Jump to content

Фенски принадлежности + стикери


HITMAN

Recommended Posts

  • Отговори 425
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само в Кореком, колега!

Анди, имам да ти се отчитам и да се разберем за дистрибуцията! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До няколко дни ще разпределя нещата.

Ще има при Стефан- SUMISTA, Емо - emsi_audi, Тони-daks и при мен за София.

За Варна чакам евентуална заявка от Таня - tita й ще й ги пратя чрез фирмата на Коконай.

За Пловдив ме интересува кой има най-много контакти с форумци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Припомням, че плажните къпри на АКБ са в колегата bubsan. Можете да ги заявявате на него или diters (евентуално мен).

dsc5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикери и лайстни има вече при Емо - emsi_audi и Стефан - SUMISTA. Допълнително ще има и при Ради - RaDi_B4 и Тони - daks. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам стикери, лайсни за номера, лепенки абе въобще квото имате за лепене по колата. От кого, и къде? От София съм ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше прочел малко дори ще (евентуално) да си спестиш писането: на регулярните клубни срещи пред НИМ от бай ти Коко можеш да получиш така желаните аксесоари :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

здравеите колеги. има ли стикери в русе или някуде в раиона. искам да попитам и какво стана с якетата.

даите малко инфо моля. от русе сум и искам 2 стикера и малко инфо за якетата .наздраве и поздрави на вси4ки АУДИ манияци. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ако беше писал лично на някой от колегите, които имат в наличност сигурно щеше да имаш вече. Те не са длъжни да влизат всеки ден в темата. Успех занапред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайстните заминаха за нула време. Поръчани са нови, но чакам Андрей(wizi).

Стикери има все още при мен. Ще пращам 22 бр. за Видин по leo и също за Благоевград - S8 Vasko.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте!

Сравнително от скоро съм във форума (от скоро имам А4) и сега разгледах рекламните материали, които предлагате.

Ще се радвам да помагам в бъдеще с каквото мога - аз самият се занимавам от години с дизайн, предпечат и изработка/печат на разнообразни рекламни материали, имам каталози на готови материали и т.н. Пишете ако мога да бъда полезен с нещо.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те. Аз съм от Бургас и искам да си взема стикери и други принадлежности. Ще ми кажете ли с кой да се свържа за да си взема. Благодаря Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайстните ще бъдат готови след 15 юни. Стикери има при мен. За Бургас можех да ги пратя при Вальо-кинжала вчера, но ще видим кога пак?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, здравей!

Благодаря пак за дисковете! :hilezh:

Сега се сетих, че още нямам лайстни и стикери, как да го уредим?

Някаква обща доставка, или с Вальо ( Кинжала ) да говорим?

Поздрави! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайстните ще бъдат готови след 15 юни. Стикери има при мен. За Бургас можех да ги пратя при Вальо-кинжала вчера, но ще видим кога пак?

KOKO,от къде мога да си зема стикери,как мога да се свържа с теб?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KOKO,от къде мога да си зема стикери,как мога да се свържа с теб?

Виж ми подписа! :):hilezh:

Весо, дай да направим новите лайстни и ще измислим едно изпращане към Бургас. Може и не тебе да ти ги пратя служебно защото сте сериозни клиенти на ЕКОНТ, апосле ще се видиш с колегите! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...