Jump to content

Колко хубава била Алфата , малко сравнение с Ауди


intrakom

Recommended Posts

  • Отговори 140
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Без съмнение Алфа са супер майстори в дизайна, без съмнение Алфа е колата която бих си купил, ако бях жена :motz:

Но както ми каза един колега - Абе я ти се вози на дизайна си, аз ша са возя на BMW-то си :fight:

а тази 159-ка е уникална.. искам картингче от нея направо! :moon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да...В смисъл 156 е негова ма то 159 е общо взето продължение на дизайна...А4 и тя не е негова,но сингълферйма е негов...А6 вече - цялата я е рисувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Imashe edna druga tema za Alfite, tam bqh spodelil vpechatleniqta si ot edna takava 159- ka, kak korite na kolonkite v kupeto se bqha razlepili, a kolata behse na 3 meseca- tova govori dstatychno.

Inache si e begachka:

o632929816268281250.JPG

P.S. soryy za latinicata

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох тука как ми се иска някой с А8 2.5тди Quattro да си напише разходите... Един колега имаше такова и му излизаще 2000 лв на месец без нафтата и обезценяването:fight:

Призовавам да не плюем другите марки. peace.

Редактирано от msi200
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ние не плюеме, поне повечето от нас, но все пак има доста разлика между Алфа и Ауди погледнато от всякакъв план, няма как да си фен и на двете марки като изключиме дизайна.

Алфа си гонят тяхните цели, Ауди пък своите, кой както си нареди нещата :moon:

Ето още едни конкуренти :fight:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох тука как ми се иска някой с А8 2.5тди Quattro да си напише разходите... Един колега имаше такова и му излизаще 2000 лв на месец без нафтата и обезценяването:motz:

Призовавам да не плюем другите марки. peace.

Е тва беше гот, само че с тази разлика, че Алфа нямат такъв клас и за къде къде по нисък клас ремонтите и цените са... :fight::moon: представям си, ако имаха кола клас А8. Тия жабарщини могат и си ги карат само те и после ние ги зимаме "като нови" щот са йофтинки и радоста е пълна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох тука как ми се иска някой с А8 2.5тди Quattro да си напише разходите... Един колега имаше такова и му излизаще 2000 лв на месец без нафтата и обезценяването:moon:

Призовавам да не плюем другите марки. peace.

Ми тънко се е возил...ама куатрото кво го намеси,то не се чупи - даже и в комбинация 2.5ТDi....

Tрябваше да дадеш пример с А6 2.5ТDi Multitronic,там ни е силата :fight:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам цените на оригиналните цасти на Алфата то ако имам такава машинка дори няма да се замислям за нещо различно от ОЕ-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо на първо аз изобщо не харесвам италиански коли. Тея в работата си са по големи цигани и от циганите (нищо лично, просто факт). Квото и да правят си оставят ръцете по него. Четох в един вестник(Авто Пазар) че маслото им (алфа 147) изтича през всички снадки надвигателя :fight::moon:

Въобще "Хубава работа, ама италианска". Междувпрочем единствения италиански автомобил който харесвам е Lamborgini Murcealago :motz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Нека някои да сподели цените на частите с Юнитреид и да ги сравним с Вантотреид

после цените за ремонтите

2.щото всеки гаражен маистор които е ремонтирал лади и москвичи до вчера сега ремонтира ВАГ и Опели

3. Нека да вимим колко измислени фирмички произвеждат части за Немските возила ( не оригиниални ) и цените са като в магазините за 1 лев и колко за италянските

4.Да алфата е по скъпата за подръжка кола щото хората си слагат оригинални и хубави части

Аз лично венъш минах метар с ментета и съжелявам

Нека собсвениците на Немски возила да споделят колко пъти са ходили в Юнитреид за ремонти ??? и колко ефтино им е излязло

Но тука сте фанатици и никои няма да си признае

Редактирано от WhitePower
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само да ви кажа, че аз съм фен и на двете марки. Аудито го имам от 2-3 месеца, а алфи карам от доста време. Такаа, първо intrakom е долен интригант и редовно прави баси скандалите в алфа форума, може да ви пейстна това-онова, вие няма как да го видите, щото 90% от темите, в които той "взима участие" са в коша :fight: И още нещо - не е хубаво така да се плюе по дадена марка, хора всякви, коли също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Нека някои да сподели цените на частите с Юнитреид и да ги сравним с Вантотреид

после цените за ремонтите

2.щото всеки гаражен маистор които е ремонтирал лади и москвичи до вчера сега ремонтира ВАГ и Опели

3. Нека да вимим колко измислени фирмички произвеждат части за Немските возила ( не оригиниални ) и цените са като в магазините за 1 лев и колко за италянските

4.Да алфата е по скъпата за подръжка кола щото хората си слагат оригинални и хубави части

Аз лично венъш минах метар с ментета и съжелявам

Нека собсвениците на Немски возила да споделят колко пъти са ходили в Юнитреид за ремонти ??? и колко ефтино им е излязло

Но тука сте фанатици и никои няма да си признае

Искаш да ме убедиш че оригиналните части на Aлфите са много по ефтини от тези на Ауди ли???Исти курец е...Някои са по-скъпи,други по ефтини но горе долу е едно и също.

