Jump to content

За добре дошъл


Auto_Tex

Recommended Posts

Брех, бях чел, че над 2 мин без батерия е проблем. То не, че не се сменя за 10 секунди де ама...И слагайте хубави батерии, че правят проблем точно в най-гнусния момент когато си с 5 човека на планина примерно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

мдаааа  точно така,, трябва си батерия като хората.По малкия размер е по-малко A/h и съответно има по малък живот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единия ми ключ беше стоял без батерия години и функционира нормално след смяната ?.

Освен това колата си палеше с него и без батерия, само keyless-а не работеше (логично, като няма ток за трансмитера).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам една изгоряла крушка от дневните светлини,може ли да споделите как се сменяше точно и параметри на крушката за да поръчам и двете,има ли вариант за бели такива които не набиват грешки-марка и модел.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При колите с 4 цииндорови мотори е лесно но при теб е мааалккоооо трудничко.Крушката е 1156 Р21w .Има и бели -диодни които са CAN BUS и не дават грешки.

http://autopro.bg/Svetodiodna-lampa-tip-P21W-Canbus-s-21-smd-dioda

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много полезно инфо колега,благодаря.

Поръчвам ги веднага,а за задния номер има ли подобни които да не записват грешка.

Монтажа ще стане като се махне кутията на въздушния филтър и казанчето на хидравликата трябва да се освободи друг начин не виждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задния номер си купи от порше оригинално комплектче с диоди струва 50лв, отвиваш старите, завиваш новите. Внимавай как и с какво ги отвиваш, че са на шибано място винтчетата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аз тръгнах да ги поръчвам но се оказа че ги нямат налични тези за дневните.

Поръчах от същия сайт за номера,как се вадят плафоните там от вън или вътре под кората,че на предната ми кола свалях номера да мога да ги извадя.

Тези мисля че са същите http://www.avtosklad.bg/Svetodiodna-lampa-tip-P21W-Canbus-s-44-smd-dioda дано ги има.

 

Редактирано от Auto_Tex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://autopro.bg/LED-lampa-tip-P21W-s-21-smd-dioda-10W-s-edna-svetlina-biala

 

тия и всичките ледове в тоя сайт светят студено бяло, демек на около 6000К, говорих си с хората до сега. За да не ти мигат през някви секунди, трябва да прекодираш центръл електрика, че си с ледови ДРЛ-и. Това значи, че като си пуснеш късите ще светят и диодите. Съответно, ще ти синеят вътре във фара.



Отвън се вадят плафоните. Гледай да уцелиш плюса и минуса. Ако не го оцелиш, обръщай на обратно, вадиш ключа, пак го слагаш, включваш фаровете и трябва да светнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За номера нищо не прекодираш. За DRL-а всеки който има кабел и VCDS може да го направи.

 

Audi A6 (4F) Central Electronics

0xx?xxxHeadlight Type

  • 5 = LED Daytime Running Lights with Headlight Washer System

 

или 6 ако нямаш пръскачки отпред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ли трябва VAG COM аз имам диагностичен уред на TEXA който софт е пълен и чете всичко но незнам дали мога да прекодирам.

Пръскалки имам на фаровете и едната пръска където си поиска но не и на фара,там е друг проблем ще ги мисля и тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох ти кодинга, който трябва да се промени, пък ти с каквото искаш го сменяй, не знам твоето дали става. Щом имаш пръскалки - цифрата е 5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги, знам, че не съм си в раздела, ама питанката ми е за нещо което касае  всички по-нови модели на Ауди.

Смея да твърдя, че изчетох почти всяка тема в която става дума за резервен ключ, дубликат, програмиране на имобилайзер, автоключарски услуги и т.н., но навсякъде се стига само до ключове за Б5/Б6/Б7, нито дума за Б8. Някой може ли да ме насочи към място на което могат да ми прогрмират ново дистанционно за Б8. audi-key.jpg

В ebay се продават такива с моя парт номер, "изтрити", които трябвало само да се програмират, но тук удрям на греда. Не ме интересува дали металното перо е нарязано за моята кола, то е само формалност, просто искам трето дистанционно.

Някой може ли да помогне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не си пуснеш нова тема в правилния раздел? Не е нужно да пускаш едно и също мнение в няколко различни теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото повечето потребители си следят само тяхния раздел, а този ключ е идентичен с ключовете за всички модели на Ауди от тези години, затова писах в няколко теми с надеждата някой да има инфо.

 

П.С.Благодаря за гостоприемството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...