Jump to content

Адаптация и ъпдейт софутер скоростна кутия


Sag

Recommended Posts

И аз посетих колегата krematop  за диагностика и ъпдейт на скоростите.

Веднага хвана ,че ми е запушен ЕГР-а и го почисти и сега колата ускорява по-добре от ниските обороти, а след ъпдейта на скоростите и ECU-то превключва доста по-добре, така че ви го препоръчвам , ако имате проблем със скоростите или каквото и да е друго за диагностика.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 376
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги, аз също ъпдейтнах скоростите и двигателя при колегата Кpematop, отзивите ми са позитивни :dance: :dance: . Въпреки че моята е от последните преди фейса след като сложихме новия софт, осезаемо се усеща разликата от преди и сега. Както е написал по-горе колегата yovo , сега кутията реди предавките като шевна машина, времето за превключване е мнго по-късо и го няма провлачването между предавките, което го имаше преди. И най-важното почти изчезна колебаенето на оборотите между 1000-1100 и мисля че като сменя маслото на кутията (защотото вече е дошло време)  няма да се долавя нищо повече. Много съм доволен !                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                             Поздрави !                    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се отчетох вчера при колегата Кpematop с ъпдейт на скорости и двигател. Отделно почистихме и ЕГР-а. Сега все едно съм си купил нова кола :) съвсем различно се кара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на колегата kpematop .Вчера момчето ме изчака до 18 ч за да ми ъпдейт-не скоростната кутия и всичко което трябваше.Съзнателен и отзивчив.Поздрави от Русе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще занеса един касов апарат вързан към компютъра да издавам касови бильеШки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте кълняли..

Ще почнете да ходите в порше запад пак и ще ви държат колите по 3 дни за нещо дето става за 10 мин.

Редактирано от hysterics
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги, а някой да ми даде съвет за придърпване на колата и при плавно натискане на газта и играене на оборотомера...............

Здравей ,

Имам абсолютно същия проблем с придърпването и оборотите. 

Как успя да го решиш? Упгрейдване на картата?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера я взех, няма кога да я чипвам, компютъра има TPROT...Трябва да си поиграя да счупя защитата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, наскоро забелзвам, че при сваляне от 4-та предавка на 3-та се появи едно леко преритване.

Скоростната е тип троник 09L.

Някаква идея от какво може да е и дали трябва да се притеснявам?

Редактирано от Rumen_Kazakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

09L означава 6HP19, моделите са без буква, с А,B,C и D. Гледай последната тройка и буквата.

На А4 знам, че слагат B. Смени ли маслото след флаша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз вчера мених маслото, голяма разлика не усетих. Цедката беше задръстена...На студено странно ми превключва колата...Карал съм и А6 3.0тди 2005-та с почти нова кутия на 15к км и няма нищо общо с мойта, явно двигателите са мощни и бързо си заминават тия кутии...А и все пак колата ми е подминала 150к км и няма начин да няма износване...

Редактирано от kpematop
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам един въпрос,относно адаптацията на скоростната кутия на а4 180кс 2,5 автомат.Компютъра на скоростите  ми е за смяна и сега съм взел друг,та въпроса ми е има ли нужда да се прави адаптация след като го сменя , как се прави дали в нормален сервиз ще ми свършат работа

Благодаря Ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момчета,

от вчера и аз съм с ъпдейтната кутия от Стефан. Който не го е правил до момента, съветвам да го стори! Съвсем различна кола!!! Нарежда ги съвсем различно и мазно - и нагоре и надолу!

А за Стефан - само уважения! Да е жив и здрав! И повече момчета като него!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

Днес и аз бях при  kpematop за ъпдейт на скоростите и таблото + мн. други! Много съм доволен от него, Браво дано има повече момчета като него! Благодаря ти Стефчо.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се похваля с нов софтуер на кутия и мотор. Резултата е по-бърза реакция като настъпя газта и за първи път слезе от 6-а на 3-а при газ до долу, преди само до 4-а смъкваше.

Благодарности на Стефан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...