"4.Да алфата е по скъпата за подръжка кола щото хората си слагат оригинални и хубави части"

Веднага ти повярвах - 33,155 и 145 само в Вантотрейд ги поддържате с оригинални части.

P.S.Тая тема трябваше веднага да я заключат,че става само джаф-джаф...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, са да Ви кажа.

Аз съм фен и на двете марки. Даже бях само на Алфа, и бях събрал около 10 бона за кола.

На сърцето ми беше Алфа 156. И така... пробвах няколко 156-ци и кво да Ви кажа.

Предното окачване тропа и скърца, климатика неработи, ел.стъклата също, качество на изработка е незадоволително...След 3-тата 156-ца си викам, абе я да пробвам аз едно А4 да вида що толкова ги фалят немските коли. Еми пробвах едно...Ами хора то си е друга работа тва. Вътре нищо не тропа и не скърца, климатроника работи, окачването макар и твърдо е много сигурно и стабилно и не издава никакви звуци, за качеството на изработка в сравнение с 156 не ми се говори...Въобще останах доста възхитен и впечатлен. И така взех първата А4-ка в която се качих. Сега вече се ъпгрейднах с нова и по мошна с повече екстри...

Какво да Ви кажа, пак съм си фен на Алфа, ама карам Ауди. И така ще бъде докато Алфа не започнат да правят качествени коли. Кога ще е тва никои не знае! За сега компромиси с качеството не ми се правят. Ще си карам Ауди. Както е фирменото лого на Алфа: Красотата не е достатъчна! Аудито за мен е съвършената кола, много съм доволен и щастлив. И с чисто сърце мога да завя че съм фен и на двете марки. Но на алфа няма да се кача докато не направят кола поне толкова качествена колкото Ауди.

Поздрави!

Гецата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях в Италия преди 2 седмици. Там си говорих с едни пичове от един покрит паркинг. Там и сервиз имаха. Та аз доста похвалих дизайна на новата алфа и комбито даже. Италианците директно ми казаха, че трите немски немат конкуренция. А ауди било много на почит. Единия ми вика, предпочитам малко по-старо ауди пред таа новата алфа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само да ви кажа, че аз съм фен и на двете марки. Аудито го имам от 2-3 месеца, а алфи карам от доста време. Такаа, първо intrakom е долен интригант и редовно прави баси скандалите в алфа форума, може да ви пейстна това-онова, вие няма как да го видите, щото 90% от темите, в които той "взима участие" са в коша :fight: И още нещо - не е хубаво така да се плюе по дадена марка, хора всякви, коли също.

Интригант си ти

АЗ се опитах да ви обясня , че Алфата е пълен боклук, и то понеже сам имам такава и то един от последните модели и много скъпа. Дааааааа скъпа ама на хартия, сега колата ми е на 3години , на 62500 км., и никой не я ще..........понеже била Алфа и е КЕНЕФ, това е мнението на 99процента от хората

Скърца, хлопа, като вдигнеш 200 и климатика почва да свири, от предницата идват някви Звуци дето ти настръхва косата. И това е ЧИСТО НОВА КОЛА, която съм я купил от магаЗина. На въпроса , Защо свири климатика като вдигна 200, в АЛФА РОМЕО ми каЗаха, ЧА ТОВА НЕ БИЛО МЕРЦЕДЕС :moon:

Абе само като я чуя тая марка и ми се ДРАЙФА, наредих се поне с 20.000 еуро За 3години карене и 62500км. А сега и понеже НИКОЙ не я иска, тоест искат я За 6000 еуро, ше се чудя в кой яЗовир да я хвърля........оставил сам я на плаца и като сутрин минавам край нея,ми идва да върна Закуската.....

Е това са патилата на човек купил си ЧИСТО НОВА АЛФА 156 с най новия и модерен мотор М джет

А в клуба на Алфа или там Форума си цари комуниЗъм, там са на принципа или си с нас или си против нас

Единствено председателя на клуба е много свесно и интелигентно момче, евала

Та, колеги ако някой му мине идеята, понеже Алфа има хубав диЗайн, да си купи , по добре да не я прави тая грешка. Тая кола е като хубава курва, всеки иска да я чука, ама ожениш ли се За нея и почват проблемите

А алтернативата на Ауди е Мерцедес, само и нищо друго......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мюнхенските автомобило-производители никак не са лоши и даже май леко превъзхождат в некой неща наще хора от Инголщадт!:fight:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мюнхенските автомобило-производители никак не са лоши и даже май леко превъзхождат в некой неща наще хора от Инголщадт!:moon:

Da BMW e super :fight: , no ne e moi tip kola

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха царело комунизъм. Абе пич, първо ти беше единствен от целия форум дато твърдеше че при бай тошо си "било супер" и хората са изпокараха заради тебе! Ти пусна тази тема, всички от алфа много добре го знаят. Тва първо. Второ, ако наистина беше "или с нас, или против нас" досега да са те изхвърлили 1000 пъти от форума! А те не са. Незнам що ти отговарям и се занимавам с тебе изобщо, ти си много нахален човек. Няма да занимавам хората тука с тия глупости повече, аз в предното мнение казах каквото трябваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...