Jump to content

Изпускателна система... (размисли и .т.н)


itolev

Recommended Posts

  • Отговори 224
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не съм, сложил съм си ги на бюрото да ги гледам всеки ден и да се дразня :) M-комплект 33 ми казаха, че им трябва два часа и половина и 40 лева на накрайник да ми ги сложат :) Тоя "майстора" зима накрайника и ме пита мене - тва алуминий ли е. Айде приятен ден и тн. Намерих човек, който няма да се учи на колата ми кое е нераждавейка, кое е алуминий...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Имам един дефузьор от S6. Беше на моята кола когато я взех, имаше и теглич. Махнах всичко и сложих от А6. Ако някой се интересува....

Ето как изглежда:

 

%25D0%25B4%25D0%25B5%25D1%2584%25D1%2583

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо така. Намалих снимката и пускам пак. Ако не става, пробвайте с друг браузър. При мен е ок.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво става тука, ама качването на снимки в мнение или подпис е направо mission impossible. 

Какви са тези URL или линкове дето се искат? ..... Защо не може просто да се избере файл от компа или да се пейства в самия отговор или подпис.

Надявам се админите нещо да сторят...

Сори за off-topic.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jass се точи на с6 генерация, аз си чакам от Порше с-лайн дифузьора, смених накрайниците с фейслифтови, влизам за боя само и си пърпоркам кротко с четирите цилиндърчета :)

Качиха се втория път - зарежда се всичко сега.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0 TDI без DPF ако му сложа генерация от 3.0 TDI отново без DPF фабрично, нещо ще се промени ли в цялата работа?! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Related:

 


 

(На Шпекси новите гърненца. По обективни причини не може сам да си го постне :) )

Редактирано от KiroPora
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...
  • 3 years later...

Здравейте колеги,

започнах да събирам малко информация относно изпускателните системи.

Има ли хора с Магнафлоу, Милтек или Суперспринт тука, които могат да дадат някви впечатления ?
Евентуално ако има някой в София да се видим да чуя как звучи, понеже нямам идея вътре в купето дали звука е много висок до такаава степен да ти надува главата на дълъг път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е виж колегата горе е качил клип от Суперспринт и наистина звука е много як.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го чух клипчето и наистина се чува много добре. 

Може ли малко повече инфо относно какво точно е сложено, от къде е купено, колко излиза, вътре в купето как се чува?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфф скъпичко е за 2 гърнета само, но пък резултата ми се вижда доста добър. Аз си мислех, че най-добре се получава ако се смени всичко, но явно не е точно така :hilezh:.

Благодаря за инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш пари Суперспринт, по-евтино е Милтек. За магнафлоу нямам представа.

Тънкана е да минеш с гърнета от S6, но вътре не се чува много много, аз затова минах на Суперпринт. Горе е мое клипчето.

S6 е най-добрият вариант!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...