Jump to content

Обща тема: Audi A4 B8


Raino

Recommended Posts

Добър въпрос... не всичко е механично, без лумбара ама той не виждам как може да има нещо общо. Мерси

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вариант да се прекъсне течността до задната чистачка? Не успявам да отремонтирам моторчето, продължава да тече вода при пръскане.

Sent from my E5823 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди няколко месеца си поръчах от този сайт. https://autoprofi.bg/  Но те съветвам да се обадиш на телефона за поръчката и да кажеш вин номера, понеже има разлика дали е бензин или дизел.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bondo77 написа:

някой може ли да ми каже от къде да си поръчам решетка за халогена за а4 б8 авант .благодаря предварително

Имам оригинални, ако желаеш пиши на ЛС. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте!От около месец имам А4 Б8 8К 2.0 ТДИ 100КвТ мултитроник 8 степени 2008г!Надявам се тук да е правилното място за задаването на въпроса(тъй като съм от минута и във форума)!Ако е възможно(прочетох почти всичките 46 страници,но никъде не видях)малко повечко инфо за колицата!За сега няма проблеми,първи собственик,гаражна,пълна сервизна история,без вътрешни и външни забележки,car pass и т.н.!Скоростите се държат адекватно,не помня колко пъти я тествах по изнанагорно,изнанадолно :D няма грижи,но все пак чета много гадости за мултито,дайте мнение,моля!И типично женски въпрос- в белгийскиге талони важни са КвТ и съответно няма никъде кс. 100КвТ = 136 кс. нали? Хахаха

Редактирано от sara_kirilova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мултито е здраво на Б8ците, но обслужването на всеки максимум 60 000км. е задължително. 

100квт са 136к.с. . Този мотор е рядък и е за определени пазари, реално е идентичен с 143к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за светкавичния отговор ;)

А обслужването на кутията: какво масло (филтри има?пак консуматив)(конкретна марка) и колко е това обслужване (кутия и мотор)в БГ тъй като след месец се прибирам за отпуск?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като марка масло?защото може и тука да ги сменя преди дългия път?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Има ли ксенонов фар, без завиване в завой? Понеже когато се разхождах из някой от модулите, видях че го има като байт. Но не беше отметнат.

2.Задния парктроник не работи. Така ли става когато един от сензорите дава грешка? Не може да се изтрие и се чудя какво да предприема. Може ли без да свалям бронята да се погледне отдолу?

Sent from my E5823 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,става въпрос за А4 Б8 фейслифт 2012г.,мотор 3.0TDI V6 245 к.с.,на около 200 хил.км.Кутията е автоматична S-tronic.

На какво трябва да се обърне внимание при предстоящото обслужване,най-вече на кутия и мотор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавката на задната броня само на щипки ли е? Малко се натъжих като видях вчера че някой я е огънал с теглич. Тъкмо се бях изкефил че проблема със сензора на парктроника, беше лоша връзка....

Sent from my E5823 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли възможност интервала на малкия дисплей,който се нулира на 2000 км. чрез бутона 0.0, да бъде удължен през диагностичен уред (VCDS,VAG-COM), например на 5000 или 10000 км?

 

IMG_0947.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...