Jump to content

Фенски принадлежности + стикери


HITMAN

Recommended Posts

Преди малко за колегите от Варна и района стикерите и ласйтните бяха получени от Танчето (tita). :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стикерите и лайстните за Бургас и региона пратих преди малко по колегата и приятел Киро (endorama) и утре ще бъдат във Вальо(kinjal). :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как мога да се сдобия и аз с такива стикери, защото пратих е-майл с молба за клубна карта и стикери ама нищо не ми отговориха ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе братлета на мойте номера тия лайстни не пасват. Аз съм с някакви други дупки и не мога да сложа лайстни на клуба. Идеята ми беше хартиена лайстна, самозалепяща се. Да я наложа направо върху тая лайстна дето я имам. Може ли да се направи това? :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не слагай 5 пласта тиксо. :steinigung:

И махни старата лайстна преди това.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте номера нямаха доло дупки за лайстните и с двойно лепящото само ги събирах от земята и накрая с по 2 рапидки реших проблема :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да попитам може ли да се измислят стикери във формата на лайстните, същите като лайстните?! Идеята е да ги наложа направо върху моите лайстни и да скрият немските стикери, НО като го продавам после да мога да ги махна и да си личи, че е ариец :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам може ли да се измислят стикери във формата на лайстните, същите като лайстните?! Идеята е да ги наложа направо върху моите лайстни и да скрият немските стикери, НО като го продавам после да мога да ги махна и да си личи, че е ариец :bia:

Струва ми се, че ако се обърнеш към човека, на когото писа преди малко по повод "силата", той може да ти изпрати файлче и можеш да си ги направиш (поръчаш във рекламна фирма), но едва ли ще си струва интервенцията за 2 бр. Ти явно не си лепнал още твоите - ами вземи отлепи старите и ги пази, докато я запродаваш - няма ли да стане?

Редактирано от Zaharieff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

За стикерите / ако позволите / мога да си ги напечатам и аз, само да ми пратите матриците. Мога да разпространявам и за Ямбол / регион /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За стикерите / ако позволите / мога да си ги напечатам и аз, само да ми пратите матриците. Мога да разпространявам и за Ямбол / регион /

Аз имам няколко стикера.Ако те интересува - ш'та УрИдим у животЪ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам няколко стикера.Ако те интересува - ш'та УрИдим у животЪ.

До няколко дни ще изпратя на Стойчо (yambol) и лайстнички заедно с едни неща за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако обичате пуснете една снимка да видим как стоят лаисните :rolleyes:

И за моя район към кой трябва да се обърна,за стикери и лайсните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...