но в Студентски град имат клон. :rolleyes:/>

НЯМА КЛОН В СТУДЕНТСКИ ГРАД! От call центъра потвърдиха и ме изпратиха чак в Младост :angry: Живи и здрави..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иска да ти каже ,че ще се състезават само аудита

То е ясно...иска да ми каже, че не му стиска :) аз пък се записвам за драг! Ела ми драги :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Има ли варианти и за други хотели или се оправяме поединично? Аз в този кардарашкия на сред пътя, няма да спя.

Нема да спиш бре,ще пазиш околията на хЮтела,за да спят другите  :badgrin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе мене ме мАни. За жената и детето ми е. :D Не щем да отговарям на малката тия на какъв език говорят и кога са ходили на море та са почернели толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли варианти и за други хотели или се оправяме поединично?

Можеш да спиш в който хотел на територията на България и в чужбина си избереш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От писта "Дракон" са обновила част за къмпингуване с всички видове условия: бани, тоалетни и тнт. В този ред на мисли, има ли желаещи за къмпингуване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам драговете на елиминации ли ще са като по- миналата година, или на засичане на времето, като по- миналата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не е като миналата година само, щото като се пуснахме 2 коли, първата финишира 2 метра преди втората, а времената са с по секунда и половина разлика :hilezh: :hilezh: :hilezh: Не знам как го измериха тогава

Редактирано от vladi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти се моли да има хора тази година че като гледам интереса към тема може би пред блока ще събера повече народ  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Дано не е като миналата година само, щото като се пуснахме 2 коли, първата финишира 2 метра преди втората, а времената са с по секунда и половина разлика  :hilezh:  :hilezh:  :hilezh: Не знам как го измериха тогава

 

и на мен това ми е интересно, аз бях 9та на драга, като разликата между мен  и първия беше 1 секунда и 6 стотни или нещо такова... според мен на директни елиминации е по- интересно и готино, зрелищно.. миналта година нищо не се разбра..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз прегледах темата отново, както Васко ми напомни по мейла :), но не разбрах самото записване за състезанията, в които искам да участвам как става. само с декларациите ли? Питам защото миналата година помня, че изпращах заявление за видовете състезания, а сега не видях, може да съм недоскив :hilezh: , но и не искам да участвам на драг примерно, а само "италианско" и за "майсторско", като не знам дали последното ще го има :). Ако го има описано това, някой да ми го посочи ще си го прочета :)

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос , всички участнници на събора или само тези които ще се състезават  са длъжни да имат декларацията.

Защото мисля да доведа малкия (сина ми) да погледа любимата  марка, т.е. ще сме с нашето ауди но няма да участваме в състезанията , ще плакнем очички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паркираш около оградата т.е. най-вероятно няма да бъдеш допуснат до паркинга на пистата, дори съм сигурен че ще е така. Миналата година всичко различно от Audi беше отвън!



едит: какво се реши, за празното поле на самия стикер, в който всеки да си попълни собственоръчно псевдонима? Това го бях предложил някъде назад, но остана явно глас в пустинята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Декларации попълват само участниците в състезанията, а коли от други марки няма да бъдат допускани до пистата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете ги бе хора и без това доста място ще има...

 

Ти на кой събор си видял да се допускат марки различни от тази,за която е отреден събора  :blink: 

И аз се присъединявам към питането на Владо за стикерите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...