Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

****************************************

arsov82  Публикувано Вчера, 20:40

колега при мене имам специални връзки за тия работи -не се запояват и кабели стават по добре от оргиналнооо. А отделно имам  и пинове за буксата ..

 

****************************************

Арсов, а пинове за буксата към усилвателя може ли да се намерят. Отделно трябва някакъв инструмент за махането на старите предполагам?
 
Мисля ей такива са 000979018 на 0.63мм :nixweiss: ? 
 
000979018E.jpg
Редактирано от MSM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам  ... такива .няма проблем  но имат една малка разлика в контричката ,така че треа да ги погледна на колата само....А за инструметът за вадене няма ядове -имам оригинална вадачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Скай - "Подходящ момент да започнем на чисто."

Надявам се да стане така, защото иначе ще се наложи да вадим картончета от Жобчето. Един отлетя за седмица на почивка.Дано да няма други желаещи.... и те ще го последват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес със arsov82 оправихме проблема при мен с ръчната, само остана да сменя гумичката вътре в буксата, че се разкашкавали и я поизрязах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подходящ момент да започнем на чисто. Моля да се спрете със заяжданията и да пишем само полезни неща.

 

Некви нови екстри нЕма ли при теб или викаш свършИха?  :hilezh:  И ся ти остана за признаеш че трилъчевия волан е по-готин от 4- лъчевия.  :bgdev:

Редактирано от IVO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен 4-лъчевия ми харесва повече :-)

 

От известно време ми се набива упорито тази грешка. Имате ли представа какво я причинява и как се чисти?

Address 76: Park Assist        Labels: 4Fx-910-283.lbl   Part No SW: 4F0 910 283     HW: 4F0 919 283   Component: Parkhilfe 4-Kan H09 0030    Revision: --.--.--    Serial number: 11720430301872   Coding: 0101006   Shop #: WSC 02325 785 00200   VCID: E1C35404CB5 1 Fault Found:02003 - Driver Identification Control Module (J589)            004 - No Signal/Communication             Freeze Frame:                    Fault Status: 01100100                    Fault Priority: 4                    Fault Frequency: 161                    Reset counter: 31                    Mileage: 160419 km                    Time Indication: 0                    Date: 2013.06.04                    Time: 12:05:24

И да се похваля – оправих си неоправимата драма с грешката на 1-ва и 3-та свещ. 



Възможно ли е да съм накодирал, че имам нещо което го няма?

Колата е оборудвана с keyless entry/go. И защо грешката излиза в модула за парктроник ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди-то като интериор ще е по-добро. За мен специално и като екстериор е по-добре. Но пък това 535 /дали бенз. или дизел/ ще върви доста повече.

Редактирано от IVO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е Avant за мен аудито е по-добро + 4х4.

 

Търся спешно 1бр гума Континентал Спорт Контакт 2 205/55/16 91W. В краен случай може и нова, че днеска цепнах едната даева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или трябва да си купи бензинка като на шпека, и да го направи на пръдня!

Едва ли, повечето са заблудени и виждат само ниския разход на дизела. Никой не се сеща колко е обслужването или кви са готини проблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shpeksi: Като ти протекат семерингите на валовете за задвижване на агрегатите и ти ще ревеш. V6 и V8 се поддържа с пачка, това е истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е щото се обслужват рЕдко и по таа причина после масово пристигат в България напудрени и пред разпад,а ние им се радваме на разхода :flehan:



shpeksi: Като ти протекат семерингите на валовете за задвижване на агрегатите и ти ще ревеш. V6 и V8 се поддържа с пачка, това е истината.

и нищо общо....един V8мак трее да е тероризиран толко грубо и безотговорно ,за да капне,че не можеш да си представиш... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам мойто S6 издържа на напъна и верно otникъде не протече.

Но новите V8 (335кс) с валовете текват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Н1995, кво стана с твоя човек с тавана ще ми звъни ли да го излъжа нещо или ?

 

Има ли как на FIS-а да се изкара температурата на маслото ?

 

btw снощи напрах с скуби 2-но по-голям разход от на аудуто :) samo 36l/100 даде... лекинко така по софийските улички.

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...